NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Rak 23.06 - 22.07

Horoskop miesięczny:
rak - lipiec

Raki – w Waszych serduszkach pełnia lata. Będzie słonecznie, kolorowo, zmysłowo. Będziecie bawić się, podróżować i cieszyć tymi wakacjami. Nic złego nie stanie na Waszej drodze, odczujecie ulgę po trudniejszych miesiącach – tak zacznę ten horoskop dla Raków.

 

Raki uważajcie na początkowe emocje. Tu z początkiem wakacji może być lekkie przyspieszenie, mało czasu, a jeszcze trzeba tyle spraw przypilnować. I może być nerwowo. Niepotrzebnie. Usiądźcie na chwilę, zróbcie listę obowiązków, sprawdźcie stan bagażu. I pamiętajcie – dzielcie obowiązki, nastoletnie dzieci mogą już mieć swoje zadania i chętnie Wam pomogą. Pragnę zaznaczyć, że to wszystko jest w strefie myśli – więc dużo zależy do Was, od tego jak podejdziecie do tematu. I właśnie karty wskazują na potrzebę odpoczynku od pewnych spraw, tematów, potrzebę uspokojenia myśli i właśnie emocji.

Single - dla Was karty miłosnych podbojów – i to zarówno na lipiec dalszą część wakacji. Karty randek, także szybkich, karty nowych osób, poznawania się – także przez portale internetowe, zabaw, festiwali. Będziecie przyciągać nowe osoby, będziecie sami angażować się – i tu uwaga – nie potrzeba się spieszyć, pozwólcie sobie na wątpliwości i poznawanie się. Serce Wasze rwie się, może warto przytrzymać lejce mocniej. Dajcie sobie czas na poznanie się, a poznacie wartościową osobę i spędzicie drugą cześć lata już razem.

Stałe relacje to czas wspólny spędzony na wyjeździe, wakacje, wyjazd, urlop z Rodziną i dziećmi. I tu nie ma znaczenia czy na działce czy na zagranicznych wojażach – ważne, że razem.

 

Raki – pilnujcie rachunków, bo pokazuje się niedopłata, zaległość, która niestety zwiększa się z każdym tygodniem. Pilnujcie tego, by nie mieć niemiłej niespodzianki.

Ogólnie wakacje przy kartach pieniędzy wskazują na wydatki związane z komunikacją, z przemieszczaniem się i podróżami, ale i może to być zakup samochodu, roweru, biletów kwartalnych.

 

W pracy początkowo nerwy, bo jeden z współpracowników pójdzie na dłuższe zwolnienie lekarskie lub zmieni bez zapowiedzi plany urlopowe, co wpłynie na cały zespół. Może być nerwowo, bo trzeba będzie na nowo rozpisać grafik uwzględniając oczekiwania wszystkich – i tu warto pójść na kompromis i zrobić to razem. Rozmowa – to klucz do porozumienia – w każdej branży, w każdym środowisku.

Raki które szukają pracy – lipiec raczej bez podpisania oferty od pracodawcy, ale koniecznie nie poddawajcie się. Warto teraz rozsyłać oferty, bo teraz mogą się pojawić nowe stanowiska – zwłaszcza w usługach. Tu najszybciej pojawi się wakat.

I tak – sierpień sądzę, że uda Wam się podpisać umowę. Może na początek na kilka miesięcy, a wiem już teraz że pokażecie się z jak najlepszej strony i Wasze pomysły będą zaakceptowane.

 

Kochani – trochę Wam ten wakacyjny czas popsują małe nieporozumienia z członkiem Rodziny – jest to młoda osoba. Poróżni Was wizja, pomysł, poróżni Was sposób spędzania czasu lub dojście do pewnej sprawy. Ważne będzie zachowanie spokoju i nieeskalowanie, nie wciągajcie pozostałych członków Rodziny w ten konflikt. Tu karty wskazują, że ta spraw jest do rozwiązania jeden na jeden.

 

W zdrowiu karty wskakują na kłopoty z układem moczowym i pęcherzem, uważajcie na zakażenie.

Lipiec uwaga na odnowienie się pewnych dolegliwości. Powrót do trudności, które już były za Wami.

Dodatkowo karty wskazują na możliwe infekcje z gorączką – i na to uważajcie. Także karty ostrych alergii i zdecydowanie – uważajcie na słońce.

 

Rada z karty Tarota

Karta domu, karta domowego ogniska, karta dobrych fundamentów. To karta początku budowania czegoś trwałego o dobrej podstawie.

To moja ulubiona karta, bo obiecuje spokój. Jej przesłanie mówi – „Tam Twój dom, gdzie serce Twoje”. Dom jest tą bezpieczną przystanią i bezpiecznym portem, do którego będziecie chętnie wracać.

To karta dobrego domu, kupna domu, karta radości w domu. Czasem to powitanie nowego członka Rodziny.

Mili moi - dobrych wakacji i spełnienia tych dobrych kart Wam życzę.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Rak

Najlepszy dzień

Poniedziałek

Szczęśliwe liczby

4, 24, 41, 7

Najlepsze zawody

Nauczyciel, Niania, Weterynarz, 
Kucharz, Pielęgniarka

Celebryci

Cleo, Blanka Lipińska, Marcin Prokop Selena Gomez, Tom Cruise

ŻYWIOŁ: Woda

Posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni że będziecie...

PLANETA: Księżyc

Księżyc rządzi Rakiem i wszystkim, 
co stymuluje emocje w twoim życiu. Miłość, 
nastrój, rodzina, wrogowie, zazdrość...

NAJLEPSZE CECHY

Lojalny

Wrażliwy

Pomocny

NAJGORSZE CECHY

Porywcze

Niecierpliwy

Ostry

SZCZĘŚLIWY KOLOR Srebrny

Srebrny

Rośliny

Dzika grusza Dzika grusza Melisa Melisa

Zapachy

Cynamon Cynamon Piwonia Piwonia Drzewo sandałowe Drzewo sandałowe

Kamienie szlachetne

Kamień księżycowy Kamień księżycowy Jaspis Jaspis Szmaragd Szmaragd

Zrób to każdego dnia

Rozwijaj swoje umiejętności kulinarne Rozwijaj swoje umiejętności kulinarne Uprawiaj sporty 
artystyczne Uprawiaj sporty 
artystyczne Dbaj o swoje ciało 
i duszę oddając się zabiegom pielęgnacyjnym Dbaj o swoje ciało 
i duszę oddając się zabiegom pielęgnacyjnym Zadbaj o poranne 
rytuały Zadbaj o poranne 
rytuały

Znak Rak a...