Data urodzenia

Rak 06.23 - 07.22

wrzesień

Miłość: Raki w stałych związkach – uważajcie na burze w Waszych emocjach. Karty zaznaczają silne wzburzenie, myślenie, które oscyluje wokół pewnych spraw, tematów. Pragnę zaznaczyć, że to wszystko jest w strefie myśli – więc dużo zależy do Was.

Karty także wskazują na potrzebę odpoczynku od pewnych spraw, tematów, potrzebę uspokojenia myśli i właśnie emocji. Jeśli macie taką możliwość to wyjedźcie sami chodź na kilka dni by odpocząć.

To nie są łatwe energie, ale są to energie, które wymagają przepracowania, pracy nad sobą i koniecznie znalezienia balansu. I taki balans odnajdziecie.

Single – karty poznania nowej osoby, osoby bardzo uduchowionej, osoby emocjonalnej, osoby która w pierwszej kolejności ma szansę zostać prawdziwym przyjacielem, i to mogę obiecać.

Koniec miesiąca – przyspieszenia właśnie na polu miłosnym u Was drogie Raki. Zapnijcie pasy i …
 

Pieniądze: Karty wydatków związanych z szeroko rozumianą komunikacją – i tak mogą to być wydatki związane z drogą, podróżami, wyjazdami ale i zakup samochodu, roweru, biletów kwartalnych.

Karty także podpowiadają by spróbować oszczędzić pewną kwotę już teraz, by gromadzić sobie rezerwę finansową. Wprowadźcie taki nawyk, nawyk odkładania kwoty na konto oszczędnościowe. Dodatkowa kwota bardzo Wam się przyda i będzie miłą niespodzianką.
 

Praca: Pracy Wam zdecydowanie nie zabraknie, będziecie musieli skupić się bardziej niż dotychczas na Waszych obowiązkach bo przychodzi nowe. Trudno mi określić – czy to nowy sposób wykonywania Waszych dotychczasowych obowiązków czy też nowy pomysł na Wasza pracę – tak czy tak trzeba będzie się nauczyć pracować pod presją czasu i nauczyć się nowych sposobów dojścia do starych rezultatów.

Branża beauty – rozwój, nowe umiejętności, dużo szkoleń, rozwój Waszej branży, nowi Klienci i całkiem, całkiem miłe pieniądze. Zainwestujcie w siebie, w rozwój, w swój biznes.

Osoby, które szukają pracy – zdecydowanie powinno się udać podpisać umowę właśnie we wrześniu. Karty wskazują dobrze zakończone rozmowy i fizyczny dokument, złożony podpis pod umową.
 

Zdrowie: Kochani – przede wszystkim to co na samym początku zostało zawarte - emocje, silne emocje, zdenerwowanie, poddenerwowanie. Koniecznie musicie się skupić na Waszych emocjach, na tym by dużo odpoczywać, by unikać sytuacji stresujących. Spróbujcie – na ile oczywiście będzie to możliwe odpoczywać, relaksować się, spróbujcie medytacji, wybierzcie się na masaż, poszukajcie terapii zapachami, wybierzcie się na łąkę, do sadu i odpocznijcie od natłoku spraw. Natura będzie Wam sprzyjać, przestrzeń, powietrze, zapachy i naturalne terapie. Teraz jest czas na wyciszenie się.
 

Rada z karty Tarota: Karta stawiania sobie celów i ich realizacji, karta podnoszenia wysoko poprzeczki i sprawdzenia się z samym sobą. Karta mówi – nie bój się wymagać od siebie pod warunkiem, że możesz działać, że masz narzędzie do działania. Karta obiecuje dużo, ale zwraca uwagę na konieczność pracy.

Karta ta także czasami radzi unikać toksycznych ludzi, toksycznych relacji i toksycznych sytuacji.

Rozwój – to temat nr 1 dla Raków we wrześniu.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.