Data urodzenia

Rak 06.23 - 07.22

sierpień

Miłość: Raki – sierpień przyniesie Wam chęć skoku w bok, sierpień będzie namawiał na mały romansik.

Powiem tak – jeśli jesteście Singlami – to nie mówimy tu o skoku w bok, a raczej powiemy o wakacyjnym romansie, który tak jak szybko się zacznie, szybciej się skończy. 

Gorzej jeśli jesteście w stałych relacjach – tu mówimy o skoku w bok. Uważajcie kochani jeśli nie chcecie później mieć nadszarpniętej reputacji – zwłaszcza, że ktoś może Was zobaczyć i donieść drugiej połówce. Nie potrzebujecie teraz takich problemów, zwłaszcza, że byłby to tylko romans bez szans na związek.

Samotne Wagi zaś będą szukać miłości za granicą. Mogą to być podróże w znaczeniu fizycznym, jak i zagraniczne portale randkowe. Jest tu energia dalekich poszukiwań, ktoś z innego kraju lub z daleka.

Pieniądze: Dobre karty, obiecujące bądź możliwość niewielkiej wygranej bądź też odbiór zwrotu nadpłaty. Kwota będzie niewielka, ale radość duża. Warto te pieniądze wydać na prezent dla starszej osoby bo karty wskazują, że taka osoba jest w Waszym otoczeniu i może właśnie w sierpniu mieć rocznicę, urodziny, imieniny.

Praca: Sierpień sierpniem, a u Was pracowity czas i spora motywacja do pracy. Będziecie pracować na najwyższych obrotach i szefostwo to doceni. Uważajcie jednak na nieprzyjaznych sobie osoby w pracy, bo zazdrośnicy będą chcieli podkopać Waszą karierę. Niektórzy zwyczajnie będą Wam zazdrościć Waszej pozycji, dlatego musicie trzymać się od nich z daleka. Pracujcie i tylko na tym się skupcie.

To będzie naprawdę dobry miesiąc Waszej kariery i to, że część biura jest na urlopach tylko w tym wypadku będzie Wam sprzyjać. Tak trzymać!

Raki, które szukają zatrudnienia mają szansę właśnie w sierpniu podpisać umowę z dobrą firmą, prestiżową, dużą. Tak jakby ta firma była już od dawna w Waszym obszarze poszukiwań, a teraz otworzyły się dla Was te właściwe drzwi. Pokażcie się z jak najlepszej strony i nie wykluczam, że to właśnie Wam uda się złożyć podpis pod umową.

Zdrowie: Kochani – na pierwszy ogień idą karty mówiące o bólu pleców. Kręgosłup może Wam doskwierać bardziej. Możecie mieć trudności w poruszaniu się, a wieczorem odczuwacie narastający ból. Pora wziąć się za siebie i raz na zawsze rozprawić się z tymi dolegliwościami. I może to zrobić tylko lekarz. Udajcie się na wizytę, zróbcie badania, zapiszcie się na konsultację do osteopaty. Warto także poszukać zajęć typu zdrowy kręgosłup, ALE to po uzyskaniu zgody lekarza!

Rada z karty Tarota: Karta obiecuje szczęśliwy zbieg okoliczności, mówi o tym spotka Was coś przyjemnego, miłego. Możecie także liczyć na poznanie nowych, interesujących osób, możecie otrzymać wiadomości na które od dawna czekaliście. Karta obiecuje szczęśliwy traf, dobre towarzystwo i dobre wiadomości. Zachęca nas samych do zrobienia komuś niespodzianki.  

A – i sprawdzajcie skrzynkę bo czasem karta ta mówi o awizo.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.