Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Rak 23.06 - 22.07

Horoskop miesięczny: rak - grudzień

Raki – rok kończycie z przytupem. Już pierwsze karty mówią mi o ważnym wydarzeniu, o pozytywnej zmianie, o przełomie. Często to także karty uroczystości, hucznej zabawy, święta. Karty obiecują dobre zamkniecie roku i mówią, że lekkością w sercu spojrzycie na nowy, nadchodzący Rok.

 

I tak jak wyżej – część z Was weźmie udział w uroczystości, w zabawie. Część z Was będzie organizować takie przyjęcie dla swoich gości. Będzie to udana impreza i sądzę, że dla Was ważna.

 

Raki które są w relacjach, ale jeszcze nie sformalizowanych, właśnie teraz, w okolicach Świąt i Nowego Roku zechcecie zadeklarować się, teraz padną te ważne słowa. Część z Was zechce się oświadczyć, a część z Was będzie takie oświadczyny przyjmować. Wszystko zmierza do zacieśnieniu Waszej relacji – i może to o tej uroczystości mówią karty?

 

Stałe, długie relacje – tu karty spokoju, karty ciepła domowego ogniska. Jedynie koniec grudnia zaznacza się jako nerwowy czas, czas przygotowań, czas zakupów i biegania. I tu rada od kart – delegujcie obowiązki, obdzielcie wszystkich członków rodziny zadaniem. Nie może być wszystko na Waszej głowie. Podział obowiązków zapewni Was spokój i miła atmosferę przy świątecznym stole.

 

Przełom roku? Tu warto zorganizować jakiś wyjazd, wycieczkę w gronie najbliższych, wspólny spacer, weekend w SPA? Czemu nie!? Pomyślcie o ty.

 

Jeśli szukasz drugiej połówki to właśnie na zabawie, podczas uroczystości, w większej grupie osób masz szansę poznać osobę wartą uwagi i wartą zabiegania o względy. I będzie to ktoś zmysłowy, nietuzinkowy, ktoś o ciekawych zainteresowaniach. Szukajcie ludzi, spotkań, zabawy.

  

W temacie pracy uwaga na nadmiar informacji, sprzeczne polecenia. Pilnujcie dokumentów, faktur i rozliczeń, bo coś może ubiec Waszej uwadze. Nie zostawiajcie pracy nie dokończonej, proście o pomoc, działajcie wspólnie, w zespole. A praca zespołowa, zespół pokazują się w dobrej karcie. Nikt nie będzie Wam robił trudności. Ale – pilnujcie dokumentów.

 

Jeśli poszukujecie pracy to nie mam tu do końca dobrych kart. Bo owszem – mam rozmowy, spotkania, mam wysyłanie CV, ale nie mam oferty. Tak jakby sprawy były przedłużane, nie było decyzji jeszcze. Ale szukajcie, nie czekajcie na odzew tylko sami inicjujcie kontakt.

 

Kochani, na pewno także ważne będą sprawy urzędowe, papiery, dokumentacja, załatwianie na ostatnią chwilę, szukanie rozwiązań, czytanie pism. Będzie to miesiąc, gdzie musicie naprawdę wykazać się uważnością i nie wrzucać w głąb biurka pisma, które Wam dostarczono, bo ono może być kluczowe. I od szybkości Waszej decyzji zależy jaki może być rezultat.

 

W finansach – także spawy dokumentów, rozliczeń. Tu mogą być opóźnienia z Waszej strony, coś mogło ubiec Waszej uwadze, gdzieś macie niedopłatę. Naprawdę koniec roku jest ważny by załatwić wszystkie płatności, by przypilnować rachunków, bo kara może być zbyt wysoka, zwłaszcza jeśli myślimy tu o podatkach.

 

Koniec roku – opanowanie chaosu, zgaszenie pożaru i wejście w Nowy Rok z uczucie lekkości. Oby to nie była lekkość w portfelu :)

 

Mili, w zdrowiu uważamy na stany grypowe, na stany podgorączkowe, bóle stawów. Karty podpowiadają by już przy pierwszych objawach działać, zatrzymać chorobę w zarodku. Dużo witaminy C, ciepła herbata, ciepła czapka. Uważajcie zwłaszcza podczas wiatru – bo pokazuje się także ból ucha.

 

Panowie – układ trawienia, wątroba, woreczek. Nie ukrywam, że jest tu Pan Rak, który będzie musiał zasięgnąć porady lekarza z powodów nawracającego bólu brzucha z prawej stron i bólu po jedzeniu. Na pewno porozmawiajcie z lekarzem o diecie i wykluczcie pokarmy, które ten układ obciążają.

 

Rada z karty Tarota

 

Karta odwracania się od pewnych spraw, karta, która dla jednych będzie mówiła o pewnego rodzaju stracie, ale dla innych będzie to ulga i pozbycie się czegoś / kogoś. Ja nie uważam tej karty za niekorzystną. Widzę ją jako przejście do kolejnej sprawy, kolejnego wyzwania, kolejnego etapu, ale coś trzeba po sobie pozostawić, a nam czasem trudno jest się z pewnymi rzeczami rozstać.

 

Ale dla innych będzie to ulga. Dużo zależy od tego jak nastawicie się na nowe wyzwania.

 

Powodzenia w tej drodze, i zostawcie to co było za Wami, bez łez, bez żalu.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Rak a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.