Data urodzenia

Ryby 02.19 - 03.20

czerwiec

Miłość: Kochani - karty mówiące o tym, że część z Was czerwiec przeznaczy na urlop. Jest pokazany tutaj wyjazd do rodziny, która mieszka troszkę dalej od Was. Nie wykluczam, że zaraz po odebraniu świadectw zabierzecie dzieci i pojedziecie do babci na wieś.

Ryby w stałych związkach będą planować lub też wręcz przygotowywać pewną rodzinną uroczystość. Nie żałujcie pieniędzy i czasu na przygotowanie, bo jest pokazany, że zrobicie ogromną przyjemność gościom.

Single będą brylować w towarzystwie, na weselach, zabawach i festynach. Tam gdzie jest muzyka i taniec będzie Ryba. I na jednym z takich tanecznych wyjść stanie na Waszej droga fajna osoba. Początkowo połączy Was przyjaźń. To dobry początek.

Finanse: Kochane ryby, część z Was będzie miała spotkanie w banku i rozmowę o waszych oszczędnościach i dalszych planach, a część z Was najprawdopodobniej z grupą osób zechce zainwestować pieniądze. Karty pokazują możliwość inwestycji wspólnie z kimś z rodziny. Może zechcecie zainwestować w lokal, jakiś dochodowy biznes. Czy też  pomysł członka rodziny. Cokolwiek byście nie zrobili, to jest naprawdę bardzo dobry miesiąc na inwestycje.

Praca: Spokojne, wręcz nudne karty. W Waszej firmie nie będzie się wiele działo, nastąpi wakacyjne rozprężenie. Każdy będzie myślami uciekał już do wyjazdów wakacyjnych. Jedyne na co pragnę zwrócić uwagę to w połowie miesiąca kłopoty, które sprawi bardzo młody, ciemnowłosy mężczyzna. Jeżeli jest to członek Waszego zespołu, to starannie pilnujcie jego pracę i sprawdzajcie postępy pracy.

Ryby, które pracują w gastronomii - karty pokazują wręcz nawał pracy i klientów, ale to dobra wiadomość, bo za tym idą zwiększone dochody.

Ryby poszukujące zatrudnienia powinny teraz skupić się na własnym rozwoju i własnej edukacji. Karty podpowiadają, że warto właśnie w czerwcu pomyśleć o jakimś szkoleniu, warto poszukać interesujących i rozwijających Was szkoleń. Niewykluczone, że uda wam się znaleźć szkolenie, która będzie całkowicie bezpłatne. Poszukajcie internetowych szkoleń i webinariów.

Zdrowie: Ryby powiem tak - uważajcie na wszelkiego rodzaju kontuzje, które będą się odbywać w drodze lub też w czasie przemieszczania się - to w pierwszej kolejności. Druga sprawa - pokazuje się odnowienie problemów skórnych. I trzeci temat, który jest pokazany w kartach, będzie dotyczyła pań Rybek - tutaj mam pokazaną konieczność wizyty u ginekologa. Zaznaczam, że nie jest to nic poważnego.

Rada z karty Tarota: Kochani - karta mocno kobieca, karta mówiąca o urodzie, o przepychu blasku. Jest to karta spełnienia marzeń, jest to karta bardzo dobrej atmosfery, jest to karta mówiąca o rozkwicie, często bogactwie.

Często też karta ta przepowiada ciążę – więc moi mili.

Silna energia, która mówi o pięknie, dobrobycie, szczęściu i spełnieniu.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.