Data urodzenia

Ryby 02.19 - 03.20

wrzesień

Miłość: Rybki – dla Was karty pokazują kłopoty, trudności z dziećmi – to pierwszy temat, który się tutaj zaznacza. Trudniejszy czas z dziećmi, w emocjach dzieci. Początek szkoły może być trudniejszy, może macie pierwszoklasistę, a może dziecko, wnuczek zmienia szkołę? A może dzieci rozpoczynają we wrześniu przedszkole? Tu są pokazane karty mówiące o tym, by otoczyć opieką dzieci i zadbać o ich dobrostan psychiczny, o uczucia, dużo, dużo rozmawiać, przebywać razem, wyjaśniać i słuchać – słuchanie to najlepsze lekarstwo na skołatane serduszko.

Sprawy rodziny będą ważne, bo nie wykluczam, że jest tu osoba / osoby, które właśnie we wrześniu będą się przeprowadzać lub też zmieniać dom, mieszkanie. Wygląda na to, że są to sprawy, które były zaplanowane, a fizycznie zrealizują się we wrześniu.

Wolne Rybki – to nie jest czas na romanse i nowe związki. Tak jakby teraz inne sprawy były ważne, tak jakbyście odwiesili na chwilę do przedpokoju, na haczyk szukanie nowej osoby. Teraz jest czas skupienia na sobie, na swoim rozwoju, wnętrzu, na pielęgnowaniu swojego wewnętrznego dziecka. Skupcie się na sobie – tu jest najukochańsza osoba – Wy.
 

Pieniądze: Stabilne, dobre karty, karty, które mówią, że plany finansowe znajdą realizację i uda Wam się kupić wszystko co planujecie bez zbytniej straty dla budżetu. Świetnie zarządzacie swoimi finansami i to inni powinni się od Was uczyć.

Karty wydatków na dom, ale to co wyżej się pokazuje, jest tu osoba, są Rybki, które teraz będą realizowały zakup i przeprowadzkę do nowego lokum.
 

Praca: Karty także stabilne – mówią o tym, że nie powinno Was nic zaskoczyć, praca będzie przebiegała tak jak ją sobie sami zorganizujecie, nie mam tu większych zaskoczeń, no może pierwsze dwa, trzy, cztery dni września mogą być małe zmiany, ale kosmetyczne jedynie.

Jest tu Ryba która z dniem 1 września kończy pracę – przechodzisz Rybko na zasłużoną emeryturę, zmieniasz pracę, wyjeżdżasz, zmieniasz miejsce zamieszkania. Pożegnaniom nie będzie końca, będziecie miło wspominać ten czas, ten dzień, współpracownicy bardzo ładnie się zachowają względem Was. Będą kwiaty, słodkości, łzy i wzruszenie.

Pozostałe Rybki – uważajcie – II połowa września – coś może się zadziać szybko, coś na co nie macie do końca wpływu, ale jak już okaże się co to jest, to trzymajcie rękę na pulsie na ile się da, na ile to będzie możliwe. Sprawa ta szybko się zacznie, ale i na szczęście szybko skończy.

Ryby poszukujące pracy – teraz jest czas by poprawić swoje CV i spróbować na ile będzie to możliwe uzyskać nowe umiejętności i kwalifikacje, może spróbujcie wziąć udział w szkoleniu, w webinarze, w internetowym kursie, na youtube – jest wiele opcji, także bezpłatnych. Poszukajcie, nie pożałujecie!
 

Zdrowie: Karty badań, karty zadbania o zdrowie, karty badań profilaktycznych i zleconych, karta odpoczynku, zmiany diety. I o to chodzi, teraz jest czas by zająć się sobą kompleksowo.

Warto wrzesień poświecić na zwrócenie się do swojego wnętrza, by tu spróbować znaleźć odpowiedź i posłuchać – swojego ciała i swojego umysłu. Serce Ci podpowiada, wskaże rozwiązanie.

I na koniec – są tu Ryby, które zakochają się w sporcie i rozpoczniecie regularne treningi z sukcesami. Będziecie z wielką radością chodzić na zajęcia i zarazicie pasją innych.
 

Rada z karty Tarota: Zobacz co masz, nie szukaj u kogoś, nie za ogrodzeniem – zobacz co Ty masz. Odpowiedź jest w Tobie, Ty znasz się najlepiej i doceń siebie, nagradzaj siebie. Czas skupienia się na swoich emocjach i na swoich potrzebach, a takie karmienie siebie dobrem, dobrą myślą bardzo zaprocentuje i zaowocuje.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.