Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Horoskop miesięczny: ryby - luty

Ryby rozpoczną luty od spraw sercowych. I tak jedno z Was moi mili będą organizować wymyślne walentynki dla ukochanej osoby.

 

A jeszcze inne Rybki będą intensywnie szukać nowej osoby do pary, by spędzić te walentynki bardzo romantycznie.

 

Już pierwsze karty rozkładu mówią o miłości. O spełnionej miłości, o poszukiwaniu miłości i o dawaniu miłości.

 

Więc jeśli jesteście singlami możecie liczyć na poznanie interesującej osoby. Osoba ta zaznaczam, że może być z drogi, może być przyjezdna lub też nawet może być to obcokrajowiec. Na pewno karty będą doradzałyby intensywnie poszukiwać w takim kolorowym i różnorodnym środowisku. Ta osoba miałaby bardzo dużo doświadczenia, bardzo otwarte spojrzenie na świat i na pewno ta osoba byłaby zakochana w podróżach.

 

Stałe związki tak jak powiedziałam, bardzo romantycznie, czułe słówka wyznania i dużo erotyki. Walentynki będą w tym roku ogniste.

 

Praca - musicie się skupić nad mnogością zadań do wykonania. Tutaj jak będzie dzwonił telefon to od razu 3 aparaty jednocześnie, jak będą przychodziły maile to od razu 10 maili od różnych osób, jak będziecie proszeni na spotkanie to jednocześnie 2 osoby na tą samą godzinę zorganizują spotkanie. Tutaj jest pokazany chaos, którego pozornie nie da się ogarnąć. Więc do Was będzie należało zatrzymanie tego szaleństwa. Skupcie się na wykonywanym zadaniu, zostawcie tematy zbędne i tematy małej wagi na późniejsze tygodnie, bo inaczej dosłownie utoniecie w tym gąszczu chaosu. I nauczcie się asertywnie odpowiadać NIE. To jest lekcja dla Was na luty miłe Ryby.

 

Jeśli szukacie pracy to karty wskazały na firmę zagraniczną lub też firmę, która ma dużo oddziałów w Polsce. Czyli tak jakby to była firma, która ma globalny zasięg i to jest wskazówka dla Was.

 

Ale Ryby nie szalejemy na zakupach. Rybka pokazana jest w planie zakupu dużej, drogiej rzeczy, a karty mówią Wam STOP, poczekajcie. Jeszcze nie dziś, jeszcze teraz. Wstrzymajcie się na razie z bardzo dużym zakupem, bo to co kupicie teraz, może być nietrafione wręcz. Za moment pojawi się coś, co będzie lepsze dla Was.

 

Ryby bardzo pilnujcie spraw urzędowych, bo karty pokazują, że idzie do Was dobra wiadomość, która początkowo może być nie do końca przez Was zrozumiana, tak jakby przekaz ten wymagał dopowiedzenia, wyjaśnienia, objaśnienia. Doprecyzujcie i dopytajcie.

 

W zdrowiu uważajcie na układ pokarmowy a w szczególności wątrobę, żołądek i woreczek żółciowy. W zdrowiu mogą się odnowić stare kontuzje i w zdrowiu uważajcie na płuca oskrzela i gardło, zwłaszcza jeżeli ktoś z Was jest astmatykiem, bo tu karty pokazują możliwość zaostrzenia się objawów.

 

Panie uważajcie na skórę i mądrze dobierajcie kosmetyki, bo karty pokazują duże uczulenie na skórze twarzy lub rąk.

 

Rada z karty Tarota

 

Karty porozumienia i karty dobrostanu. Karty domówienia czegoś i uzgodnienia. Karty planowania i wdrożenia planów życie. Dla części z Was będą to plany zakupu domu lub też nieruchomości a dla jeszcze części z Was mogą to być plany remontowe obecnego Waszego mieszkania lub też domu. Przedyskutujcie to koniecznie z bliskim, rozmowa to klucz do sukcesu.

 

Na pewno karta ta obiecuje porozumienie, podpisanie ugody, zgody. Zachęca do tego, by usiąść do stołu i porozmawiać, bo z tego powstanie coś dobrego dla Was, z takiej rozmowy i z takich uzgodnień.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Ryby a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.