NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Horoskop miesięczny:
ryby - czerwiec

Ryby, które są w stałych relacjach mogą odczuć powiew świeżości i romantyzmu. Na nowo zabije serduszko. Tu karty prezentów, wspólnych wyjść do teatru, restauracji, na randki i do sypialni ;). Możecie z końcem czerwca uciec od świata i zaszyć się gdzieś na romantyczny weekend, „przedłużony piątek”.

Miesiąc spokojny sprzyja romantyzmowi i sprzyja szeroko zakrojonym planom na przyszłość. Będziecie planować, także z dużym rozmachem.

Rybki Single, karty wróżą, że możecie poznać bardzo interesującą osobę. Może to być osoba, którą poznacie przy okazji leczenia, przy okazji badań, poznacie w ośrodku zdrowia, w miejscu związanym ze zdrowiem, opieką i ochroną zdrowia. Takie miejsce, gdzie dbamy o siebie, o swój dobrostan. Może także ten układ oznaczać, że osoba ta jest właśnie osobą, która ma coś wspólnego z szeroko rozumianą medycyną, zdrowiem. Rozglądajcie się bacznie, patrzcie i ODWAŻNIE podejdźcie, porozmawiajcie.

Kochani – tu jest także układ, który mówi o tym, że ktoś kogo znacie, komu ufacie może się zachować dziwnie, nieodpowiednio, może powiedzieć Wam coś, co sprawi Wam przykrość. Niestety, możecie się rozczarować postawą pewnej osoby z Waszego otoczenia. Przykro mi.

Ryby rozpoczną wakacje od inwestowania w dom, we wnętrze, wyposażenie. Ktoś z Was rozpocznie czerwiec od remontu, ktoś z Was uda się do sklepu kupować nowe meble, a jeszcze inna Ryba kupi nowy sprzęt AGD. Wszystko co jest związane z domem, z upiększaniem i z inwestycją w dom teraz będzie dla Was ważne i co równie ważne – macie na to pieniądze.

W pracy pierwsze dwa tygodnie jeszcze ciut nerwowo, jeszcze musicie dokończyć ostatnie sprawy, zlecenia a już pod koniec czerwca swoboda. Można nawet przymknąć oko za segregatorem ;). Tu spowolnienie, wszyscy będą sobie pomagać chętnie, będziecie otwarcie na propozycje Koleżanek i Kolegów i praca nie będzie stanowiła problemu – bo pokazują się karty współpracy, współdziałania. SUPER.

Dla kogoś, dla jednej, dwóch, trzech Ryb – zmiana pracy, przejście do konkurenci, objęcie wyższego stanowiska w innej firmie. Coś, co było już od jakiegoś czasu przygotowywane przez Was i teraz w czerwcu będzie tego realizacja.

Ryby, które poszukują pracy mogą otrzymać umowę ALE sądzę, że będzie to umowa na określony czas lub też umowa zlecenie, na wykonanie konkretnego zadania, konkretnego zlecenia. Natomiast WARTO to przyjąć, WARTO się tym zainteresować.

W zdrowiu zwracam uwagę na początkowe zmęczenie, na konieczność aktywnego wypoczynku, wprowadzenie dobrego ruchu. Mogą być spacery, może być joga, taniec – wszystko co lubicie, co sprawi Wam radość i nie narazi Was na kontuzje.

Panie – uwaga na letnie anginy, bo mogą przejść w zapalenie oskrzeli, a to już oznacza dłuższe leczenie.

 

Rada z karty Tarota

Na pewno jest to typowa karta monetarna.

Jednocześnie jest to karta, która mówi o tym, że mężczyzna, który ma dostęp do środków finansowych może być ważny lub też może okazać Wam pomoc i wsparcie w pewnej ważnej dla Was sprawie.

Karta też mówi o tym, żeby robić w czerwcu interesy z mężczyznami i wskazuje, by w kwestiach finansowych słuchać mężczyzn, którzy osiągnęli sukces finansowy lub też sukces zawodowy.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Ryby

Najlepszy dzień

Czwartek

Szczęśliwe liczby

3, 5, 8, 23

Najlepsze zawody

Pilot wycieczek, Lekarz, Prawnik, Sędzia, Sportowiec

Celebryci

Miley Cyrus, Mikołaj Roznerski, Britney Spears, Sandra Kubicka, Jimi Hendrix

ŻYWIOŁ: Woda

Posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni że będziecie...

PLANETA: Neptun

Neptun rządzi Rybami. Mieszka w waszych marzeniach i intuicji, oferując dostęp do 
kreatywności i innowacji neptun rządzi Rybami...

NAJLEPSZE CECHY

Kreatywny

Odważny

Wytrwały

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Turkusowy

Turkusowy

Rośliny

Storczyk Storczyk Jaśmin Jaśmin

Zapachy

Wanilia Wanilia Jaśmin Jaśmin Kardamon Kardamon

Kamienie szlachetne

Kamień księżycowy Kamień księżycowy Agat Agat Ametyst Ametyst

Zrób to każdego dnia

Ćwicz intensywnie 
swoje ciało Ćwicz intensywnie 
swoje ciało Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty Śpiewaj co Ci 
w duszy gra Śpiewaj co Ci 
w duszy gra Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia

Znak Ryby a...