Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Ryby 19.02 - 20.03

Ryby 19.02 - 20.03

marzec

A Ryby moje miłe zaczną miesiąc od zastanawiania się, z kim to w marcu się spotkać, a z kim spotkanie odłożyć na późniejsze tygodnie. Karty wyraźnie wskazują, że nie do końca z każdą osobą będzie Wam po drodze w marcu i tak naprawdę najchętniej poukładałybyście

sobie Ryby miesiąc tak, by spotykać się tylko z osobami, z którymi jest Wam dobrze i chętnie będziecie „odsuwać” niewygodne obowiązki od siebie.

Zdecydowanie natomiast Rybki poprawi się u Was w kwestii zawodowej. Jest tutaj Ryba / są tu Ryby, które otrzymają dodatkowe wynagrodzenie, jest Ryba, która otrzyma awans, jest Ryba, która obejmie wyższe stanowisko czy też obejmie bardzo interesujący projekt. I co

za tym idzie i poprawią się finanse i to nawet mocno. Odczujecie duży plus.

Dalej kochani są tutaj Rybki, które będą inwestować w nieruchomości właśnie w marcu i inwestycja przynosi Wam szybki i pewny zysk.

Ryby poszukujące miłości - niestety macie szansę spotkać osoby zupełnie idące inną drogą niż Wy. Będą to osoby, które raczej poszukują chwilowej zabawy, rozrywki, niż myślą o stałym odpowiedzialnym związku. Więc jeśli Waszym celem jest zabawa i flirt to owszem,

takie osoby spotkacie na swojej drodze, ale jeśli Waszym celem jest założenie Rodziny to radzę ostrożnie dobierać kandydatki i kandydatów.

Ryby w marcu czeka Was ważna wiadomość urzędowa, czekają Was ważne urzędowe wydarzenia, ale od razu pragnę powiedzieć, że wszystko potoczy się dobrze, nie trzeba się denerwować na zapas, tylko ze spokojem podejść do pism, które otrzymacie. Początkowo

sprawy mogą wydawać się trudne, ale opanujcie nerw i wszystko rozwiąże się na Waszą korzyść.

Są tutaj także Ryby, które postanowią w marcu rozstać się, lub też wystąpią o rozwód, o separację - ale jest to naturalna konsekwencja wcześniejszych miesięcy czy też lat, więc tutaj nie będzie to dla nikogo zaskoczenie.

Czeka Was także nie do końca miła wizyta, ale jeżeli dobrze się do niej przygotowujecie to uda Wam się z tego spotkania wyciągnąć jak najwięcej, nawet możecie wyjść z tego starcia zwycięsko.

Koniec miesiąca to nie do końca przemyślane zakupy, chaotyczne wydatki i zaległe rachunki lub też podatki do zapłacenia. Postarajcie się gospodarować pieniędzmi przez cały miesiąc tak, żeby nie zostać z pustką w kieszeni pod koniec miesiąca.

W zdrowiu Kochani stres, chaos, odrobinka nerwów i brak czasu na odpoczynek – a tego powinniście pilnować w marcu – odpoczynku.

Na pewno ważna będzie dla Was praca. Praca będzie tym miejscem, gdzie odniesiecie największy sukces i tu właśnie będą się koncentrować Wasze działania.

 

Rada z karty Tarota

Ryby dla Was karta nowego początku, karta rozpoczęcia działań i nowych przedsięwzięć. Karta mówi o tym, by wejść w pewne sprawy bez lęku i bez obawy. Karta nawet czasami może zachęcać Was do brawury, ale jest to taki rodzaj zachowania, gdzie mimo wszystko uda

się nad każdym aspektem zapanować. Przede wszystkim zawsze będzie to karta nowych początków i karta obiecująca, że początki będą takie, jak chcecie oraz często mówi - nie lękajcie się.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.