Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Ryby 19.02 - 20.03

Ryby 19.02 - 20.03

Słabości

Słabością osób spod znaku Ryb często jest prokrastynacja. Ryby mają tendencję do uciekania od problemów, bo nie wierzą, że są w stanie stawić im czoła. 

Ryby bywają też bardzo zdezorganizowane, przekładają sprawy na ostatnią chwilę lub całkowicie rezygnują z wyzwań i planów. Niestety osoby urodzone pod znakiem Ryb często używają środków pobudzających, takich jak kawa czy alkohol, aby utrzymać fason, gdy sprawy nie idą po ich myśli. 

Ryb niedbałość, chaotyczne działania, spóźnienia lub niedotrzymywanie słowa są wynikiem tej samej ich tendencji do ucieczki od problemów. Osoba spod tego znaku zodiaku będzie często polegać na innych w obowiązkach, które ona sama powinna wykonać.

Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, to wiedz, że ze słabościami można wygrać! Odkładając wszystko na później, wcale sobie nie pomagasz, a stres narasta. Rób więc plany działania i realizuj je bez większego zastanowienia kroczek po kroczku, a nim się obejrzysz, będziesz u celu. Spróbuj, a będziesz zaskoczony skutecznością tego prostego sposobu!

Znak zodiaku a...

Przyjaźń i uczucia

Przyjaźń i uczucia

Dar uwodzenia

Dar uwodzenia

Finanse

Finanse

Praca

Praca

Zdrowie

Zdrowie

Wróć do znaku zodiaku

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.