Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Słabości: ryby

Słabością osób spod znaku Ryb często jest prokrastynacja. Ryby mają tendencję do uciekania od problemów, bo nie wierzą, że są w stanie stawić im czoła. 

Ryby bywają też bardzo zdezorganizowane, przekładają sprawy na ostatnią chwilę lub całkowicie rezygnują z wyzwań i planów. Niestety osoby urodzone pod znakiem Ryb często używają środków pobudzających, takich jak kawa czy alkohol, aby utrzymać fason, gdy sprawy nie idą po ich myśli. 

Ryb niedbałość, chaotyczne działania, spóźnienia lub niedotrzymywanie słowa są wynikiem tej samej ich tendencji do ucieczki od problemów. Osoba spod tego znaku zodiaku będzie często polegać na innych w obowiązkach, które ona sama powinna wykonać.

Jeśli jesteś zodiakalną Rybą, to wiedz, że ze słabościami można wygrać! Odkładając wszystko na później, wcale sobie nie pomagasz, a stres narasta. Rób więc plany działania i realizuj je bez większego zastanowienia kroczek po kroczku, a nim się obejrzysz, będziesz u celu. Spróbuj, a będziesz zaskoczony skutecznością tego prostego sposobu!

Znak Ryby a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.