Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Planety a znaki zodiaku:
ryby

Patronem astrologicznym Ryb jest Neptun – grecki Posejdon – władca mórz. Najstarszy brat Zeusa i Hadesa, z którymi to ciągnął losy w celu podzielenia się między braćmi władzą. Często niezadowolony z tego, że dostał we władanie królestwo wód. Despotyczny, tajemniczy i przebiegły, nie przebierał w środkach, żeby osiągnąć własne cele. Władał wodami słonymi , morskimi istotami. W astrologii Neptun kojarzony jest z tajemnicą i magią. Bardzo mistyczny, często niejasny w swych emocjach.

 

Kolorem Neptuna jest ultramaryna symbolizująca tajemnicę.


W swych pozytywnych aspektach Neptun obdarza osoby, którym patronuję niezwykle szerokim wachlarzem emocji, bardzo dużą wrażliwością oraz empatią. Daje bardzo precyzyjną intuicję oraz empatię. Często mówi się, że osoby, którym patronuje neptun posiadają 6 zmysł. Zamiłowanie do duchowości i mistycyzmu to także wpływ astrologicznego patrona tego znaku.

 

W negatywnych aspektach Neptun potrafi spowodować brak zrozumienia własnych emocji, skrycie, zamyślenie. Często osoby pod jego wpływem mają duży problem z wyrażeniem własnych myśli. Neptun potrafi powodować zamiłowanie do uciekania w świat złudzeń, iluzji, które wbrew pozorom bardzo toksycznie działają na osobę, która chce uciec od rzeczywistości. Zdarza się, że podopieczni Neptuna pod dużą wrażliwością skrywają despotyzm i manię władzy.


Mężczyźni obdarzeni cechami Neptuna są bardzo wrażliwi i delikatni. Zdecydowani romantycy, którzy większą uwagę przykładają do tego co wewnątrz niż na powierzchowność. Patronat Neptuna, wymaga jednak dużej samoświadomości. Gdy jej brakuje, mężczyźni pod jego wpływami popadają w kompleksy, odgradzają się szerokim murem od świata.

 

Kobiety, którym patronuje Neptun cechują się bardzo dużą empatią. Wyłapują nawet najdrobniejsze zmiany w nastroju, ciężko jest przed nimi cokolwiek ukryć, są mistrzyniami w czytaniu między wierszami. Gdy zbyt dużą uwagę skupiają na sobie, mogą uciekać od rzeczywistości. Stają się zbyt wrażliwe, skrzywdzone, uciekają się do manipulacji, nie mówiąc co naprawdę leży im na sercu.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Ryby

Najlepszy dzień

Czwartek

Szczęśliwe liczby

3, 5, 8, 23

Najlepsze zawody

Pilot wycieczek, Lekarz, Prawnik, Sędzia, Sportowiec

Celebryci

Miley Cyrus, Mikołaj Roznerski, Britney Spears, Sandra Kubicka, Jimi Hendrix

ŻYWIOŁ: Woda

Posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni że będziecie...

PLANETA: Neptun

Neptun rządzi Rybami. Mieszka w waszych marzeniach i intuicji, oferując dostęp do 
kreatywności i innowacji neptun rządzi Rybami...

NAJLEPSZE CECHY

Kreatywny

Odważny

Wytrwały

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Turkusowy

Turkusowy

Rośliny

Storczyk Storczyk Jaśmin Jaśmin

Zapachy

Wanilia Wanilia Jaśmin Jaśmin Kardamon Kardamon

Kamienie szlachetne

Kamień księżycowy Kamień księżycowy Agat Agat Ametyst Ametyst

Zrób to każdego dnia

Ćwicz intensywnie 
swoje ciało Ćwicz intensywnie 
swoje ciało Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty Śpiewaj co Ci 
w duszy gra Śpiewaj co Ci 
w duszy gra Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia

Znak Ryby a...