Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Ryby 19.02 - 20.03

Finanse

Zodiakalne Ryby nie są mistrzami w zarabianiu pieniędzy. Zwykle żyją na skromnym, aczkolwiek bezpiecznym pułapie finansowym. Nie mają zbyt wiele szczęścia do wyłapywania i wykorzystywania okazji, by zarobić większe pieniądze. Nie posiadają również zmysłu biznesowego, który pozwoliłby im na większe bogacenie się. I choć potrafią zadbać o podstawowe potrzeby swoje i swoich bliskich, to zdarza się im po cichu marzyć o czymś więcej.

Osoby spod znaku Ryb w dużej mierze potrafią cieszyć się z tego, co posiadają. Ich zmartwienia na tle finansów nie przysłaniają im innych, znacznie ważniejszych dla nich wartości. Nawet gdy Ryba zarobiłaby fortunę, nie do końca wiedziałaby co z nią zrobić. A chwilowe marzenia o wielkich pieniądzach, w momencie gdy stałyby się rzeczywistością, nie wpłynęłyby na faktycznie poczucie spełnienia.

Zodiakalne Ryby potrafią oszczędzać. I nie jest to niezdrowe oszczędzanie. Nie można im zarzucić skąpstwa i gromadzenia dóbr materialnych na siłę. Jednak sytuacje życiowe kształtują w Rybie umiejętność przeżycia za niewielkie sumy pieniędzy. Dzięki temu są w stanie zorganizować nawet mały budżet w taki sposób, by wszystkie potrzeby jej i jej bliskich zostały spełnione. A dodatkowo, by jeszcze coś z niego odłożyć.

Znak zodiaku a...

Przyjaźń i uczucia

Przyjaźń i uczucia

Dar uwodzenia

Dar uwodzenia

Praca

Praca

Słabości

Słabości

Zdrowie

Zdrowie

Wróć do znaku zodiaku

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.