Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Panna 24.08 - 23.09

Finanse: panna

Zodiakalne Panny w przypadku finansów są bardzo ostrożne. Jeśli nie muszą ryzykować, to tego ryzyka nie będą podejmować. Nie są skore do podejmowania inwestycji, bo te wydają się dla nich zbyt niebezpiecznym posunięciem. Panna bardzo boi się stracić pieniądze, które udało jej się zarobić. Zamiast więc spróbować inwestycji, które mogłyby pomnożyć jej zarobek, odłoży owe pieniądze na konto w banku, co w jej mniemaniu jest rozsądne i bezpieczne.

Osoba urodzona pod znakiem Panny zawsze dąży do tego, by jej sytuacja finansowa była stabilna. Nie znaczy to jednak, że usatysfakcjonuje się samą stabilizacją. Panna lubi widzieć, jak na jej konto przybywa zer. Wychodzi jednak z założenia, że pewnymi pieniędzmi są tylko te, które wypracuje pracą własnych rąk.

Ciężko namówić zodiakalną Pannę do inwestycji. Nie jest ona skłonna do tego, by zarobione przez siebie pieniądze lokować w coś, co nie gwarantuje jej pewnego zysku. Unika też niepotrzebnych wydatków, które mogłyby w wyraźny sposób uszczuplić jej budżet. Ze spełnianiem swoich zachcianek Panna potrafi cierpliwie czekać na sezon wyprzedaży. Gdy widzi tabliczki z promocjami, wtedy pozwala sobie na odrobinę szaleństwa. Oczywiście i tak w granicach rozsądku.

Znak Panna a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.