Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Panna 24.08 - 23.09

Dar uwodzenia

Zodiakalne Panny nie są mistrzami uwodzenia, choć mają ku temu bardzo duże predyspozycje. Ich problemem jest jednak to, że nie wierzą w siebie i swoje możliwości. Z tego powodu bywają nieśmiałe i trudno jest im przejąć inicjatywę. To osoby, które zdecydowanie wolą być zdobywane. Choć i w momencie, gdy ktoś próbuje poderwać zodiakalną Pannę, ta może przez dłuższy czas utrzymywać dystans poprzez swoją nieśmiałość.

Wszystko zmienia się w momencie, gdy Panna naprawdę coś poczuje. Wtedy otwiera się, a jej działania są znacznie bardziej odważne. Nie mówi wiele o swoich uczuciach, ale zdecydowanie potrafi te uczucia pokazać w rzeczywistych czynach. Osoby spod tego znaku są troskliwe i bardzo dobrze zorganizowane. Gdy zbudują z kimś głębszą więź, potrafią nawet wejść w dominującą rolę i próbować wpływać na swojego partnera.

W seksie u zodiakalnych Panien rzadko kiedy jest miejsce na spontaniczność. Osoby spod tego znaku lubią mieć wszystko zaplanowane – łącznie ze zbliżeniami seksualnymi. Inną kwestią jest też ich często niska samoocena, przez które czują się niepewne, wstydzą się swojego ciała i swojej seksualności. Jednak ze względu na to, że zależy im na spełnieniu swojego partnera, wciąż starają się poszerzać swoją wiedzę na temat seksu, którą potem chętnie praktykują.

Znak zodiaku a...

Przyjaźń i uczucia

Przyjaźń i uczucia

Finanse

Finanse

Praca

Praca

Słabości

Słabości

Zdrowie

Zdrowie

Wróć do znaku zodiaku

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.