Data urodzenia
Panna

Panna 08.24 - 09.23

Dar uwodzenia

Panna w swych zalotach nie potrafi być uwodzicielka i zalotna, uczucia są dla niej ważne ale kieruje się rozsądkiem i wnikliwą analizą. Nie znosi chaosu i niejasnych sytuacji. Odrzuca sytuacje w których niczego nie można przewidzieć i z góry zaplanować. Postępuje zgodnie z zasadami i nie wyrzeknie się ich dla miłości.

 

Pan spod znaku Panny – jest prostolinijny w swych działaniach ale tym zyskuje zaufanie swojej wybranki. Jego zaloty są delikatne, wyważone, zamiast deklaracji słownych woli pokazać swoje zainteresowanie wręczając praktyczny prezent. Doceni go domatorka otrzymując robot kuchenny zakupiony po okazyjnej cenie. Próbuje być romantykiem ale pełen zasad i chłodnej kalkulacji wprosi się do herbatę do domu wybranki. Ale przynajmniej wtedy pani może liczyć na pocałunek, bo pan Panna nigdy tego nie uczyni w miejscu publicznym. Pani która chce zdobyć serce pana Panny musi wykazać się oszczędnością i zaradnością. Jeśli będzie wielbicielką zdrowego trybu życia z pewnością zyska jego uwagę.

 

Pani spod znaku Panny – jest skromna, wstydzi się wykorzystać swój wewnętrzny urok i urodę by zdobyć serce wielbiciela. Nie zobaczymy pani panny w kusej spódnicy i makijażu. Stara się zwrócić na siebie uwagę pokazując jaka jest potrzebna i niezastąpiona. Czasem potrafi kokietować ale w sposób subtelny, potrafi rzucić komplement by przypodobać się wybrakowi. Nie lubi drogich prezentów, nie da się kupić jej uczuć. Da szanse panu, który okaże jej wsparcie, przyjaźń i serce.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.