Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 06:33

Zachód: 18:18

Faza księżyca:

pełnia

piątek 29 września 2023

IMIENINY: Gabriel, Michał, Rafał, Sylwia

Skorpion 23.10 - 22.11

Skorpion 23.10 - 22.11

Dar uwodzenia: skorpion

Zodiakalne Skorpiony są bardzo tajemnicze i to właśnie na tej intrygującej energii bazują podczas podrywu. Potrafią trzymać odpowiedni dystans i zostawiają wiele niedopowiedzeń. Celowo podsycają ciekawość drugiej strony, by potem zostawić ją z głową pełną myśli. Gdy chcą kogoś bliżej poznać, sami o sobie nie powiedzą wiele. Na konkretne pytania sprytnie odpowiedzą w wymijający sposób, tak by pozostawić szerokie pole do własnej interpretacji i domysłów. Skorpiony lubią, gdy się o nich myśli i próbuje ich rozgryźć.

Kiedy Skorpion sam zaangażuje się w daną relację, nieco zmienia swoje oblicze. Zaczyna więcej mówić o sobie, choć i tak wciąż pozostaje sporą zagadką. Inaczej nie potrafi. Za to przez cały proces flirtowania, dokładnie pozna Ciebie i Twoje potrzeby. Dzięki temu doskonale będzie potrafił tę wiedzę wykorzystać, tak by Twoje uczucie do niego przybrało na sile.

Seks w życiu Skorpiona jest jak oddychanie. On nie potrafi bez tego żyć. Często podrywa tylko po to, by zwabić daną osobę do swojego łóżka. Gdy ma ochotę na zbliżenie, nie będzie tego ukrywał. Od razu poczujesz jak rozbiera Cię wzrokiem. Trzeba mieć bardzo silną wolę, by móc oprzeć się magnetyzmowi Skorpiona. Jednak nie warto się opierać – seks z zodiakalnym Skorpionem to wyjątkowe uniesienie, które pamięta się długo

 

 

Znak Skorpion a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.