Data urodzenia

Skorpion 10.23 - 11.22

26.09 - 02.10

Przesłanie:
Przesłanie dla zodiakalnych Skorpionów na ten tydzień dotyczy nauczania i uczenia się. Karty mówią iż zdobyłeś ogromną wiedzę, dzięki swoim własnym doświadczeniom, jak i z innymi osobami, posiadającymi wiedzę. Teraz nadszedł czas, byś podzielił się tą wiedzą z innymi. W Twoim otoczeniu może pojawić się teraz osoba, która przekaże Ci ważne informacje. Wiadomości te pomogą Ci w realizacji jednej z Twoich życiowych lekcji. Przeanalizuj to i odpowiedz sobie na pytania, jakie błogosławieństwo przyniósł Ci kontakt z tym człowiekiem.

Uczucia:
Męska część zodiakalnych Skorpionów będzie w tym tygodniu będzie w tym tygodniu w inicjatywie. To czas, w którym będziesz starał się o zainteresowanie osoby, która bardzo Ci się spodoba. Twoja pewność siebie będzie tu ogromnym plusem, bowiem dzięki niej uda Ci się osiągnąć swój cel. Z kolei Panie Skorpiony będą w tym tygodniu wzbudzać znacznie większe zainteresowanie ze strony płci przeciwnej, co wpłynie na większą ilość pojawiających się adoratorów.
W relacjach zodiakalnych Skorpionów też sporo się będzie działo. Nastąpi przełamanie rutyny. Wspólnie ze swoją drugą połową będziecie realizować wymyślone przez siebie plany. Nawet te bardzo nieszablonowe.

Praca i finanse:
W sferze pracy nie zadzieją się tutaj żadne zmiany. W przeciwieństwie do sfery uczuciowej, w pracy zodiakalne Skorpiony będą trzymały się jednego miejsca i jednego zadania. Zadanie to może być monotonne i nie będzie Cię motywowało do działania. Jednak będzie przynosiło Ci poczucie stabilizacji i możliwości na realizowanie innych planów, niezwiązanych z pracą.

W finansach Skorpiony będą w tym czasie bardzo ostrożne, zwłaszcza z wydawaniem. Zdecydowanie będziesz wolał w tym tygodniu odłożyć zarobione pieniądze, niż wydać je pod wpływem impulsu.

Zdrowie i samopoczucie:
Pod kątem zdrowotnym zodiakalne Skorpiony mogą uskarżać się na dolegliwości w okolicach nerek. Gdy będą one nasilone, warto zrobić badania dotyczące układu moczowego.
Będzie dopisywało Ci jednak bardzo dobre samopoczucie. Pozwolisz sobie na większą emocjonalność i otwartość. A pozytywne emocje i uczucia będą Ci teraz dodawać energii i uskrzydlać.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.