Data urodzenia

Skorpion 10.23 - 11.22

20.06 - 26.06

Zodiakalne Skorpiony w tym tygodniu znacznie bardziej uwierzą w siebie. Poczujesz nagły przypływ mocy, który pokieruje Cię w stronę rozwoju. To czas, w którym uda Ci się odkryć nowy talent. Potencjał, który nosisz w sobie i który do tej pory czekał na to, aż go odkryjesz. Przy nieco większym zaangażowaniu, jeszcze w tym tygodniu uda Ci się podjąć takie kroki, które doprowadzą do tego, że ten talent, a zarazem nowa pasja, staną się źródłem zarobku.

Miłość: W sferze uczuciowej karty wróżą wiele nowych znajomości. Będą to jednak znajomości przelotne, krótkie. Budowane na przyciąganiu seksualnym i ulotnych emocjach.

Praca: Pomyślny tydzień w sferze zawodowej. Twoje zaangażowanie zostanie zauważone. Możesz otrzymać bardzo intratną propozycję pracy na wyższym stanowisku.

Finanse: Pod kątem finansowym będzie to czas większych przypływów, ale też i większych wydatków. Teraz zdecydowanie więcej zainwestujesz w swój rozwój.

Zdrowie: W zdrowiu w tym tygodniu mogą dokuczać Ci alergie, które powodować będą katar lub wysypki. Pojawią się także dolegliwości związane z zatokami.

Rada: Nie odkładaj na później tego, co woła Cię już teraz. Działaj na gorąco, kiedy Twój zapał jest największy.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.