Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

05.06 - 11.06

Przesłanie:

Osoby urodzone pod znakiem Skorpiona mogą mieć w tym tygodniu problemy z samooceną i pewnością siebie. Zrób sobie rachunek sumienia i dostrzeż to, jak wiele udało Ci się osiągnąć. Pochwal się za każdy odniesiony sukces i zauważaj postępy, jakich dokonujesz. Uważaj, by nie popaść w rezygnację i impulsywnie nie zrezygnować z przedsięwzięć, które są dla Ciebie sporą szansą na rozwój. Mów do siebie dobrze i nie dawaj czasu na popis swojemu wewnętrznemu krytykowi. Zauważ swoje mocne strony i pamiętaj o nich w chwilach zwątpienia. Podejmuj świadome decyzje. Poszukuj informacji, które pomogą Ci w ich podjęciu.

 

Uczucia:

W tym tygodniu single urodzone pod znakiem Skorpiona dość egoistycznie podejdą do nowych relacji. Będziesz skupiony wyłącznie na sobie i swoich potrzebach. Nie zauważysz zdania i opinii drugiej osoby. Przez to dość dobrze prosperująca relacja nie będzie miała żadnej szansy na rozwinięcie. Skoncentrowanie się wyłącznie na własnej osobie będzie na tyle silne, że nie zauważysz błędów, jakie popełniasz.

Z kolei jeśli chodzi o sytuację uczuciową u zodiakalnych Skorpionów, które są już w związku, Wasza relacja w tym tygodniu ulegnie znacznej poprawie. Oboje bardziej zaangażujecie się w związek i zaczniecie poświęcać sobie więcej czasu. Ze spokojem uda Wam się omówić i przepracować problemy, z którymi się borykacie.

 

Praca i finanse:

W sferze finansowej osoby urodzone pod znakiem Skorpiona mogą liczyć na dobre wiadomości. Twoja praca zostanie doceniona i zauważona. Otrzymasz nowe obowiązki, które pozwolą Ci się wykazać i pracować kreatywnie. Skorzystaj z pomocy, jaką chętnie oferują Ci inni. Bądź otwarty na nowe propozycje i rozwiązania. Nie kieruj się wyłącznie swoją wiedzą i doświadczeniem. Korzystaj z zasobów innych.

W finansach nie wszystko potoczy się po Twojej myśli. Możesz ulec impulsywnym zakupom i przestać panować nad wydatkami. Powrót na dobre tory uda Ci się tylko dzięki pomocy bliskiej Ci osoby.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu zodiakalne Skorpiony powinny być bardziej uważne podczas aktywności sportowej. Możesz być bardziej narażony na kontuzje. Nie podnoś poprzeczki zbyt wysoko, bądź łagodny dla swojego ciała. Jeśli chodzi o samopoczucie, sam nie do końca będziesz potrafił zidentyfikować swoje uczucia. Będą Tobą targać różne emocje, a powód będzie dla Ciebie trudny do odnalezienia.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.