Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Skorpion 23.10 - 22.11

Skorpion 23.10 - 22.11

Horoskop tygodniowy: skorpion - 04.12-10.12

To nie będzie łatwy tydzień dla osób urodzonych pod znakiem Skorpiona. Karty wróżą zmęczenie i wyczerpanie. Nie będziesz potrafił zapanować nad swoimi obowiązkami i sprostać wymaganiom, jakie stawiają inni. Powinieneś skupić się przede wszystkim na odpoczynku i regeneracji. Nie próbuj za wszelką ceną udowodnić swojej nieskazitelności i niezawodności. Poświęć ten czas na naładowanie baterii i zajęcie się sobą.

 

Nie ulegaj presji i nie pozwól, by przekraczano Twoje granice. Zadbaj o swój komfort. Brak równowagi może negatywnie wpływać na Twoje samopoczucie i motywację do działania. Naucz się organizować czas wolny i odpowiednio go wykorzystywać. Nie skupiaj się na tym, by zadowolić i zaspokoić potrzeby innych. Postaw na siebie i swój rozwój.

 

Nie uciekaj od myśli, które wywołują w Tobie dyskomfort. Przyjrzyj się im i pozwól im płynąć. Nie identyfikuj się ze wszystkim, co przyjdzie Ci do głowy. Naucz się pracować ze swoim umysłem i nie podążać za wszystkim, co Ci wskaże. Obdarz się większym zaufaniem i zrozumieniem. Obserwuj wszystko, co się w Tobie dzieje.

 

W tym tygodniu zakochane, zodiakalne Skorpiony będą wspólnie ze swoją drugą połówką celebrować ważne wydarzenia. Pod kątem spotkań z innymi to będzie dla Was intensywny tydzień. Zatęsknisz za czasem spędzanym tylko we dwoje. Zaskocz swojego partnera i zorganizuj spontaniczną randkę, która choć na chwilę pozwoli Wam się oderwać od otaczającego Was chaosu.

 

Single urodzone pod znakiem Skorpiona mogą mieć w tym tygodniu problemy z nawiązywaniem nowych znajomości. Nie będziesz potrafił otworzyć się przed drugą osobą. Skrępowanie i strach przed odrzuceniem będą na tyle silne, że zrezygnujesz z randek i niezobowiązujących spotkań. Poświęcisz ten czas na przeanalizowanie swoich zachowań i schematów, według których postępujesz.

 

Pod kątem zdrowotnym karty zwracają uwagę na pracę nerek. Warto wykonać badania kontrolne i nie zwlekać z wizytą u specjalisty. Podejdź do tego priorytetowo i słuchaj tego, co mówi Twój organizm.

 

Zodiakalne Skorpiony, które prowadzą własną firmę, powinny uważać w tym tygodniu na nawiązywanie współprac z kontrahentami spoza kraju. Bądź czujny i czytaj wszystkie umowy, które podpisujesz. Nie idź na skróty i nie zgadzaj się na warunki, które już na pierwszy rzut oka wydają Ci się podejrzane. Postaw na wolniejszy, ale stabilny rozwój swojego biznesu.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Skorpion a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.