Data urodzenia

Skorpion 10.23 - 11.22

08.08 - 14.08

To będzie bardzo pozytywny tydzień dla osób urodzonych pod znakiem Skorpiona. Przed Tobą świętowanie sukcesów, zarówno Twoich, jak i osób z Twojego najbliższego otoczenia. Uda Ci się zrealizować wszystkie projekty, którym poświęciłeś sporo czasu i energii. Możesz liczyć na większe zainteresowanie Twoją firmą i przypływ nowych klientów. Staraj się dzielić swoją wiedzą i wskazówkami, które doprowadziły Cię do miejsca, w którym jesteś obecnie.

Finanse: Finansowo najbliższy tydzień klaruje się w energetyce obfitości. Regularne wpływy pozwolą Ci na dalsze rozwijanie biznesu na poziomie, który będzie dla Ciebie satysfakcjonujący.

Ostrzeżenie: W tym tygodniu karty nie mają dla Ciebie żadnego konkretnego przesłania ostrzegającego Cię przed czymkolwiek. Staraj się dbać o relacje, które są dla Ciebie ważne. Zarówno te zawodowe, jak i w życiu prywatnym.

Rada: Karty sugerują, byś odpuścił sobie w tym tygodniu projekty, które będą od Ciebie wymagały nieustannej pracy i poświęcenia. Nie forsuj swojego organizmu.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.