Data urodzenia

Koziorożec 12.22 - 01.20

20.06 - 26.06

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Koziorożca spędzą zdecydowanie za dużo czasu na udowadnianie innym swojej wartości i swoich kompetencji. Zabolą Cię komentarze ludzi, którzy będą próbować umniejszać Twoim osiągnięciom i wiedzy. Dasz się bardzo łatwo zmanipulować i zaczniesz zachowywać się tak, jak inni tego od Ciebie oczekują. To nie będzie łatwy tydzień ani dla Ciebie ani dla Twojej firmy. Twoja niepewna postawa szybko zostanie zauważona przez osoby, z którymi współpracujesz. Negatywnie odbije się to na współpracach.

Finanse: W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Koziorożca nie będą miały szczęścia do inwestycji. Staraj się nie lokować swoich środków w niepewnych obszarach lub takich obarczonych sporym ryzykiem straty.

Ostrzeżenie: Uważaj na osoby, które źle Ci życzą. Karty sugerują, byś odciął się od toksycznych ludzi i nie ulegał presji z ich strony.

Rada: Zauważ siebie i swoje potrzeby. Znajdź chwilę na spędzenie czasu sam ze sobą. Pozwól sobie na odpoczynek w ciszy, z dala od zgiełku miasta.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.