Data urodzenia

Ryby 02.19 - 03.20

08.08 - 14.08

To będzie bardzo udany tydzień dla zodiakalnych Ryb. Uda Ci się zakończyć ważny projekt, w który w ostatnim czasie byłeś mocno zaangażowany. Będziesz dumny ze swojej pracy i motywacji, która Cię nie opuszczała. Możesz liczyć na słowa uznania i podziw ze strony swoich współpracowników. Karty zwiastują w tym tygodniu również poszerzenie kontaktów na tle biznesowym. To dla Ciebie dobra okazja, by pokazać się z jak najlepszej strony i zbudować solidny fundament do dalszej współpracy.

Finanse: W nadchodzącym tygodniu zodiakalne Ryby mogą spać spokojnie, jeśli chodzi o kwestie finansowe. Karty nie sugerują, by miało wydarzyć się coś, co zagrozi Twoim oszczędnościom. Możesz być bardziej hojny, radość sprawi Ci możliwość finansowej pomocy innym.

Ostrzeżenie: Uważaj na to, w jaki sposób dobierasz sobie ludzi do bliższej współpracy. Nie przekraczaj swoich granic dla dobra firmy.

Rada: W tym tygodniu karty sugerują, byś nie podejmował decyzji zbyt pochopnie. Niech każda z nich będzie przemyślana i przeanalizowana.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.