Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Koziorożec 22.12 - 20.01

Dieta: koziorożec

Najlepsza dieta dla osób spod znaku Koziorożca to taka, która jest bogata w białko, ma niską zawartość węglowodanów i zawiera dużo warzyw.

Osoby urodzone pod tym znakiem zodiaku są podatne na depresję, dlatego zrównoważona dieta w ich przypadku jest ważna też dla zdrowia psychicznego.

Jeśli jesteś Koziorożcem, powinieneś unikać spożywania zbyt dużej ilości cukru lub kofeiny. Te substancje mogą sprawić, że Koziorożce poczują się rozstrojone lub drażliwie. Dodatkowo cukier i w ogóle węglowodany proste mogą szkodzić szybko zębom Koziorożców, które mają predyspozycje do próchnicy.

Aby zapobiec problemom zdrowotnym, jedz dużo chudego mięsa, takiego jak indyk czy kurczak, a także ryb, takich jak tuńczyk czy łosoś. Gdy najdzie Cię między posiłkami ochota na przekąskę, sięgnij po orzechy, takie jak migdały lub orzechy włoskie. Jeśli chodzi o warzywa, spróbuj regularnie jeść szpinak i jarmuż. Są one pełne przeciwutleniaczy, które pomagają wzmocnić Twój układ odpornościowy przed przeziębieniami, na które często zapadasz!

Znak Koziorożec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.