Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Waga 24.09 - 22.10

Dieta: waga

Idealna dieta dla zodiakalnej Wagi powinna być zbilansowana, zawierać zielone warzywa i owoce, produkty zbożowe oraz ograniczoną ilość mięsa. Powodem tego jest fakt, że zodiakalna Waga ma skłonność do łatwego przybierania na… wadze. Jedząc o regularnych porach, będziesz w stanie Wago śledzić swoje spożycie składników odżywczych i zapobiegać przejadaniu się.

Zielone warzywa mają wysoką zawartość błonnika i pomagają utrzymać sprawnie działający układ trawienny. Owoce są kolejnym dobrym źródłem składników odżywczych, ale powinny być spożywane z umiarem, ponieważ zawierają cukier. Ziarna, takie jak chleb, płatki śniadaniowe, makaron i ryż są również dobre dla Ciebie. Zawierają one węglowodany złożone, które dostarczają energii przez cały dzień. Najlepiej, gdy są spożywane z umiarem wraz z innymi pokarmami z każdej grupy wymienionej powyżej, takimi jak owoce lub warzywa.

Wago, powinnaś pamiętać, aby wybierać węglowodany złożone zamiast słodyczy, takich jak batoniki lub ciastka. Te zawierają cukry proste sprawiające, że jesteś głodna zaraz po ich zjedzeniu, a to u Ciebie już prosta droga do podjadania i przyrostu masy ciała.

Znak Waga a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.