Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Waga 24.09 - 22.10

Sławne pary: waga

Louis Aragon i Elsa Trolet
Waga - Waga

Elsa nie potrafiła odnaleźć się w rodzinnym ZSRR i uciekła do Francji, gdzie chciała realizować swoje poglądy polityczne. Wtedy poznała Louisa, słabego, zachwianego emocjonalnie po nieudanej próbie samobójstwa pisarza francuskiego. Połączyła ich miłość i wspólne cele. Dzięki sobie znaleźli sens życia. Byli nierozłączni . Louis wiele tekstów zadedykował żonie w których stale mówił o miłości. Przeżyli ze sobą 42 lata, na zawsze spoczęli w parku Moulin Saint Arnoult, dziś Muzeum Argon-Triolet.

 

Susan Sarandon i Tim Robbins
Waga - Waga

Wielkie gwiazdy amerykańskiego kina i piękna para. Połączyli swoje życie prywatne z karierą zawodową. To Tim wyreżyserował dramat „Przed egzekucją” w którym główną rolę zagrała Susan, za którą otrzymała Oskara. Ich miłość kwitła na oczach tłumów ale jak każda Waga boi się rozwodu, może dlatego nie zdecydowali się z małżeństwo. Ich związek trwał 23 lata i rozstali się w przyjacielskiej atmosferze.

 
John Lennon i Yoko Ono
Waga - Wodnik

Któż nie zna Johna Lennona, jednego z Beatlesów. Yoko Ono awangardowa artystka i wokalistka pochodzenia japońskiego. Znajomość ta szybko przekształciła się w miłość i zaważyła na dalszym życiu Lennona. Połączyła ich pasja do muzyki i polityki. Stali się nierozłączni. Zespół dla Yoko złamał zasadę, jaka obowiązywała w zespole, iż osób trzecich nie przyprowadza się do studia. A Yoko stała się częścią zespołu i miała swój udział w jednej z piosenek. Lennon nie potrafił bez niej pracować, wspierała go, dawała poczucie bezpieczeństwa. Do historii przeszły także akcje Lennon i Yōko Ono na rzecz pokoju. Z pewnością do dotąd byliby razem, gdyby John nie zginął z rąk zamachowca w 1980 roku.

Znak Waga a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.