Data urodzenia
Wodnik

Wodnik 01.21 - 02.18

Clark Gable i Carole Lombard
Wodnik - Waga

Zawodu uczyła go Josephine Dillon, którą później poślubił. Dzięki niej zaczął grać małe rólki w niemych filmach. Rozwiedli się w 1928. Poźniej poznał Carole, pobrali się po 3 latach znajomości. Ich miłość rozkwitała, gdy Carole Lombard zginęła w wypadku. Z powodu śmierci żony, w 1942 Clark zrezygnował z aktorstwa i wstąpił do wojska. Jednak już w 1945 wrócił do Hollywood. Nigdy nie znalazł pocieszenia. Przeżył żonę o dwadzieścia lat. Zgodnie z jego wolą pochowano go obok niej.

 

Robert Wagner i Nathalie Wood
Wodnik - Bliźnięta
28 grudnia 1957 ożenił się z aktorką Natalie Wood. Po rozwodzie w 1962 roku, prasa łączyła ją z każdym partnerem filmowym. Jednak od 16 lipca 1972 roku Natalie znowu była z Robertem Wagnerem, urodziła im się córka Courtney (ur. 1974), aż do jej tragicznej śmierci – 29 listopada 1981. Mieli wszystko, o czym można zamarzyć. Natalie utonęła w tajemniczych okolicznościach, gdy z mężem i ich przyjacielem, Christopherem Walkenem, płynęli jachtem. Tuż przed wypadkiem wypiła kieliszek alkoholu.

 

Nastasja Kinski i Quincy Jones
Wodnik - Byk

Jest córką Klausa Kinskiego i Brigitte Kinski. Była żoną Ibrahima Moussa, z którym ma dwoje dzieci: Aljosha Moussa i Sonja Moussa Kinski, która obecnie jest modelką. W latach 1991-1997 żyła w związku z Quincym Jonesem. Inteligentna, władająca biegle czterema językami, długo wiodła typowy żywot aktorki, przede wszystkim dążąc do sławy. Postanowiła na pewien czas rozstać się z aktorstwem, wiążąc się z czarnoskórym producentem i muzykiem. Nastasja pamięta, że kiedy miała 8 lat jej ojciec zostawił matkę. Aktorka do dziś nie może się z tym pogodzić.

Może Cię też zainteresować

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.