Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wodnik 21.01 - 18.02

Horoskop miesięczny: wodnik - wrzesień

Oj Wodniki, a Wy będziecie bujać w obłokach. Wrzesień upłynie Wam na fantazjowaniu, na snuciu planów, na marzeniach. Będziecie mnożyć opcje. Wszystko super tylko… gdzie jest działanie? Bo tego w kartach – przynajmniej w pierwszych dwóch tygodniach września nie widzę. A właśnie o to działanie chodzi.

 

Będziecie zmieniać opcje, będziecie kreślić plany, skreślać je i na nowo planować. To będzie dobre dla osób pracujących w branży artystycznej, wystawienniczej – tam, gdzie ważne są pomysły, marzenia, kreślenie śmiałych wizji.

 

Więc, jeśli macie taką pracę – to wrzesień sypnie pomysłami, ale jeśli twardo stąpacie po zawodowych schodach to owszem – planujcie, ale realizujcie. Szef doceni Wasze pomysły, tylko jednocześnie poprosi o zaangażowanie, tu pomysł = działanie.

 

Ważne też będą sprawy domu, Waszych bliskich. Ważne by aktywnie włączać się w obowiązki, by zachęcać do tego innych. Razem – jako Rodzina jesteście teraz w stanie stworzyć coś ważnego, zaplanować coś ważnego dla Was, odważyć się na krok, który od dawna jest w Waszych głowach. Powtórzę – planowanie, ale realizacja.


Kochani w kartach pokazana jest ważna wiadomość dla Was, list, pismo, postanowienie, decyzja – coś na co czekacie przyjdzie w wrześniu. To będzie pozytywna decyzja, dobre rozpatrzenie sprawy.


W miłości kochani będziecie bardzo, bardzo romantyczni i możecie stracić trzeźwość umysłu. Pamiętajcie, nie wszystko złoto co się świeci.

Jeśli jesteście stanu wolnego szukajcie osób uduchowionych, spokojnych, zrównoważonych. Szukajcie artystów, ludzi światłych, mądrych.

Jeśli jesteście w związkach, to ten czas wypełnicie miłosnymi wyznaniami, będziecie czuli na potrzeby Partnera, będziecie aranżować romantyczne chwile, zadbacie o nastrój – także w sypialni.


Materia, raczej pieniądze nie będą Was się teraz trzymać, będziecie bardziej marzyć o zakupach, planować, odkładać - niż je fizycznie realizować. Po prostu nie wystarczy Wam na to czasu. Pochłoną Was inne sprawy.

 
W zdrowiu karty mówiące o bezsenności, o bólach głowy, o szumy w uszach. Uważajcie też na wzrok, na oczy, zbadajcie wzrok.

Pokazuje się także zatrzymanie wody w organizmie, opuchnięcia.

 

Wskazówka od kart – uważajcie na osoby o ciemnych włosach, na osoby głośne, które robią wokół siebie zamieszanie. Unikajcie takich osób, takiego towarzystwa.

Rada – to czas spędzony z dobrą książką, to czas na odpoczynek, relaks z kubkiem herbaty.

 

Rada z karty Tarota

Kochani, a ja tą kartę nazwę spokój. Powiem Wam, że karta ta zachęca Was do głębokiego przyjrzenia się temu, co jest wokół Was w spokoju. Owszem, ona mówi o działaniu, ale jest to działanie bardzo przemyślane.

Czasem ta karta wskazuje na osoby dalszej Rodziny, czasem mówi o sąsiadach, o sprawach sąsiedzkich.

Karta będzie obiecywała powodzenie, ale może także mówić, że trzeba będzie moment na to poczekać.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.