Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Wodnik 01.21 - 02.18

Wodnik 01.21 - 02.18

luty

Drogie Wodniki, luty rozpoczniecie od wiadomości, papierów, wieści, informacji. Luty może być ważny i luty może zaważyć na resztę miesięcy w tym roku. Wszystko co w pierwszych dniach lutego będzie się działo, może być ważne i może być cenną wskazówką dla Was. Przyglądajcie się znakom wokół Was.

Wodniki, karty wskazują, że na pewno trzeba będzie wybierać, a wybór będzie dotyczył kwestii uczuć i miłości. Więc jeśli jesteście stanu wolnego to będziecie wybierać z kim jest Wam bardziej po drodze, tej miłosnej drodze, a z kim zostaniecie na stopie koleżeńskiej. A jeśli jesteście w stałych związkach / małżeństwach to trzeba będzie wybrać pomiędzy stałością i codziennością, a chwilowym uniesieniem serca. Los może spłatać Wam takiego figla.

Kochani przyjrzyjcie się temu co robią Wasze dzieci, spróbujcie na chwilę zatrzymać się w pędzie i spędzić dzień sam na sam z Waszymi dziećmi, porozmawiajcie z nimi. Karty zaznaczają tutaj jakiś problem, o którym dzieci mogą nie mówić lub też wstydzą się powiedzieć. Karty zaznaczają konieczność zwrócenia naprawdę bacznej uwagi na ich sprawy. Dodatkowo karty zaznaczają tutaj problemy z nauką, problemy w szkole, możliwe problemy z zachowaniem. Ale wszystko jest do wyjaśnienia i wszystko jest do naprawienia zdecydowanie, bo na wyniku są bardzo dobre karty, ale podkreślam, że wymagana jest Wasza interwencja, Wasza uwaga i ogromna doza miłości. Weźcie sobie tą informację mocno do serca.

W pracy nowe wieści, nowe informacje. Możliwe nowe obowiązki.

Dla części z Was awans, dla kogoś lepsza umowa, podpisanie aneksu, podwyżka. Zwróćcie tylko uwagę na dosyć młodego chłopaka, szczupłego, który może stanowić dla Was zagrożenie, ale jesteście w stanie go pokonać bardzo szybko i bez uszczerbku dla siebie.

Niestety kochani moi karty zaznaczają, że jest możliwość tego, że coś Wam się w domu zepsuje i trzeba będzie pilnie odkupić / kupić jakąś rzecz. Część z Was może skorzystać z ubezpieczenia mieszkania czy też domu, które już macie, a jeśli go nie macie to karty wskazują, że koniecznie należałoby kupić takie ubezpieczenie, bo tak jak mówię może się coś zepsuć, może się coś wydarzyć i lepiej być ubezpieczonym i zabezpieczonym.

Pieniędzy Wam moi mili nie zabraknie, natomiast to co mówię po raz drugi - karty wskazują na wydatki na dom i będą to wydatki nagłe, wydatki nieplanowane. Natomiast podkreślam - pieniędzy Wam raczej w lutym nie zabraknie.

W zdrowiu pokazane są badania okresowe, testy krwi i moczu. Dla Panów karty pokazują bóle w dolnej części brzucha, kłopoty z trawieniem, wzdęcia i ból przy jelitach.

Koniec miesiąca to przyjemne, rodzinne karty, to wspólny czas spędzony we dwoje. To także dla osób, które bardzo się starają mam tu możliwość poczęcia dziecka. 

Przełom lutego i marca to możliwe odwiedziny kobiet z Rodziny. I tu uwaga - nie pozwólcie na plotkowanie na Wasz temat bez względu na to kto by to nie był. Ucinajcie takie sprawy od razu w zarodku. I nie dajcie sobie nikomu wejść na głowę.

Rada z karty Tarota 

Powiem tak Wodniki, jeżeli coś ma się zawalić to i tak się zawali i teraz tylko od Was zależy w jaki sposób na to spojrzycie. Bo można na to spojrzeć jako stratę, a można na to spojrzeć jako miejsce, przestrzeń na zbudowanie zupełnie nowych rzeczy i zbudowanie tych
rzeczy tak jak Wy zaplanujecie, a nie tak jak zbudował to ktoś inny. To jest pytanie do Was, gdzie chcecie być? Czy w świecie zbudowanym według Waszych projektów, czy też będziecie cały czas wracać do przeszłości i myśleć o tym co się nie udało, choć może tak
naprawdę wcale tego nie chcieliście.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.