Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wodnik 21.01 - 18.02

Horoskop miesięczny: wodnik - luty

Dla Was Wodniki mam ciut trudniejszy miesiąc.

 

Czeka Was sporo wydarzeń, sytuacji, gdzie trzeba będzie reagować od razu, bez zwłoki, czekają Was nieporozumienia, niezrozumienie. Możecie się nie zgadzać z pewnymi osobami i bronić swojego zdania. I dobrze, obrona poglądów jest ważna, ale nie za wszelką cenę i nie z każdym warto wejść w spór słowny. Odpuście, zostawcie i tak wiemy, że Wy macie rację. Z pewnymi osoba mi warto się bić.

 

Dla wyrównania energii postanowicie wyjechać, odpocząć, oderwać się od zgiełku – chociaż na kilka dni. Karty namawiaj Was do tego, nawet dzień, dwa. Odpocznijcie, złapcie równowagę – tak teraz Wam potrzebną.

 

Druga połowa lutego już spokojniejsza, sztormy z Wami – możecie wypływać na szerokie wody.

 

Natomiast Wodniki – pilnujcie wydatków, pilnujcie kasy. Zbyt łatwo przychodzi Wam wydawanie pieniędzy, czasami nie zwracacie uwagi na cenę, kupujecie coś, co wcale może nie być Wam teraz potrzebne. Karty wskazują na wypływy z konta, a w to miejsce nie mam dodatkowych kwot do załatania dziury. Więc Wodniki – nie szalejcie na zakupach, bo szybko pojawi się okrągłe 0 na koncie.

 

Praca będzie Wam się dłużyć, będziecie myślami uciekać do wspomnień, wyjątkowo silnie będziecie myśleć o wakacjach, słoneczku i plaży. Postarajcie się jednak skupić, bo karty pokazują błąd, pomyłkę, która zmusi Was w konsekwencji do pozostania dłużej i poszukiwania / naprawienia błędu. Lepiej jest poprosić Szefa o dzień wolnego niż zostawać po godzinach z powodu zaniedbania.

 

Na pewno – jeszcze jedna uwaga – jest wśród Was ktoś kto nie pokazał swojego prawdziwego oblicza. Ta osoba usilnie stara się z Wami zaprzyjaźnić, a tak naprawdę może o Was plotkować. Unikajcie biurowych lizusów, po to właśnie by w pewnym momencie nie mieć otwartego konfliktu, o czym napisałam na początku.

 

Jeśli szukacie pracy to postawcie na dobrze Wam znane branże i firmy, to nie jest czas na eksperymenty. Wybierzcie to co znacie najlepiej, ponieważ w tym macie największe doświadczenie. I szukajcie aktywnie, szukajcie ogłoszeń na stronach firm, nie na portalach tylko właśnie na stronie firmy, na której Wam zależy. Tam jest oferta dla Was, szyta na miarę Was. Powodzenia.

 

W miłości chmurki, boczycie się na ukochaną osobę? No właśnie – tu też wspomniane na początku spory, nieporozumienia i stawianie na swoim. Niedobrze Kochani, niedobrze. Nikt taką postawą jeszcze nic nie zwojował. Zastanówcie się, zatrzymajcie w pół kroku. Spróbujcie na spokojnie porozmawiać, nie siłą, nie w złości.

 

Single – szukajcie osoby wśród Waszych znajomych, w otoczeniu osób Wam bliskich. Ktoś, kogo lubicie zna osobę, która właśnie jest oficjalnie wolna i także szuka kogoś do pary. Popytajcie.

 

W zdrowiu powiem o układzie pokarmowym, dla Panów zwrócę uwagę na ciśnienie i serduszko.

 

Dla Pań i Panów - kochani, czy macie zapas leków, które na co dzień zażywacie? Bo karty wskazują na to, że trudno Wam będzie się umówić do lekarza a kończą się Wam stałe leki.

 

Panie – oskrzela, gardło, krtań – takie karty się pokazały.

 

Rada z karty Tarota

 

Karta narady, karta dyskusji i rozmowy. Karta omawiania ważnej sprawy i trochę ta karta koresponduje z pierwszym zdaniem, bo będzie ona zwracała uwagę na to, że bardzo chcecie, żeby Wasze było na wierzchu. Tu jest ostrzeżenie, bo ta karta bardzo dużą uwagę przywiązuje do równości stron. I taką równość Wam proponuje. Równość przynosi rozwiązanie.

Pomyślcie o tym ...

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.