Data urodzenia

Wodnik 01.21 - 02.18

wrzesień

Miłość: Kochane Wodniczki – Panie będą teraz jak magnes przyciągać Panów – zarówno Panie zajęte jak i Panie wolne. Będą się przy Was kręcić adoratorzy, będą się kręcić kawalerowie. I teraz tylko od Pań zależy czy będziecie flirtować niewinnie – Panie zajęte, czy pójdziecie na żywioł – zajęte i nie zajęte Panie Wodniki. Bardzo ogniste karty, romans, flirt, adoracja – zarówno dla zajętych jak i wolnych Pań.

Karty zwracają uwagę na starszą kobietę w Rodzinie i problemy, które się pojawią. Nie umiem nazwać problemu, bo dla wielu z Was będą to różne sprawy, ale będzie to zarówno opieka nad starsza osobą, dla innych konieczność doraźnej pomocy, a dla innych jeszcze opieka w chorobie. Tak czy tak starsza osoba, starsza kobieta będzie ważna we wrześniu.

Wolne Wodniki – jak wyżej – ruch w interesie miłości, romanse, randki, spotkania i mnóstwo adoratorów. Bardzo intensywny miesiąc, będzie gorąco, uff, wręcz parzy.
 

Pieniądze: Nowe możliwości zarabiania, nowe możliwości dojścia do dobrych pieniędzy, ale wszystko opiera się na rozmowie, na poszukiwaniu informacji między ludźmi. Więc rozmawiajcie z innymi, radźcie się innych i słuchajcie uważnie, bo ktoś może Wam sprzedać dobrą informację.

Karta wygranej, ale nieduża kwota – natomiast zawsze jest to plus.
 

Praca: Dla jednych – zmiana pracy – jeśli tego oczekujesz – teraz otwiera się okienko transferowe do zmiany pracy i płynnego przejścia z jednej pracy do drugiej. Płynna zmiana z dużym zyskiem dla Was. Myślę, że jeśli od jakiegoś czasu myśleliście o tym, to teraz nadarzy się taka okazja i warto z niej skorzystać.

Dla innych Wodników karty mówią o tym, że albo dostaniecie nowe obowiązki albo zostaną one całkowicie zmienione – zupełnie nowy rodzaj pracy, ale bez straty dla Was, a nawet może z zyskiem, zyskiem nie tylko finansowym, ale i zyskiem w oczach Szefa. Dasz radę – wszelkie znaki pokazują dobre i korzystne zmiany.

Wodniki, które poszukują zatrudnienia – masz szansę na pracę dzięki innym, albo też napiszę - przy udziale znajomych, przyjaciół, sąsiadów. Karty pokazują, że dzięki rozmowie z kimś możecie otrzymać informację o tym, kto poszukuje pracownika, gdzie jest wakat, lub też właśnie ta osoba Wam zaproponuje pracę. Jak najwięcej rozmawiać, mówić, że szukacie pracy, że jesteście zdecydowani podjąć zatrudnienie. Rozmawiajcie, mówcie i spotykajcie się z ludźmi – zwłaszcza teraz.
 

Zdrowie: Kochani – nerki, układ, moczowy, pęcherz, kamienie, piasek w nerkach. Zdecydowanie konieczność dbania o te organy i pilnowanie tego co, kiedy i jak pijemy, jak dbamy o siebie. Musicie wiedzieć, że te organy mogą być słabsze w tym miesiącu. Jeśli przypląta się zapalenie pęcherza, to nie czekajcie - tylko szybko biegiem do lekarza lub do apteki po leki, bo nie leczone zapalenie może pójść wyżej, do nerek.

Panie Wodniczki – uwaga na nogi – skręcenie, złamanie, ale i żylaki, pajączki, ból kości nóg, ból kolan, zranienie, uszkodzenie skóry. Nogi – musicie zwrócić baczną uwagę na nogi.
 

Rada z karty Tarota: Karta osoby negatywnej, osoby, która może stawiać opór, osoba obrażająca się, stawiająca swoje sprawy ponad sprawami innych – to także informacja, że nie wolno Wam tak się zachowywać względem innych. Karta przestrzega przed taką energią, bo jest to energia niszcząca.

Wyciągnij rękę do zgody. Nie czekaj aż zrobi to ktoś inny, po prostu to zrób.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.