Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wodnik 21.01 - 18.02

Horoskop tygodniowy: wodnik - 04.12-10.12

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą mieć w tym tygodniu problemy z odnalezieniem się w swojej rzeczywistości. Zapanowanie nad emocjami będzie bardziej wymagające, niż zazwyczaj. Możesz mieć trudności z utrzymaniem nerwów na wodzy i opanowaniem. Nierzadko będą zdarzać się wybuchy złości i frustracji. Ważne, byś dotarł do źródła swoich problemów i nie próbował ich tylko tymczasowo maskować.

 

Karty jasno wskazują, byś zmierzył się twarzą w twarz z tym, co dla Ciebie niewygodne i niekomfortowe. Ucieczka od negatywnych emocji zadziała tylko tymczasowo, a potem wróci do Ciebie ze zdwojoną siłą. Nie bądź w tym względzie oceniający. Otocz się zrozumieniem i szacunkiem do swoich emocji. Daj sobie przestrzeń na przepracowanie tego, co dla Ciebie trudne.

 

Dopilnuj, by wszystkie zmiany, jakie zachodzą, szły swoim tempem. Nie narzucaj sobie poprzeczki zbyt wysoko i nie oczekuj nierealnych rezultatów. Miej wobec siebie zdrowe oczekiwania i z pokorą przyjmij wszelkie popełnione błędy.

 

W pracy zodiakalne Wodniki będą musiały zmierzyć się z nowymi obowiązkami. Zmiany, jakie zajdą w Twojej firmie spowodują, że zostaniesz przeniesiony na inne stanowisko. Nie będziesz jednak potrafił dostrzec jego potencjału i skupisz się na samych negatywach. Karty sugerują, byś dał sobie czas na przystosowanie się do nowych okoliczności i nie sabotował własnych działań.

 

Zodiakalne Wodniki będą w tym tygodniu wycofane w sferze uczuciowej. Nie znajdziesz przestrzeni na randkowanie czy choćby poznawanie nowych osób. Zamkniesz się w swoim świecie i skupisz wyłącznie na sobie i swoich najbliższych. Największy spokój zapewni Ci czas spędzony w swoim towarzystwie.

 

Osoby urodzone pod znakiem Wodnika, które są już w relacji, nie będą w tym tygodniu gotowe na zrobienie kolejnego kroku. Zaczniesz zwiększać dystans w stosunku do swojego partnera. Trudno będzie Ci się przyznać do swoich obaw i podzielić nimi ze swoją drugą połówką. To będzie trudny tydzień dla Waszego związku i tylko szczera rozmowa jest w stanie polepszyć Wasze stosunki.

 

Jeśli prowadzisz własną działalność, musisz być przygotowany na dostosowanie się do wszelkich zmian, które będą narzucone przez rynek. Ważne, byś nie próbował zaklinać rzeczywistości i umiał się zaadaptować. Nie rezygnuj z dalszych szkoleń i poszerzania własnych kompetencji. W tym okresie szczególnie istotne będzie aktualizowanie wiedzy.

 

Pod kątem zdrowotnym karty zwracają Twoją uwagę na odporność. Zadbaj o siebie całościowo i przyjrzyj się bliżej swojej diecie. To dobry moment na modyfikację niezdrowych nawyków i włączenie pełnowartościowych produktów do swojej codzienności.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.