Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Wodnik 01.21 - 02.18

Wodnik 01.21 - 02.18

30.01 - 05.02

Przesłanie:
Osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą czuć się w tym tygodniu nieco zagubione. Uważaj na to, by przez swoją niepewność nie popaść w rezygnację i wyparcie. Przestań uciekać od problemów, z którymi teraz należy się zmierzyć i je rozwiązać. Nie wypieraj tego, że trudne sytuacje istnieją. To wcale nie sprawi, że same znikną. Powinieneś w tym czasie podjąć pewne decyzje. Warto byś zwrócił się o poradę do doświadczonej osoby, która jest ekspertem w dziedzinie, z którą się borykasz. Specjalistyczną wiedzę połącz z wewnętrznymi przeczuciami. Nie zagłuszaj głosu swojej intuicji. To właśnie ona w tym czasie poprowadzi Cię w dobrym dla Ciebie

kierunku.

Uczucia:
Osoby urodzone pod znakiem Wodnika, które obecnie są singlami, nie będą miały w tym tygodniu łatwej sytuacji. Będziesz miał problem z nawiązywaniem nowych znajomości. Sam będziesz odczuwać, że jesteś na nie zamknięty. To efekt tego, że nie przepracowałeś i nie zakończyłeś jeszcze swojej poprzedniej relacji. Warto zmierzyć się z problemami z przeszłości, by móc z czystą kartą pójść dalej.

Zodiakalne Wodniki, które są obecnie w relacji będą poważnie zastanawiały się nad sensem dalszego jej rozwoju. Możesz czuć niespełnienie w obecnym związku. Choć problemy w relacji mogą stać się dla Ciebie przytłaczające, to nie będziesz wiedział jak możesz je rozwiązać. By utrzymać relację, warto będzie pomyśleć nad terapią dla par bądź nad inną formą pracy nad związkiem.

Praca i finanse:
Zodiakalne Wodniki nie powinny bać się teraz podejmowania odważnych decyzji w sferze zawodowej. Pamiętaj jednak, by były one przemyślane. To czas, w którym za sprawą swoich działań i wyborów, możesz uzyskać bardzo duże korzyści, choćby nawet i awans. W tym tygodniu karty wróżą dla zodiakalnych Wodników możliwość objęcia odpowiedzialnego stanowiska kierowniczego.

Pod kątem finansowym będzie to dla Ciebie szczęśliwy czas. Możesz spodziewać się większych przypływów. Mimo tej dobrej sytuacji, będziesz bardzo racjonalnie podchodzić do pieniędzy. Każdy Twój wydatek będzie dokładnie przekalkulowany.

Zdrowie i samopoczucie:
Zodiakalne Wodniki powinny w tym tygodniu bardziej przyjrzeć się swojemu zdrowiu. Warto udać się na dokładniejsze badania. Zwolnij i posłuchaj bardziej swojego organizmu. Może dawać Ci jasne sygnały, że coś się dzieje. Może pojawić się w tym czasie także konieczność przeprowadzenia zabiegów czy operacji. Może czekać Cię dłuższy pobyt w szpitalu.

W samopoczuciu zodiakalnych Wodników karty pokazują smutek. W tym tygodniu możesz być skupiony bardziej na negatywnych aspektach w swoim życiu.
 

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.