Data urodzenia

Wodnik 01.21 - 02.18

26.09 - 02.10

Przesłanie:
Karty wskazują, że teraz to zabawa będzie tym, czego najbardziej będziesz potrzebował. Analizuj, czy Twoje potrzeby są dostrzegane przez innych. Powinieneś wprowadzić balans pomiędzy swoim życiem zawodowym, a osobistym. Przekaż część swoich zobowiązań zawodowych innym, by móc poświęcić więcej czasu dla siebie samego lub Twoich bliskich. Bądź bardziej asertywny. Nie bój się powiedzieć „nie”, kiedy wymagania stawiane przed Tobą są nierealne – zwłaszcza pod kątem czasu ich wykonania. Poświęcaj teraz więcej czasu na to, co przynosi Ci radość.

Uczucia:
W sferze uczuciowej zodiakalne Wodniki mogą mieć nieco pod górkę. Głównie za sprawą poczucia niechęci do otwierania się na nowe znajomości. Będziesz teraz bardziej nieufny, co przełoży się na okrycie się niewidzialnym murem. Dystansem, który będzie odpychał od Ciebie potencjalnie zainteresowane osoby. Wodniki Single mogą nawiązać nową znajomość poprzez internet, choć nie będzie ona rozwijała się w zadowalający dla Ciebie sposób.
Wodniki, które są obecnie w relacji, mogą uciekać od swojego partnera. I to dosłownie. Nie będziesz chciał mierzyć się z problemami, które wynikły w Waszej relacji, przez co będziesz oddalać się od swojej drugiej połowy.

Praca i finanse:
W pracy u zodiakalnych Wodników zacznie się dziać o wiele lepiej i o wiele bardziej dynamicznie. To czas, w którym Wodniki, które szukają pracy, mogą otrzymać nową propozycję. Ta jednak będzie związana ze zmianą miejsca zamieszkania. To ciekawa szansa, nad którą warto się dłużej pochylić. Wodniki, które obecnie mają pracę, będą mogły spodziewać się nowych obowiązków, jednak takich, które dadzą poczucie satysfakcji i zadowolenia.
Pod kątem finansów możesz spodziewać się w tym tygodniu większych przypływów, które poprawią Twoja ogólną sytuacją materialną, choć nie na długo. Karty wskazują, że w tym tygodniu będziesz sporo wydawać. Będą to często wydatki impulsywne i nieprzemyślane.

Zdrowie i samopoczucie:
Pod kątem zdrowotnym karty zwracają uwagę zodiakalnych Wodników na układ oddechowy. W szczególności mogą pojawiać się problemy z zatokami i ze swobodnym oddychaniem. Mogą pojawiać się również dolegliwości lub stany zapalne w obrębie płuc. Uważaj na groźniejsze przeziębienia lub grypę.
Możesz być w tym tygodniu bardziej zamknięty na komunikację. Trudno będzie dogadać Ci się z innymi ludźmi, przez co możesz czuć złość, zmęczenie i frustrację.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.