Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Wodnik 21.01 - 18.02

Wodnik 21.01 - 18.02

05.06 - 11.06

Przesłanie:

Rozejrzyj się wokół siebie. Zodiakalne Wodniki powinny w tym tygodniu zwracać szczególną uwagę na detale. Umykają Ci drobnostki, które w połączeniu w całość tworzą fundament szczęśliwego życia. Nie snuj zbyt dalekich planów na przyszłość. Skup się na tym, co dzieje się w chwili obecnej. Doceń proste rzeczy ze swojej codzienności, delektuj się z nimi. Bądź uważny na siebie i swoje uczucia. Reaguj, gdy pojawia się coś niepokojącego. Naucz się pracować ze swoją wrażliwością i nie traktuj jej jak swojej wady. Doceń swoją empatię i intuicję. Nie próbuj ich na siłę tuszować czy zagłuszać.

 

Uczucia:

W tym tygodniu osoby urodzone pod  znakiem Wodnika nie mogą liczyć na znaczące zmiany w sferze uczuciowej. Nie będziesz gotowy na wejście w poważniejszy związek, a wszelkie obawy związane z bliskością będą Cię blokowały przed nawiązaniem jakiejkolwiek relacji. Brak zaufania do siebie sprawi, że nie będziesz potrafił obdarzyć go również innych, a w każdej osobie podświadomie będziesz poszukiwać potencjalnego wroga. To nie będzie dla Ciebie pozytywny tydzień.

Jeśli chodzi o relacje partnerskie u zodiakalnych Wodników, tutaj sytuacja klaruje się bardziej optymistycznie. Przepracujesz własne lęki, co pozytywnie wpłynie na Twój związek. Przestaniesz mieć zbyt wygórowane oczekiwania i dostrzeżesz źródło Waszych kłótni. Po wyciągnięciu odpowiednich wniosków będziesz mieć szansę na lepsze kontynuowanie tej relacji.

 

Praca i finanse:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Wodnika mogą nie dać sobie rady z organizacją swoich zawodowych obowiązków. Ilość spraw, jaka na Ciebie spadnie, będzie przytłaczająca i zniechęcająca do jakiegokolwiek działania. Konieczna będzie praca po godzinach. Zaniechasz swoje życie prywatne i obowiązki domowe. Nie będziesz potrafił skoncentrować się na niczym, poza obowiązkami zawodowymi. Presja, jaką sobie narzucisz, nie pomoże Ci w efektywnej pracy.

Jeśli chodzi o kwestie finansowe, karty wróżą spór z bliską Ci osobą. Bądź uważny czy to, co mówią do Ciebie bliscy, pokrywa się z ich działaniami. Nie bój się asertywnego stawiania granic i mówienia stop w sytuacjach, gdy ktoś próbuje je przekraczać.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu osoby spod znaku Wodnika mogą skarżyć się na bóle w obrębie klatki piersiowej. Nie ignoruj swoich objawów i skonsultuj je ze specjalistą. Pozwól sobie również na więcej odpoczynku. Daj się zregenerować swojemu organizmowi. Jeśli chodzi o samopoczucie, ogólna energetyka klaruje się pozytywnie. Możesz mieć wahania nastroju i słabsze chwile, lecz dzięki wsparciu najbliższych dość szybko się z nimi uporasz.

 

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.