Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Strzelec 23.11 - 21.12

05.06 - 11.06

Przesłanie:

Zodiakalne Skorpiony powinny w tym tygodniu bardziej skupić się na swojej niezależności. Masz wszelkie narzędzia do tego, by samodzielnie odnosić sukcesy i czerpać z nich satysfakcję. Przestań opierać się wyłącznie na pomocy i wsparciu innych. Korzystaj z zasobów, jakie udało Ci się przez ten czas zgromadzić. Uwierz w siebie i swoje kompetencje. Naucz się podejmować decyzje i brać za nie odpowiedzialność. Nie odbieraj sobie autonomii i możliwości decydowania o sobie.

 

Uczucia:

U singli urodzonych pod znakiem Strzelca nie zadzieje się w tym tygodniu nic interesującego, jeśli chodzi o kontakty towarzyskie. Nie będziesz skupiony na poszukiwaniu drugiej połówki. Większość czasu poświęcisz sobie i swoim potrzebom. Sięgniesz po zainteresowania, na które do tej pory nie miałeś czasu. Nowe hobby całkowicie Cię pochłonie.

Jeśli chodzi o osoby urodzone pod znakiem Strzelca, które są już w relacji, możecie liczyć w tym tygodniu na pozytywnie zaskakującą wiadomość. Nie będziecie przygotowani na taki obrót sytuacji, lecz Wasze uczucie będzie na tyle silne, że szybko się z tym oswoicie. Wsparcie ze strony Twojej drugiej połówki będzie w tym tygodniu na wagę złota. To wydarzenie jeszcze bardziej Was do siebie zbliży.

 

Praca i finanse:

Przed Tobą w tym tygodniu trudne decyzje do podjęcia w sferze zawodowej. Presja, jaka na Ciebie spadnie będzie ciężka do okiełznania. Weźmiesz na siebie dużą odpowiedzialność, a sprostanie zadaniu okaże się trudniejsze, niż początkowo zakładałeś. Wsłuchaj się w głos swojej intuicji i polegaj na zdobytej wiedzy. Nie podejmuj ryzykownych kroków, które mogłyby narazić całą firmę na straty.

W sferze finansowej sytuacja klaruje się stabilnie. Karty nie wróżą większych, niespodziewanych wydatków. Nie rezygnuj ze skrupulatnego budowania poduszki bezpieczeństwa, bądź w tym konsekwentny.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny zwrócić większą uwagę ilość snu i odpoczynku. Ogólne osłabienie i mniejsza wydajność mogą wynikać z tego, że nie pozwalasz swojemu organizmowi się zregenerować. Jeśli chodzi o samopoczucie, to będzie dla Ciebie nerwowy czas. Możesz być bardziej wybuchowy, a swoją złość będziesz kierował w stronę najbliższych.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.