Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Strzelec 23.11 - 21.12

Horoskop tygodniowy: strzelec - 04.12-10.12

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Strzelca powinny się zatrzymać. Czas na odpoczynek i skierowanie uwagi na siebie. Naucz się dostrzegać proste rzeczy w swojej codzienności. Odnajdź w nich radość i doceń małe gesty. Przestań nieustannie pędzić po więcej i zatracać się w kolejnych zobowiązaniach. Skup się na fundamentach swojego życia i to nad nimi się pochyl. Przepracuj to, co dla Ciebie trudne i nie ulegaj fałszywym przekonaniom, które skłaniają Cię do tego, byś ciągle o coś walczył.

 

Pozwól sobie na wolniejsze i bardziej uważne życie. Zauważ, jak wiele umyka Ci podczas codzienności. Odsuń się od rywalizacji i negatywnej energii. Skup się na tym, co dzieje się w Tobie i jakie emocje Ci towarzyszą. Zacznij doceniać rzeczy, których do tej pory nie byłeś w stanie dostrzec. Spędź wolne chwile na łonie natury, z dala od zgiełku.

 

Postaraj się wygospodarować czas tylko dla siebie. Rób to, co sprawia Ci prawdziwą przyjemność i satysfakcję. Nie rozliczaj się z tego, w jaki sposób go spędzasz. Pozwól sobie na spontaniczność i nie bój się oceniania.

 

W pracy podejmiesz odpowiednie kroki, które odciążą Cię z części zobowiązań. To nie będzie łatwa decyzja. Możesz liczyć na zrozumienie ze strony przełożonych i wsparcie w tym aspekcie. Będziesz miło zaskoczony ich postawą i nastawieniem do Twojej osoby. Bądź konsekwentny i trzymaj się wcześniej ustalonych zasad.

 

W tym tygodni bliżej przyjrzysz się swoim wydatkom. Część z nich uda Ci się zredukować i przeznaczyć te pieniądze na konto oszczędnościowe. Rozpoczniesz odkładanie na cel długoterminowy. Ważne, byś był wytrwały w swoim postanowieniu i nie ulegał pokusom.

 

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca, które są w stałym związku, będą mieć sporo wątpliwości co do dalszej przyszłości tej relacji. Przestaniecie zgodnie patrzeć na istotne dla Was sprawy. Nie będziesz umiał wypracować żadnego kompromisu ze swoim partnerem. Zaczniesz uciekać w inne obszary swojego życia, tym samym jeszcze bardziej oddalając się od swojej drugiej połówki.

 

Karty zwracają Twoją uwagę na zbyt pochopne i impulsywne decyzje. Pamiętaj, że wielu z nich nie będziesz w stanie cofnąć i wrócić do tego, co było. Pozwól sobie na spokojne przemyślenia i wsłuchanie się w głos intuicji.

 

Ważne, byś zadbał w tym tygodniu o siebie i swój dobrostan psychiczny. Dołóż wszelkich starań, by poprawić komfort swojego życia. Nie kieruj swojej energii w obszary, które są dla Ciebie zbyt obciążające.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Strzelec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.