Data urodzenia

Strzelec 11.23 - 12.21

16.05 - 22.05

Najbliższy tydzień dla zodiakalnych Strzelców przedstawia się w bardzo pozytywnej energetyce. Czeka Cię wiele miłych spotkań rodzinnych z ludźmi, których nie masz możliwości często widywać. Naładujesz baterię, odetchniesz od codziennych obowiązków i swojej rutyny. Możesz liczyć też na propozycję długotrwałej współpracy, co będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem.

Miłość: Spokój i równowaga. Karty nie zwiastują, by w Twoim związku miało zadziać się coś niedobrego, co mogłoby zaburzyć Waszą relację. Dobrze pielęgnujecie tę znajomość i ma ona szansę na fajne rozwinięcie.

Praca: W tym tygodniu w sferze zawodowej czekają na Ciebie nowe wyzwania, w których będziesz miał okazję sprawdzić swoje kompetencje. To będzie dla Ciebie ekscytujący okres.

Finanse: W nadchodzącym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Strzelca mogą liczyć na większy zastrzyk gotówki. Zgromadzone środki zdecydujesz się wydać na przyjemność dla samego siebie.

Zdrowie: W tym tygodniu karty nie wróżą żadnych problemów ze zdrowiem. Przyjrzyj się dokładnie swoim niezdrowym nawykom, które warto by stale wyeliminować.

Rada: Staraj się wprowadzić do swojego życia więcej spontaniczności i robić rzeczy, które są wstanie przełamać Twoją codzienną, nudną rutynę.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Może Cię też zainteresować

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.