Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia

Strzelec 11.23 - 12.21

Strzelec 11.23 - 12.21

05.12 - 11.12

Przesłanie:

W tym tygodniu uwierz w siebie i swoje możliwości. Przejmij pozycję lidera i weź sprawy w swoje ręce. Masz wszelkie narzędzia, by dobrze poprowadzić sprawę, na której Ci zależy. Wyjdź z cienia i pokaż wszystkie swoje zalety. Nie bój się zarządzać większą grupą ludzi. Twoje lęki i obawy, to jedyne, co blokuje Cię przed osiągnięciem sukcesu. Przepracuj swoje wątpliwości i słabości, które Ci przeszkadzają. Mów uczciwie i otwarcie o tym, co czujesz. Nie odkładaj swoich planów na później. Zamiast biernie czekać, rozpocznij działanie już teraz. Wykaż się odwagą i determinacją. Uwierz w to, że kroki, które podejmujesz są właściwe i zgodne z Tobą.

 

Uczucia:

Dla osób urodzonych pod znakiem Strzelca to będzie dobry i udany tydzień. Choć nie będziesz tego planował, niespodziewanie stanie na Twojej drodze osoba, która od razu Ci się spodoba. Nie rób gwałtownych ruchów w tej kiełkującej relacji i nie próbuj niczego przyspieszać. Podejdź z otwartością do drugiej strony i nie zamykaj się w kluczowych obszarach.

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca, które są już w związku, spędzą w tym tygodniu miłe chwile ze swoją drugą połówką. To może być krótki wypad tylko we dwoje lub zaplanowana randka. Uczucia, którymi darzysz swojego partnera na nowo odżyją i będą intensywniejsze. Wasz związek wejdzie na kolejny etap.

 

Praca i samopoczucie:

To nie będzie dobry tydzień w sferze zawodowej. Atmosfera w firmie będzie nieprzyjemna, mogą pojawić się nieprawdziwe i krzywdzące plotki na Twój temat. Możesz czuć się zaatakowany i niesprawiedliwie potraktowany. Wykaż się asertywnością i odwagą. Nie miej oporów, by stawić czoła całej grupie i doprowadzić do konfrontacji. Jeśli chodzi o sferę finansową, tutaj sytuacja przedstawia się stabilnie. Karty nie wróżą niespodziewanych wydatków czy nietrafionych inwestycji. Możesz być pewny swoich ruchów na tle finansowym.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Strzelca mogą zmagać się z problemami związanymi z nieprawidłowym ciśnieniem. Nie bagatelizuj sygnałów, jakie wysyła Ci organizm i nie zwlekaj z wizytą u specjalisty. Zadbaj o to, by mieć czas na wyciszenie i odpoczynek. Jeśli chodzi o samopoczucie, mimo wielu przeciwności uda Ci się zachować pozytywne nastawienie i otwartość do świata.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.