Data urodzenia

Strzelec 11.23 - 12.21

08.08 - 14.08

Osoby urodzone pod znakiem Strzelca będą miały bardzo ciekawy tydzień. To czas, w którym będziesz odważnie podejmować inicjatywy. Twoja siła i niezależność będą grały pierwsze skrzypce. Chętnie będziesz rozmawiać z innymi ludźmi, szczerze chcąc ich poznać. Ten tydzień w ogóle będzie okresem, w którym uda Ci się nawiązać wiele nowych znajomości. Będą to znajomości zarówno na gruncie prywatnym, jak i zawodowym. W tym tygodniu będziesz też mieć pomyślność w kwestiach rozwoju własnego biznesu. Warto więc postawić realne kroki w kierunku otwarcia własnej firmy bądź zainwestowania w jej rozwijanie.

Uczucia
Zodiakalne Strzelce będą w tym tygodniu chętnie nawiązywać nowe znajomości pod kątem uczuciowym. Czeka Cię sporo kontaktów, w których chętnie będziesz flirtować i nawiązywać bliższe zażyłości. Możesz też spotkać osobę, z którą uda Ci się rozwinąć namiętną, płomienną znajomość, która będzie jednak głównie oparta na seksie.
Osoby urodzone pod znakiem Strzelca, które są obecnie w relacji, nie będą miały w niej aż tak różowo. Będzie to okres oddalenia pomiędzy Tobą a Twoim partnerem. Karty wróżą pomiędzy Wami ochłodzenie. Pojawią się także intensywniejsze myśli o rozstaniu.

Praca i Finanse
W pracy u zodiakalnych Strzelców będzie to bardzo miły, ale i owocny czas. Karty mówią o pozytywnej atmosferze wśród Twoich współpracowników. Udane kontakty, przełożą się na równie udaną współpracę, przez co znacznie łatwiej i szybciej dobrniecie wspólnymi siłami do sukcesu. Zodiakalne Strzelce, które obecnie poszukują pracy, będą mogły liczyć na realną pomoc ze strony kogoś ze swojej rodziny.
Bardzo pomyślnie kształtują się także finanse u osób spod znaku Strzelca. W tym tygodniu spodziewaj się znacznie większych przypływów. Możesz także otrzymać wartościowy prezent od bliskiej Ci osoby.

Zdrowie i Samopoczucie
W sferze zdrowia karty nie wskazują, by miały pojawić się poważniejsze problemy. Twoje zdrowie będzie w tym czasie stabilne. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to oczy. Mogą pojawiać się dolegliwości takie jak choćby nadmierne łzawienie. Warto także przebadać swój wzrok.
Samopoczucie w tym tygodniu to przede wszystkim wewnętrzny spokój. Spokój i odwaga, co uda Ci się osiągnąć poprzez medytację i dbanie o swój rozwój duchowy.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.