Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Koziorożec 22.12 - 20.01

Koziorożec 22.12 - 20.01

20.03 - 26.03

Przesłanie:

To odpowiedni czas, by przestać siebie okłamywać i karmić złudzeniami. Spójrz prawdzie prosto w oczy i ją zaakceptuj. Tylko ona jest w stanie uwolnić Cię od nieuczciwych gier i manipulacji. Postępuj w zgodzie ze sobą i swoimi wartościami. Nie ulegaj presji, nie zgadzaj się na pozorne kompromisy bądź przede wszystkim szczery sam ze sobą. Dzięki prawdzie odkryjesz swoje potrzeby i pragnienia. Nie bój się zmian, to one są w stanie odmienić Twoje życie na lepsze. Stań oko w oko ze swoimi lękami i przyjmij je. Nie próbuj od nich uciekać i ich wypierać. Doceń swoje starania i nie próbuj sobie ujmować. Mów do siebie i o sobie w taki sposób, w jaki mówiłbyś o najlepszym przyjacielu.

 

Uczucia:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mogą czuć się zagubione w relacjach damsko męskich. Sam nie do końca będziesz wiedzieć czego chcesz i potrzebujesz. Możesz błądzić i spotykać się z nieodpowiednimi osobami. Warto, byś zachował trzeźwy umysł i nie angażował się zbyt szybko w pierwszą lepszą relacją. Zdrowy dystans pozwoli Ci uniknąć zranienia i rozczarowania.

Zakochane, zodiakalne Koziorożce będą w tym tygodniu głównie skupione na sobie i swoim rozwoju. Wsparcie partnera będzie kluczowe i to dzięki niemu zajdziesz tak daleko. Pamiętaj, by w całym tym chaosie znaleźć czas również dla swojej drugiej połówki.

 

Praca i finanse:

W sferze zawodowej to będzie ciekawy tydzień dla zodiakalnych Koziorożców. Przed Tobą wiele interesujących szkoleń, która poza dawką wiedzy, wyposażą Cię w pewność siebie i swoich kompetencji. Zmienisz podejście do swojej obecnej pracy, postawisz zdrowe granice i staniesz się bardziej asertywny.

W sferze finansowej karty wróżą powodzenie i większy przypływ gotówki. Twoja sytuacja ulegnie znacznej poprawie, będziesz mógł pozwolić sobie na więcej. Zachowaj trzeźwość umysłu i nie wpadnij w szał niepotrzebnych zakupów.

 

Zdrowie i samopoczucie:

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Koziorożca mogą spodziewać się miłej wiadomości w sferze zdrowotnej. Będziesz zadowolony i szczęśliwy z informacji, jakie uzyskasz. Z większą świadomością podejdziesz do dbania o swoje ciało i psychikę. Głębiej zainteresujesz się jogą i zdrową żywnością.

Jeśli chodzi o samopoczucie, karty nie wskazują, by miało wydarzyć się w tym tygodniu coś, co popsuje Ci humor. Będziesz pozytywnie nastawiony i z wdzięcznością podejdziesz do wszystkiego, co posiadasz.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.