Data urodzenia

Koziorożec 12.22 - 01.20

16.05 - 22.05

Najbliższy tydzień dla zodiakalnych Koziorożców zapowiada się bardzo pozytywnie. Znajdziesz w końcu czas dla siebie i na realizację swoich pasji. Zaczniesz słuchać głosu własnego serca i skupisz się na tym, co naprawdę daje Ci radość. Zajdzie w Tobie pewna przemiana, dzięki której zacznie żyć Ci się lżej i lepiej. Przestaniesz tracić energię na nieodpowiednich ludzi.

Miłość: W sferze uczuciowej osoby urodzony pod znakiem Koziorożca będą miło zaskoczone postawą swojej drugiej połówki. To może być drobna niespodzianka, która zmieni Twój dzień na lepszy.

Praca: W tym tygodniu zodiakalni Koziorożce zwolnią tempo i skupią się tylko na najpilniejszych obowiązkach. Zauważysz, że nadgodziny niekoniecznie były niezbędne w Twoim życiu zawodowym.

Finanse: To będzie dobry tydzień. Czeka na Ciebie przypływ gotówki, który znacznie poprawi Twoją sytuację finansową. Będziesz mieć duże szczęście w grach liczbowych.

Zdrowie: W najbliższym tygodniu będziesz wyjątkowo skupiony na swoim zdrowiu psychicznym i fizycznym. Zadbasz o kompleks badań kontrolnych i o wyciszenie organizmu.

Rada: Rób rzeczy zgodne ze swoim sumieniem i nie ulegaj presji społeczeństwa. Zdrowy egoizm nie jest niczym złym.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Może Cię też zainteresować

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.