Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Koziorożec 22.12 - 20.01

Horoskop tygodniowy: koziorożec - 25.09-01.10

W tym tygodniu osoby urodzone pod znakiem Koziorożca powinny poświęcić czas przede wszystkim sobie i swoim potrzebom. Zajrzyj w głąb swoich pragnień i odrzucaj tego, co dla Ciebie dobre. Zaopiekuj się swoimi emocjami i nie próbuj uciekać od tego, co trudne i niekomfortowe. Zmierz się ze swoimi lękami i nie bój się ostatecznego wyniku.

 

Działaj w zgodzie ze sobą i swoim sumieniem. Nie naruszaj swoich zasad pod naciskiem innych. Bądź wierny swoim przekonaniom i nie miej obaw przed stawianiem jasnych granic. Z szacunkiem podchodź do swoich ograniczeń, nie próbuj się na siłę zmieniać.

 

Akceptacja wszystkich swoich niedoskonałości to pierwszy krok w stronę lepszego życia. Narzucanie sobie zbyt szybkiego tempa nie doprowadzi Cię do niczego dobrego. Pozwól sobie na więcej spontaniczności.

 

W miłości osoby urodzone pod znakiem Koziorożca nie będą miały za dużo szczęścia. Będziesz otwarty na nowe relacje i poznanie ciekawych osób, lecz w tym tygodniu nie uda Ci się spotkać nikogo, kto poruszyłby Twoje serce. Będziesz otoczony życzliwymi ludźmi, ale wszystkie relacje, jakie nawiążesz, pozostaną tylko na stopie koleżeńskiej.

 

Zodiakalne Koziorożce, które są już w związku, nie będą potrafiły dojść w tym tygodniu do porozumienia ze swoją drugą połówką. Nie będziecie zgodni w kluczowych kwestiach, co Was dość mocno poróżni i ochłodzi Waszą relację.

 

Pod kątem finansowym możesz liczyć w tym tygodniu na obfitość. Nie będziesz zabiegał o dodatkowe źródła dochodu, przyjdą do Ciebie same. Musisz tylko umieć odpowiednio wykorzystać nadarzającą się okazję i być uważnym.

 

W pracy możesz czuć się bezpiecznie i stabilnie. Karty nie wróżą, by miało zadziać się coś, co zagrozi Twojej pozycji w firmie. Bądź otwarty na uwagi i sugestie, jakie dostajesz od innych. Nie zamykaj się na rozwiązania, które proponują pozostali pracownicy. Nastaw się na współpracę i wzajemną pomoc.

 

Dużym atutem w tym tygodniu będzie Twoja wyrozumiałość i empatia w stosunku do innych. Spokojne usposobienie pomoże Ci w łagodzeniu konfliktów i godzeniu ze sobą ludzi. Często będziesz proszony o pomoc i wsparcie.

 

Nie uda Ci się w tym tygodniu osiągnąć wszystkich założonych celów, lecz skupisz się na tym, co z dumą możesz odhaczyć ze swojej listy. Docenisz stały postęp i swoje zaangażowanie.

Horoskop został opracowany przez   Wróżbita Mateusz Algiz

Znak Koziorożec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.