Data urodzenia

Koziorożec 12.22 - 01.20

26.09 - 02.10

Przesłanie:
W tym tygodniu postaraj się o to, by Twoje nastawienie było bardziej pozytywne. Napełnij się pozytywną energią i ufnością, po to, by móc doprowadzić do spełnienia swoich pragnień. W obecnej sytuacji, która może Cię gorzej nastrajać, spróbuj znaleźć coś, co będzie zabawne. Karty namawiają Cię do tego, byś jak najczęściej się śmiał. Skup się na rozwijaniu swoich zainteresowań – tych, które sprawiają Ci prawdziwą przyjemność. Swój cel na ten moment odnajdziesz, dzięki temu, gdy będziesz robił wszystko to, z czego potrafisz czerpać prawdziwą radość.

Uczucia:
W sferze uczuciowej u zodiakalnych Koziorożców, które są singlami, karty nie wróżą w tym tygodniu żadnych nowych znajomości, przygód, czy romansów. Będzie to spowodowane Twoim zamknięciem na kontakty z innymi ludźmi. Będziesz się izolował. Karty mówią o tym, że będziesz potrzebował ciszy i samotności, by przemyśleć dokładnie swoje nowe cele i oczekiwania.
Podobnie sytuacja będzie miała się u Koziorożców, które są obecnie w relacji. Ta też nie będzie układała się teraz zbyt pomyślnie. Ze względu na to, że będziesz potrzebował wyciszenia, możesz znacznie oddalić się od Twojej drugiej połowy. Ta niekoniecznie będzie dokładnie rozumiała, co się dzieje. Zanim się oddalisz, warto przeprowadzić z partnerem rozmowę, w której wyjaśnisz to, co czujesz i to, czego teraz potrzebujesz, by nie budzić w niej żadnych podejrzeń i obaw.

Praca i finanse:
W pracy wszystko będzie układało się po Twojej myśli. A nawet lepiej. Zodiakalne Koziorożce mają w tym tygodniu szansę objąć wyższe i bardziej odpowiedzialne stanowisko. Mimo, że będzie to wiązało się z większymi oczekiwaniami ze strony przełożonego, karty mówią o tym, że zadania, które będziesz miał do wykonania, będą budziły w Tobie chęci i motywację do działania. Sfera pracy zdecydowanie będzie przynosiła Ci teraz poczucie satysfakcji.

Dobre wieści w sferze zawodowej, bezpośrednio przełożą się na Twoją sytuację finansową. Zodiakalne Koziorożce mogą spodziewać się w tym czasie zdecydowanie większych przypływów. Dodatkowo karty mówią o tym, że chętniej będziesz wydawać teraz pieniądze na swoje przyjemności. I to bardzo dobrze – doceniaj siebie.

Zdrowie i samopoczucie:
Pod kątem zdrowotnym karty nie mają w tym tygodniu większych zastrzeżeń. Jedyne, na co możesz narzekać, to przejściowe bóle kości i stawów, zwłaszcza w obrębie kończyn dolnych. Nie będzie to jednak nic groźnego. Uda się zwalczyć te objawy choćby przez własnoręcznie wykonane, krótkie masaże bądź ćwiczenia rozciągające. Będziesz też miał w tym tygodniu dość dobry humor, choć z tendencjami do zamykania się w sobie, ze swoimi myślami i emocjami. Nie będzie łatwo Ci o nich mówić.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.