Data urodzenia

Koziorożec 12.22 - 01.20

20.06 - 26.06

Ten tydzień dla zodiakalnych Koziorożców zdecydowanie ma szansę być przełomowym tygodniem. Karty wróżą energię uwolnienia, odrodzenia. To czas, w którym uda Ci się odciąć od siebie wszelkie niekorzystne sytuacje. Odejdziesz od toksycznych dla Ciebie miejsc i ludzi. Poczujesz w sobie siłę i odwagę do tego, by sięgać po to, co jest dla Ciebie znacznie lepsze. Uświadomisz swoje swoje potrzeby i oczekiwania.

Miłość: W miłości będzie to spokojny czas. Karty wskazują na stabilizację. Nic nie zakłóci swobodnego rozwoju Twojego związku. Będziesz czuć wsparcie ze strony swojej drugiej połówki.

Praca: To koniec kryzysu w pracy. A konkretniej kryzysu związanego z atmosferą w miejscu Twojej pracy. W tym tygodniu na Twoją korzyść rozwiąże się konflikt, który do tej pory spędzał Ci sen z powiek.

Finanse: Dobra prognoza na sprawy finansowe. W tym tygodniu uda Ci się zarobić większą sumę, co przełoży się na to, że spłacisz swoje zobowiązania, które dotychczas na Tobie ciążyły.

Zdrowie: Pod kątem zdrowotnym karty wskazują, by osoby spod znaku Koziorożca bardziej skupiły się na sprawach związanych z hormonami.

Rada: Idź do przodu. Nie pozwalaj sobie na to, by tkwić w miejscach, w których Twój rozwój został zatrzymany.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Mateusz Algiz

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.