Data urodzenia

Koziorożec 12.22 - 01.20

czerwiec

Miłość: Koziorożce, sielanka domowa, wieści z daleka, odwiedziny starszych członków Rodziny i plany, plany, plany. Miesiąc będzie bardzo rodzinny. Część z Was będzie świętować coś ważnego razem z dziećmi.

Czerwiec przyniesie wytchnienie, przyniesie radość po trudach, nareszcie poczujecie jak kamień spada Wam z pleców. Cieszcie się wspólnie, zaplanujcie uroczystą kolację dla Rodziny, wyjście do muzeum, do kina. Razem - to jest Wasz rodzinny czas. Rok szkolny się kończy, teraz nareszcie jest więcej czasu na bycie z dziećmi razem.

Single mają szansę poznać osobę przyjezdną, bądź  osobę z innego kraju. Osobę taką macie szansę poznać dzięki grupie, forum internetowym, które będzie powiązane z waszym, zainteresowaniami. Osoba ta początkowo może wydać Wam się nieciekawa, natomiast bardzo Was proszę żebyście dali sobie czas na większe i lepsze poznanie się. Myślę, że warto będzie zapoznać się bliżej.

Finanse: Karty trudności, karty wydatków, na pewno są pokazane karty wydatków na leczenie osoby starszej, może to być wasz członek rodziny, leczenie szpitalne, badania. Powiem tak - część z tych wydatków na pewno jest konieczna i musicie je ponieść, natomiast część z nich spróbujcie, może uda się znaleźć takie badania w ramach ubezpieczenia. 

Praca: Karty obiecują sukces zawodowy, karty obiecują awans, karty obiecują rozkwit, wskazują na możliwość objęcia zespołu, nowego projektu. Tak naprawdę wszystko na co do tej pory czekaliście właśnie w czerwcu ma szansę na realizacji. Odniesie sukces, karty wam bardzo sprzyjają.

Jest tutaj także pokazana informacja mówiąca o tym, że są wśród Was osoby, które zmieniają biuro. Jest pokazana sytuacja, w której praca zdalna skończy się i będziecie teraz jeździć pracować do biura, bądź też fizycznie Wasza firma zmieni lokalizację.

Koziorożce, które poszukują zatrudnienia - świetne karty. Czeka was podpisanie umowy, będzie to umowa o pracę i od razu z dobrym wynagrodzeniem. Będziecie pracować w młodym, dynamicznym środowisku i nie wykluczam, że Wasza praca będzie polegała także na przemieszczaniu się, na drodze. A może trzeba będzie do niej dojechać.

Zdrowie: Karta poprawy zdrowia, karta bardzo dobrej kondycji, karta powrotu sił witalnych. Część z Was rozpocznie uprawianie sportu i nie wykluczam, że bardzo Wam się ta dyscyplina sportu spodoba. Wszystko co dotyczy energii, stylu życia, sportu będzie teraz u Was na pierwszym planie. 

A dla tych którzy nie uprawiają wyczynowo sportu - karty wskazują na spacery, jazdę na rowerze, wspólne wypady do lasu, na wycieczki. Bardzo dobre karty obiecujące poprawę sił witalnych.

Rada z karty Tarota: Dla części z Was jest to karta nauki, zdobywania nowych umiejętności, karta nowinek technologicznych. Dla drugiej części z Was będzie to karta mówiąca o chęci do plotkowania, mówiąca o plotkach, o informacjach zasłyszanych gdzieś. A jeszcze wśród Was na pewno będą osoby, dla których ta karta będzie oznaczała romantyczne wyznanie. Ta karta ma fajną energię, mówi o dobrej atmosferze, a przecież to jest najważniejsze, prawda?

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.