Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Koziorożec 22.12 - 20.01

Horoskop miesięczny: koziorożec - grudzień

Koziorożce, teraz ważne będą Wasze sprawy, Wasze myśli i Wasze zadowolenie. To nie oznacza, że zapomnicie o inny, nic bardziej mylnego. Ale – karty pokazują, że postawicie na swój rozwój, na realizacje swoich pragnień, na spełnianie swoich marzeń. Nareszcie!

 

Zacznijcie od pracy nad asertywności, nad tym, by nie być zawsze dostępną / dostępnym dla wszystkich, by nie biec na każde zawołanie.  Zapamiętaj – świat się nie zawali, jak powiesz nie, nie teraz, nie w tym momencie. Komunikacja jest wskazana i jasne precyzowanie oczekiwań.

 

W stałych relacjach drobne szpileczki, partner będzie próbował przeforsować swój pomysł, który jest dobry, ale „sposób podania” nie będzie dobry i od tego się zacznie. Kochani, wstrzymajcie emocje, powoli, wróćcie do początku, trzy oddechy i spróbujcie raz jeszcze omówić sprawę.

 

Koziorożce, zwróćcie uwagę na Wasze dzieci, bo to przy dzieciach pokazują się małe smuteczki, które szybko można przegonić. Zorganizujcie spotkanie, zabawę, nocowankę dla dzieci, kupcie bilety do kina dla przyjaciół Waszych dzieci – mały gest, a duża radość.

 

Jeśli Koziorożcu poszukujesz osoby do pary, to obawiam się ze teraz skończy się na jednej randce. Nikt nie skradnie Waszego serduszka, osoby, które teraz się pojawią nie będą tymi, na które czekacie. Cóż, są takie miesiące, kiedy trudno jest zbudować relację, bo zwyczajnie nie ma tej drugiej osoby do wspólnego kroczenia przez życie. Ale – na pewno nie spędzicie sami Sylwestra, bo tu możecie liczyć na wierne grono przyjaciół i znajomych. Mam wyjście z przyjaciółmi i świetne imprezy – do wyboru – do koloru.

 

W pracy nie zabraknie Wam zapału, będziecie zmotywowani, będziecie z chęcią realizować nowe zadania, pomysłów Wam nie zabraknie. Będziecie podekscytowani nowymi obszarami, w których odnajdzie się Wasza kreatywność. Wszyscy dookoła docenią Wasze zaangażowanie w projekty grupowe, co sprawi, że wysuniecie się na prowadzenie w wyścigu o awans. Dobre karty.

Także osoby, które poszukują pracy mogą odbyć spotkanie, od którego dużo będzie zależeć, więc przygotujcie się do niego dobrze. Spokój, opanowanie i profesjonalizm – te cech powinny Wam towarzyszyć. Przyszły pracodawca zobaczy w Was osobę, której od dawana szuka, więc zaproponuje Wam podpisanie umowy.

 

Wydatki, wydatki, wydatki, prezenty, zakupy – tak w skrócie wygląda grudzień. I znowu – asertywność i nie na wszystko musisz się zgadzać i ulegać wszystkim. Zaangażuj rodzinę w zakup prezentów, podziel koszty. Ale – uważajcie na zakupy na aukcjach internetowych, bo możecie stracić, możecie kupić uszkodzoną rzecz, lub też oferta nie będzie tym, co chcieliście kupić. Uważajcie, poproście o realne zdjęcia.

 

Koziorożce – połowa grudnia – miłe wydarzenie, miłe spotkanie, dobre słowo, miły gest w Waszym kierunku.

 

A i pod choinką Koziorożec dostanie wymarzony prezent. Mikołaj się bardzo postara. Czy list już jest wysłany?

 

W zdrowiu karty zmęczenia, obniżonego nastroju to początkowe karty. Z każdym dniem poczujecie napływ energii i odczujecie poprawę nastroju.

 

Karty także zwracają uwagę na przeciążony układ pokarmowy, który może się teraz odzywać. Pokazuje się konieczność chwilowej diety albo wspomaganie się ziołami na trawienie. Polecam naturalne suplementu i nasze polskie kiszonki.

 

Panowie – nałogi, nałogi. Ale – na pewno jest tu Koziorożec, który podejmie wygraną walkę z nałogiem. Brawo!

 

Rada z karty Tarota

 

Karta dobrych wiadomości, karta szczęśliwych znaków, karta poszukiwania informacji. Może się dużo dziać, ale będą to dobre działania, szczęśliwe zwroty akcji.

 

To także karta znalezienia czegoś – rozglądajcie się i patrzcie pod nogi.

 

To dobra karta dla osób, które posługują się słowem pisanym, dla autorów, blogerów – bo karta ta daje Wam lekkość w pisaniu i przyciąga do Was nowe pomysły. To karta inspiracji, tworzenia.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Koziorożec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.