NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Koziorożec 22.12 - 20.01

Horoskop miesięczny miłosny:
koziorożec - lipiec

Koziorożce będą w lipcu wyjątkowo spokojne, być może nawet aż nazbyt spokojne i właśnie ten spokój może wywoływać w nich poczucie, że nie spotka ich w tym miesiącu nic wyjątkowego. Muszą jednak pamiętać, że nie każda miłość rozpoczyna się fajerwerkami, a miesiąc może okazać się dla niech bardzo owocny. 

Pomimo ogromnego spokoju i nieco nostalgicznego podejścia do życia, Koziorożce będą spędzać ten miesiąc w dość dobrym nastroju. Nawet połączenie Wenus z Plutonem, chociaż wprowadzi nieco niepokoju, nie zepsuje humoru rozmarzonym Koziorożcom. Leniwie będą przyglądać się jak flirtują inni i z tego powodu mogą nie zauważyć nawet, że ktoś bacznie im się przygląda. Kiedy się jednak zorientują, nowa znajomość będzie również rozkwitała powoli, ale nie będzie to przykre, lecz wręcz przeciwnie. Koziorożce będą delektować się narastającym uczuciem błogości, rozkoszować delikatnym dotykiem rąk, uwodzicielskimi spojrzeniami i rozmowami o niczym. Wszystko będzie działo się bez pośpiechu, jakby od niechcenia, a partnerzy nawet się nie zorientują, że nie mogę już bez siebie żyć. Dla Koziorożców lipiec okaże się więc bardzo udanym miesiącem, który może zapoczątkować nowy rozdział w ich życiu. Kobiety spod tego znaku mogą się nawet spodziewać, że o ich względy zabiegać będzie więcej zauroczonych mężczyzn, ale bardzo im się będzie to podobało. Niektóre Pani nie zdecydują się jednak na żadnego konkurenta, ponieważ wcale nie będą szukały związku, a jedynie uwagi, a satysfakcjonować je będzie sam fakt, że ktoś się o nie stara.  Panowie Koziorożce będą w lipcu nastawieni niezwykle romantycznie. Rozkoszować się będą urokami kobiet, często flirtować, prowadzić dwuznaczne rozmowy. Niektóre Koziorożce zdecydują się nawet zaprosić jakąś kobietę na kawę, ale i oni, podobnie jak Panie spod tego znaku, niekoniecznie będą chcieli wchodzić w głębsze relacje. Koziorożce raczej będą w tym miesiącu stronić od większego grona znajomych stawiając na spokój. Czasami jest to bardzo potrzebne, żeby utulić swoje własne emocje, nabrać siły i przygotować się na to, co dopiero nadejdzie. Taka chwila relaksu, pozostawanie nieco na uboczu, pozwoli złapać dystans, a także nabrać nowej perspektywy, jeżeli chodzi o związki. 

Koziorożce, które założyły już rodzinę, mogą również spodziewać się wyjątkowo spokojnego miesiąca. Ponieważ będą tak bardzo nostalgicznie nastawione, nie będą wchodzić w spory i konflikty. Nawet ich duma, która zawsze jest na pierwszym miejscu, w lipcu pozostanie gdzieś uśpiona. Będzie to miało swoje konsekwencje, ponieważ ich partnerzy z ogromną czułością będą podchodzić do swoich odmienionych Koziorożców. Małżeństwa, a także stałe związki, mogą liczyć na to, że miesiąc upłynie im na naprawdę dobrych relacjach. Nie powinni spodziewać się kłótni, nieporozumień, lecz spokojnego czasu, który spędzą w ramionach swojego ukochanego. Wspaniale by było, gdyby udało się Koziorożcom w tym czasie zaplanować urlop. To zdecydowanie dobrze wpłynie na ich związek. Urlop będzie tym bardziej udany, że Koziorożce będą bardzo pozytywnie nastawione do wszystkiego co będzie ich otaczało. Raczej trudno będzie w lipcu wyprowadzić je z równowagi. I nawet, jeżeli pogoda na urlopie niekoniecznie będzie dopisywała, Koziorożce i tak będą cieszyć się z każdej chwili spędzonej ze swoim partnerem czy partnerką. Taki sielski nastrój powinien trwać cały miesiąc, a jeżeli z jakiegoś powodu któremuś z Koziorożców puszczą nerwy, raczej nie będzie to wynikiem przypadku, ale ktoś bardzo mocno będzie się musiał o to postarać.

Horoskop został opracowany przez   Doradca Ariadna

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Koziorożec

Najlepszy dzień

Sobota

Szczęśliwe liczby

4, 8, 9, 17

Najlepsze zawody

Architekt, Projektant, Nauczyciel, Wykładowca, Bankier

Celebryci

Kate Moss, Anna Przybylska, Julia Wieniawa, Maciej Musiał, Roksana Węgiel

ŻYWIOŁ: Ziemia

Zaburzenia równowagi ziemi mogą się objawić jako letarg, zmęczenie i bycie...

PLANETA: Księżyc

Księżyc rządzi Rakiem i wszystkim, 
co stymuluje emocje w twoim życiu. Miłość, 
nastrój, rodzina, wrogowie, zazdrość...

NAJLEPSZE CECHY

Odważny

Namiętny

Zaangażowany

NAJGORSZE CECHY

Porywcze

Niecierpliwy
Ostry

SZCZĘŚLIWY KOLOR Rdza

Rdza

Rośliny

Bazylia Bazylia Jodła Jodła

Zapachy

Wanilia Wanilia Jaśmin Jaśmin Róża Róża

Kamienie szlachetne

Turmalin Turmalin Kwarc dymny Kwarc dymny Onyks Onyks

Zrób to każdego dnia

Zadbaj o poranne 
rytuały Zadbaj o poranne 
rytuały Poszerzaj wiedzę 
i kulturę Poszerzaj wiedzę 
i kulturę Uprawiaj sporty 
zespołowe Uprawiaj sporty 
zespołowe Zadbaj o piesze wędrówki 
i wycieczki terenowe Zadbaj o piesze wędrówki 
i wycieczki terenowe

Znak Koziorożec a...