NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Panna 24.08 - 23.09

Horoskop miesięczny miłosny:
panna - maj

Panny odczują w maju wewnętrzną euforię, która sprawi, że będą gotowe na miłosne wyzwania, a nawet na porzucenie dla ukochanej osoby swojego dotychczasowego życia. Miesiąc będzie obfitował w niespodzianki i zaskakujące sytuacje, które mogą przynieść dużo zamieszania, ale sprawią, że Panny dostaną od losu szansę na miłość.

Samotne Panny mogą rozpocząć miesiąc w dość minorowym nastroju. Będą widziały dookoła siebie uśmiechniętych, szczęśliwych ludzi, co na każdym kroku przypominać im będzie o samotności i uczuciowych niepowodzeniach. Będzie to trwało jednak bardzo krótko, ponieważ w każdym momencie tego wiosennego miesiąca, Panny mogą doświadczyć miłosnego trzęsienia ziemi. Sprzyjać temu będą wszelkie festyny, zabawy, miejsca, w których wiele ludzi będzie przebywało jednocześnie. Miłość spadnie na osoby spod tego znaku nagle, ale Panny nie będą miały najmniejszych wątpliwości, że jest to uczucie silne, nierozerwalne i na całe życie. Niektóre Panny mogą spodziewać się tego, że powróci do nich ktoś, z kim już od dawna nie wiązały swojej przyszłości. Teraz nie tylko pojawi się szansa na rozpoczęcie związki od początku, ale także na to, że tym razem związek się uda. Ponadto osoby spod tego znaku mogą się również spodziewać, że ktoś, kogo do tej pory uważały jedynie za swojego przyjaciela czy przyjaciółkę, właśnie w maju znajdzie w sobie odwagę, żeby się przyznać do zupełnie innych uczuć. To, czy Panna zechce zamienić uczucie przyjaźni na miłość, będzie zadaniem niezwykle trudnym i wymagającym przemyślenia. Wiele z tak na nowo rozpoczętych relacji będzie miało szansę na piękny rozwój, ale część niestety zakończy się niepowodzeniem. Nie da się bowiem zakochać w nikim na siłę, ale po takich doświadczeniach niestety przyjaźń również nie będzie już możliwa.

Panny, które są już w stałych związkach, także przeżyją niezmiernie energetyczny miesiąc. W niektórych relacjach panować będzie całkowita sielanka, Panny będą się czuły komfortowo, docenione i spełnione. Muszą jednak pamiętać, żeby nie poczuć się zbyt pewnie, ponieważ maj podziała na nie jak afrodyzjak, a swoje uczucia mogą skierować w stronę kogoś, kto będzie chciał zabawić się ich uczuciami. Skuszona intrygującą sytuacją Panna, może zechcieć wdać się w niekontrolowany romans. Kiedy jednak miną pierwsze uniesienia, Panna zorientuje się, że nie było warto dla paru chwil przyjemności narażać swojego dotychczasowego związku.  Nowa znajomość okazać się może porażką, ale zdrady nie da się już cofnąć. Dlatego lepiej, żeby w maju Panny skierowały swoje emocje w kierunku osoby, z którą łączy je prawdziwe uczucie. Jeżeli ogień nieco przygasł, lepiej go ponowie rozpalić. Partner z pewnością dostrzeże starania i odwdzięczy się tym samym, co nie tylko pomoże relacji odżyć, ale spowoduje, że partnerzy poczują się jak na początku znajomości.

Horoskop został opracowany przez   Doradca Ariadna

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Panna

Najlepszy dzień

Środa

Szczęśliwe liczby

2, 5, 29, 7

Najlepsze zawody

Lekarz, Księgowy, Adwokat, 
Weterynarz, Sekretarz

Celebryci

Anna Lewandowska, Sanah, Michael 
Jackson, Borys Szyc, Daria Zawiałow

ŻYWIOŁ: Ziemia

Zaburzenia równowagi ziemi mogą się objawić jako letarg, zmęczenie i bycie...

PLANETA: Merkury

Merkury rządzi towarzystwem 
Bliźniąt i Panien, oferując wgląd 
w ich komunikację, ciekawość, 
i do pewnego...

NAJLEPSZE CECHY

Lojalny

Wrażliwy

Pomocny

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Fioletowy

Fioletowy

Rośliny

Storczyk Storczyk Mięta Mięta

Zapachy

Jaśmin Jaśmin Bergamotka Bergamotka Piżmo Piżmo

Kamienie szlachetne

Różowy turmalin Różowy turmalin Tygrysie
 oko Tygrysie
 oko Akwamaryn Akwamaryn

Zrób to każdego dnia

Zieleń Zieleń Szachy Szachy Zadbaj o poranne 
rytuały Zadbaj o poranne 
rytuały Uprawiaj sporty 
zespołowe Uprawiaj sporty 
zespołowe

Znak Panna a...