Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Waga 24.09 - 22.10

Horoskop miesięczny miłosny:
waga - maj

Maj będzie Wagom obfitował w małe i duże przygody, dobrą zabawę i dużo przyjemnych chwil, które jednak mało, kiedy pociągną za sobą poważny związek. Wagi będą preferowały krótkie chwile przyjemności, bez wiązania się na dłużej, zadowolone tym, że mają po prostu powodzenie.

Samotne Wagi mogą w maju liczyć na bardzo przyjemny czas, spędzony w szerszym gronie przyjaciół. Podczas takich relaksujących spotkań wiele Wag przekona się, że bardzo się komuś spodobało. Miły flirt będzie jak najbardziej sprawiał Wadze radość, ale Waga nie będzie gotowa na to, żeby przekształcić go w coś poważniejszego. Nawet te osoby, które od dawna marzyły o stałej relacji, w maju zdecydują się jedynie na poznanie nowego partnera, ale bez deklaracji i zobowiązań. Dopiero wtedy, gdy będą miały pewność, że spotkały pokrewną duszę, zechcą kontynuować znajomość, jednak najpierw będą i tak wolały się przekonać, co partner, lub partnerka chowa w zanadrzu. Powodem takiego zachowania mogą być doświadczenia z poprzednich relacji, które mocno namieszały w życiu niejednej Wagi. Dlatego teraz ludzie spod tego znaku będą woleli nie narażać się na ponowne rozczarowanie i z rezerwą będą podchodzić do nowych związków. Nie zmienia to faktu, że nawet jeżeli Waga nie zechce wiązać się na poważnie, maj i tak dostarczy jej wiele atrakcji. Wagi mogą więc liczyć na zaproszenie, podczas którego ktoś będzie chciał im bardzo zaimponować. Ponadto osoba, którą Waga znała do tej pory jedynie przez Internet, właśnie w maju postanowi zrobić krok do przodu i spotkać się w realu. Dotyczy to również znajomości, które dzieli naprawdę bardzo duża odległość. To niewątpliwie sprawi wiele przyjemności i przeniesie relację na wyższy poziom.  Dokąd będzie zmierzać cała sytuacja okaże się dopiero w przyszłości, jednak takie intersujące spotkanie, któremu towarzyszyć będzie piękna, majowa aura, na pewno na długo zostanie w sercu osoby spod tego intrygującego znaku.  

Wagi, które są w związkach muszą mocno uważać na plotki. W tym samym czasie, kiedy Waga będzie się cieszyła z przyjemnego spędzania czasu ze swoim ukochanym lub ukochaną, jakaś zawistna osoba zechce zepsuć ten dobry nastrój. Powodem takiego zachowania będzie zwykła zazdrość. Ktoś, kto znajduje się blisko Wagi, będzie chciał namieszać w jej udanej relacji. Dlatego jeżeli Waga spotka się z plotkami na swój temat lub na temat partnera, niech się mocno zastanowi, kto może stać za pomówieniami. Ten ktoś bardzo się ucieszy, jeśli doprowadzi to do konfliktu w małżeństwie. Zanim więc wybuchnie kłótnia, Waga powinna spokojnie porozmawiać ze swoim partnerem i omówić przykrą sytuację. To na pewno pomoże zapobiec wielu kryzysom. W innym przypadku napięcie będzie eskalowało, aż doprowadzi do poważnego dramatu. Kiedy to nastąpi będzie już o wiele trudniej się porozumieć i wyjaśnić sobie prawdę. Mając świadomość, że powodem problemów są zwykłe plotki, Waga będzie mogła przed czasem zapanować nad kryzysem.

Horoskop został opracowany przez   Doradca Ariadna

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Waga

Najlepszy dzień

Piątek

Szczęśliwe liczby

1, 2, 7, 20

Najlepsze zawody

Architekt, Fryzjer, Grafik, 
Projektant, Prawnik

Celebryci

Kim Kardashian, Katarzyna Cichopek, Martyna Wojciechowska, Bella Hadid

ŻYWIOŁ: Powietrze

Jeśli masz za dużo powietrza, 
możesz zbyt dużo rozmyślać 
zamiast działać...

PLANETA: Wenus

Wenus rządzi zarówno Bykiem, 
jak i Wagą, i może sprawić, że 
odkryjesz piękno i miłość. 
Podczas swojego...

NAJLEPSZE CECHY

Komunikatywny

Przyjazny

Kreatywny

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa
Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Róż

Róż

Rośliny

Wiąz Wiąz Werbena Werbena

Zapachy

Szafran Szafran Gożdzik Gożdzik Geranium Geranium

Kamienie szlachetne

Jaspis Jaspis Szafir Szafir Koral Koral

Zrób to każdego dnia

Tańcz, ćwicz, rozciągaj 
swoje ciało Tańcz, ćwicz, rozciągaj 
swoje ciało Spaceruj, poznawaj 
naturę wokół siebie Spaceruj, poznawaj 
naturę wokół siebie Spełniaj się aranżując, dekorując 
i zmieniając wnętrza Spełniaj się aranżując, dekorując 
i zmieniając wnętrza Książki, filmy i seriale 
zrelaksują Cię po ciężkim dniu Książki, filmy i seriale 
zrelaksują Cię po ciężkim dniu

Znak Waga a...