Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Doradca Ariadna

Doradca Ariadna

teraz dostępny

Niezmiernie mi miło, że zaszczyciłaś/zaszczyciłeś mnie swoją uwagą.

Skoro się tutaj znalazłaś/znalazłeś oznacza to, że w Twoim życiu dzieje się coś niepokojącego. Coś, co sprawiło, że potrzebujesz odpowiedzi, porady, drogowskazu i duchowego wsparcia. Rozejrzyj się proszę, być może będę mogła Ci pomóc.

Mój zawodowy pseudonim to Ariadna i nie jest on przypadkowy. Podobnie jak mitologiczna córka Minosa, staram się rozwiązywać problemy ludzi, którzy poszukują drogi wyjścia z sytuacji, która im nie odpowiada.

Od najmłodszych lat interesował mnie świat duchowy i niematerialna strona życia człowieka. Dlatego od ponad dwudziestu lat zawodowo zajmuję się ezoteryką.

Jestem dyplomowanym parapsychologiem psychotronikiem ze specjalizacją w numerologii i kartomancji. Posiadam dyplom i uprawniania w zawodzie bioenergoterapeuty. Należę do Stowarzyszenia Astrologów Polskich, a także zawodowo zajmuję się hipnozą.

Pracuję z tarotem i wahadełkiem, stosuję magię świec, tworzę skrypty i pieczęcie runiczne, pracuję z energiami, oczyszczam czakry.

Możesz mi powierzyć swoje najskrytsze sekrety i zadać każde pytanie. Dla mnie nie ma tematów tabu. Jedno czego nie robię, to nie wróżę na tematy zdrowia, gry liczbowe i nie zajmuję się czarną magią.

Zastrzegam sobie prawo do odmowy udzielenia odpowiedzi, jeżeli odpowiedź szkodziłaby zdrowiu pytającego, godziłaby w jego dobre imię lub imię osób trzecich wywoływała u mnie dyskomfort albo powodowała problemy natury prawnej.

Jeżeli potrzebujesz porady, a ja zainteresowałam Cię moimi usługami to zapraszam do kontaktu.

Ariadna

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Rano i wieczorem
Wtorek
Wolne
Środa
Rano i wieczorem
Czwartek
Rano i wieczorem
Piątek
Rano i wieczorem
Sobota
Rano i wieczorem
Niedziela
Rano i wieczorem

Opinie klientów (2)

loading
Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.