Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Waga 24.09 - 22.10

Waga 24.09 - 22.10

Dar uwodzenia: waga

Zodiakalne Wagi sztukę uwodzenia mają opanowaną do perfekcji. Bez najmniejszego wysiłku przychodzi im nawiązywanie flirtów, nawet z osobami, których w ogóle nie znają. Nie można odmówić im wielkiego uroku osobistego. Ale sam urok osobisty nie jest wystarczający. Trzeba jeszcze potrafić go odpowiednio wykorzystać. I Wagi zdecydowanie to potrafią. Szybko wyczuwają energię drugiej osoby, co pozwala im na dopasowanie sposobu swojego flirtu tak, by szybko trafić do jej głowy i serca.

Osoby spod znaku Wagi w życiu towarzyskim są bezkompromisowe. Nie baczą na konsekwencje swoich działań. Zdarza się im podejmować bliższe kontakty z osobami, które są w związku lub nawet kiedy to one same są w relacji. Przysłowiowy „zakazany owoc” bardzo je nęci. Zmienna natura zodiakalnej Wagi sprawia, że lubi ona tak samo zdobywać, jak i być zdobywana.

W seksie dla zodiakalnych Wag liczą się emocje. I to bardzo silne emocje. Osoby spod znaku Wagi kochają ten dreszczyk adrenaliny, dlatego chętnie uprawiają seks, który niesie pewne ryzyko – choćby seks w miejscu publicznym. Chętnie próbują coraz to nowszych rzeczy w łóżku. Są otwarte na takie eksperymenty, które większość ludzi mogłaby uznać za co najmniej dziwne. Dla Wagi nie ma rzeczy dziwnych, chce spróbować wszystkiego. Idealny seks dla osób spod tego znaku to taki, w którym łączy się namiętność z brutalnością.

Znak Waga a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.