Jasnowidz Maria Maj

Jasnowidz Maria Maj

dostępny na telefon
USŁUGI EKSPERTA
STATYSTYKI
4363 Rozmów na chat
231 Zrelizowanych e-maili
23954 Odpowiedzi na SMS
218 Rozmów przez telefon
1478 Rozmów przez 708
13 Lat na portalu
Ostatnio
online
150065 Wyświetleń profilu
Jasnowidz Maria Maj

Witam serdecznie wszystkich tych, którzy szukają rozwiązania dla trudnych sytuacji życiowych. Od dawna wiadomo, że ezoteryka, to farmakologia dla duszy. Podpisuję się pod tym z pełną odpowiedzialnością ja-doświadczona tarocistka i numerolog. Służę skuteczną pomocą i radą oferując indywidualne rozkłady kart Tarota, poparte faktami wynikającymi z numerologii.

Już starożytni wierzyli, że losem człowieka kieruje fatum-przeznaczenie. Stosujmy się do alternatyw naszych protoplastów korzystajac z wiedzy i doświadczenia ekspertów z dziedziny ezoteryki.

Polecam  swoje umiejętności i służę doświadczeniem. Moim ulubionym talizmanem, zresztą wypróbowanym jest obraz "Jednorożca' pędzla Salvadora Dalego, którego to wizerunek prezentuję na swoim profilu.Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się jak w trudnych chwilach wykrzesać z niego pomocną energię gwarantuję, że podzielę się swoimi umiejętnościami.

Proszę nie podchodzić do tego sceptycznie - to rzeczywiście działa! Czekam na szczerych - zagubionych. Jednorożec pomaga rozwikłać nawet najbardziej splątane sytuacje uczuciowe.

Poczuj Jego moc, dzieląc się ze mną swoim problemem.

Czekam

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Samopoczucie, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy

Metody: Tarot, Sex horoskop, Horoskop, Jasnowidzenie, Numerologia

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Opinie klientów

loading
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.