Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Jasnowidz Maria Maj

Jasnowidz Maria Maj

16lat
dostępny telefon
Wysłuchaj wiadomość

Dziedziny : Miłość i partnerstwo, Finanse, Twoja przyszłość, Kariera i praca, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe

Metody : Jasnowidzenie, Tarot, Numerologia, Rytuały, Oczyszczanie, Karty klasyczne, Runy, Karty anielskie, Wahadełko, Czytanie ze zdjęcia

Styl porady : Bezpośrednio i szczerze

STATYSTYKI
34139 Ilość
porad
Ostatnio
online
15 Lat na
portalu
164055 Wyświetleń
profilu

Witam serdecznie wszystkich tych, którzy szukają rozwiązania dla trudnych sytuacji życiowych. Od dawna wiadomo, że ezoteryka, to farmakologia dla duszy. Podpisuję się pod tym z pełną odpowiedzialnością ja-doświadczona tarocistka i numerolog. Służę skuteczną pomocą i radą oferując indywidualne rozkłady kart Tarota, poparte faktami wynikającymi z numerologii.

Już starożytni wierzyli, że losem człowieka kieruje fatum-przeznaczenie. Stosujmy się do alternatyw naszych protoplastów korzystajac z wiedzy i doświadczenia ekspertów z dziedziny ezoteryki.

Polecam  swoje umiejętności i służę doświadczeniem. Moim ulubionym talizmanem, zresztą wypróbowanym jest obraz "Jednorożca' pędzla Salvadora Dalego, którego to wizerunek prezentuję na swoim profilu.Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się jak w trudnych chwilach wykrzesać z niego pomocną energię gwarantuję, że podzielę się swoimi umiejętnościami.

Proszę nie podchodzić do tego sceptycznie - to rzeczywiście działa! Czekam na szczerych - zagubionych. Jednorożec pomaga rozwikłać nawet najbardziej splątane sytuacje uczuciowe.

Poczuj Jego moc, dzieląc się ze mną swoim problemem.

Czekam

Dostępność Eksperta

Poniedziałek
7-24
Wtorek
7-24
Środa
7-24
Czwartek
7-24
Piątek
7-24
Sobota
7-24
Niedziela
7-24

Opinie klientów (439)

loading
1 z 49
1 2 3 4 5