Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Koziorożec 22.12 - 20.01

Dar uwodzenia: koziorożec

Zodiakalne Koziorożce nie są mistrzami uwodzenia. Zwykle mają duszę introwertyków i z reguły są zamknięci na nowe znajomości. To też nie dają porwać się emocjom, gdy ktoś im się wizualnie spodoba. Koziorożec jest spokojny i podejmuje tylko dobrze przemyślane decyzje. Nie będzie podrywał osoby, którą dopiero co zobaczył. By wyjść z jakimikolwiek działaniami w jej kierunku, najpierw będzie musiał ją sobie poobserwować przez dłuższy czas i zdobyć na jej temat informacje.

Osoby spod znaku Koziorożca są zamknięte uczuciowo. Na pierwszy rzut oka mogą być odbierane jako pozbawione uczuć – chłodne i zdystansowane. Coś w tym jest, bo Koziorożec skrywa swoje uczucia bardzo głęboko. Potrzeba wiele czasu, by się otworzył i wyznał miłość. W wielu przypadkach można się tego w ogóle nie doczekać. Nawet gdy Koziorożec poczuje coś więcej, nie będzie tego okazywać. Swoją prawdziwą miłość będzie okazywał w postaci troski, chęci zapewnienia bezpieczeństwa. Romantycznych gestów trudno będzie się u niego doszukać.

W seksie zodiakalny Koziorożec bywa tak samo zrównoważony, jak w mówieniu o uczuciach. Choć lubi zbliżenia fizyczne, to potrafi świetnie panować nad swoimi żądzami. Potrafi odmówić zbliżenia, gdy ma na głowie inne, ważniejsze dla niego sprawy. Nie przepada za seksem spontanicznym, szybkim. Koziorożec musi mieć wszystko zaplanowane, od początku do końca.

Znak Koziorożec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.