NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Zrób to każdego dnia: Koziorożec

Zadbaj o poranne 
rytuały

Zadbaj o poranne 
rytuały

Poranna rutyna – Koziorożec to skrupulatna osoba, która musi trzymać się harmonogramu, więc wstawanie codziennie o tej samej godzinie pomaga mu odnaleźć swój rytm. Koziorożec nie jest przesadnie wybredny, gdy chodzi o swój wygląd, preferuje specyficzny styl. Koziorożec lubi również wypełnić swoje obowiązki przed wyjściem, być może podczas słuchania ulubionego podcastu lub oglądając serial. W ten sposób, może się czuć znakomicie, zanim dzień w ogóle się rozpocznie.

Joga – Koziorożec jest inteligentny i wie, że musi zadbać o swoje zdrowie, jeśli ma osiągnąć swoje niezliczone cele. Dodanie jogi do codziennych lub cotygodniowych zajęć to dla niego doskonała wymówka, żeby zwolnić i skupić się na danej chwili. Nie ma znaczenia, co włączy do swoich zajęć, ponieważ efekt Zen, jak i joga ma na Koziorożca ma bardzo dobry wpływ.

Poszerzaj wiedzę 
i kulturę

Poszerzaj wiedzę 
i kulturę

Muzea historyczne – Koziorożec uwielbia czytać o historycznych wydarzeniach, chodzić do sklepów z antykami, a zwłaszcza do muzeów historycznych. To znak, który uwielbia historię, więc Koziorożec czuje się świetnie chodząc po budynkach, które przechowują stare wspomnienia. Zawsze, gdy Koziorożec ma za dużo na głowie i potrzebuje wyciszenia, muzeum historyczne to ich ulubione miejsce.

Inwestowanie – Chociaż sama myśl o finansach może zmrozić niektóre znaki zodiaku, Koziorożec uwielbia wszystko z tym związane. Koziorożec ma aktywny, błyskotliwy umysł, który służy do zapewnienia bezpieczeństwa sobie i swoich najbliższych. Rozmyślanie o tym, w co zainwestować na giełdzie lub poza nią, jest nie tylko inspirujące dla ambitnego Koziorożca, ale również relaksujące.

Uprawiaj sporty 
zespołowe

Uprawiaj sporty 
zespołowe

Sporty zespołowe - Koziorożec lubi pracować zespołowo, a biorąc pod uwagę jego ambicje, lubi również rywalizację. Każda dyscyplina sportu wymagająca pracy zespołowej, czy to softball, czy piłka nożna lub siatkówka, będzie naturalnym wyborem dla Koziorożca.

Przyjaciele – Koziorożec nie posiada dużego kręgu przyjaciół i znajomych, ale ludziom, których nazywa przyjaciółmi ufa bezgranicznie. Koziorożec nie jest otwartą księgą, a jego przyjaciele wiedzą, żeby się nie wtrącać i że Koziorożec sam do nich przyjdzie, jeśli będzie miał coś ciekawego do omówienia lub problem, którego nie może sam rozwiązać. W zamian za swoją dyskrecję, Koziorożec jest bardzo lojalny w stosunku do nich.
 

Zadbaj o piesze wędrówki 
i wycieczki terenowe

Zadbaj o piesze wędrówki 
i wycieczki terenowe

Piesze wycieczki – Koziorożec musi stale przebywać na świeżym powietrzu. Połączenie miłości do spędzania czasu na świeżym powietrzu, z miłością do podróżowania po górach sprawia, że piesze wycieczki są doskonałym sposobem, aby zrzucił on z siebie presję, z którą zmaga się w swoim codziennym życiu. Podczas pieszych wędrówek, o dowolnej porze roku, ważny jest tylko piękny krajobraz i spokój zapewniany przez matkę ziemię.

Wspinanie się po skałach – Koziorożec zawsze wspina się po górze sukcesu, więc dlaczego nie mieliby się wspinać po prawdziwych górach? Koziorożec kocha fizyczne zmęczenie, tak samo jak bycie na szczycie drabiny zawodowej, a gdy chodzi o fizyczną sprawność, bicie własnych rekordów jest dla niego najlepszą nagrodą.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie