Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 07:26

Zachód: 15:25

Faza księżyca:

trzecia kwadra

poniedziałek 4 grudnia 2023

IMIENINY: Barbara, Bernard, Jan, Janina, Krystian, Piotr

Koziorożec 22.12 - 20.01

Koziorożec 22.12 - 20.01

Przyjaźń i uczucia: koziorożec

Zodiakalne Koziorożce to osoby, które nie tak łatwo jest zrozumieć. A nawet jeśli zbliżymy się do osoby spod tego znaku i względnie zrozumiemy jej osobowość, to i tak w dalszym czasie nie możemy być zawsze w stu procentach pewni, czy niczym nas nie zaskoczy. Nawet w relacji przyjacielskiej, Koziorożec nigdy nie mówi o sobie wszystkiego. Zawsze zostawia jakąś tajemnice. Lubi mierzyć się sam ze swoimi problemami, nie zadręcza nimi swoich przyjaciół. Zwykle dopiero gdy rozwiąże daną sytuację, dzieli się z bliskimi rezultatami.

Z kolei sam Koziorożec bardzo chętnie niesie wsparcie bliskim sobie osobom. To przyjaciel, na którego zawsze można liczyć. Warunek jest jeden – Koziorożec musi traktować Cię jak prawdziwego przyjaciela. A zdobycie u niego takiego statusu wcale nie jest łatwe. Jednak kiedy już się to uda, można być pewnym, że przyjacielski Koziorożec z cierpliwością będzie Cię wysłuchiwał i z wytrwałością będzie podejmować działania, by wyciągnąć Cię z kłopotów.

Uczuciowo Koziorożce zwykle są bardzo chłodne. Nie jest łatwo obudzić w nich żar pożądania czy miłość. Panują nad swoimi uczuciami i nie angażują się po pierwszej, drugiej czy nawet dziesiątej randce. Zwykle osoby spod tego znaku skupiają się przede wszystkim na sobie i swoich korzyściach. Dlatego, gdy ktoś próbuje skraść ich serce, najpierw zostanie poddany wielu próbom. Tylko cierpliwi i wytrwali wybrańcy usłyszą szczere „kocham Cię” z ust Koziorożca.

Znak Koziorożec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.