Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Przyjaźń i uczucia: baran

Przyjaźń z Baranem jest dość burzliwa. Osoby spod tego znaku są bardzo impulsywne i często przejawiają niedojrzałe zachowania. Potrafią szybko wchodzić w konflikty lub obrażać się, kiedy ich przyjaciel ma odmienne zdanie. Nie można powiedzieć, że wszystkie osoby, których Baran nazwie swoimi przyjaciółmi, faktycznie nimi są. Wokół niego zwykle pojawia się wielu ludzi, z którymi utrzymuje bliskie kontakty, ale ludzie Ci często się zmieniają – właśnie ze względu na wybuchowy charakter Barana.

Nie znaczy to jednak, że Baran jest złym przyjacielem. Wręcz przeciwnie – potrafi oddać się przyjaźni i być bardzo troskliwy względem bliskich mu osób. To człowiek, który jest w stanie odjąć sobie, by dać coś swojemu przyjacielowi. Jego waleczność i impulsywność ma też dobre strony w przyjaźni – Baran zawsze stanie w obronie bliskiej osoby. Bez względu na to, czy stoi po stronie prawdy.

Zodiakalne Barany są bardzo kochliwe. Potrafią w krótkim czasie rozbudzić swoje uczucia do innej osoby. Niestety uczucia te zwykle są bardzo ulotne. Jak szybko się pojawiają, tak szybko też znikają. Wszystko dlatego, że Baran kocha zdobywać. Kiedy już zdobędzie czyjeś uczucie, to szybko się nudzi i potrzebuje czegoś nowego. A że nie brakuje mu śmiałości w nawiązywaniu nowych kontaktów, to często wyrusza na łowy.

Znak Baran a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.