Data urodzenia
Strzelec

Strzelec 11.23 - 12.21

Przyjaźń i uczucia

Jesteś wspaniałym przyjacielem do którego z problemem można zadzwonić nawet w środku nocy. Każdy w potrzebie znajdzie u ciebie wsparcie i pomoc.

Drzwi Twojego domu zawsze są otwarte dla przyjaciół którzy akurat potrzebują pomocy. Z anielską cierpliwością wysłuchasz każdego i zawsze doradzisz. Potrafisz po mistrzowsku ocenić sytuację i zawsze masz trzeźwe patrzenie na rzeczywistość. Umiesz doradzić i pokazać właściwą drogę aby wybrnąć z sytuacji. Jesteś lojalny, szczery. Trudno uwierzyć że posunął byś się do zdrady. Łatwo nawiązujesz kontakty, jesteś miły i bezpośredni. Łatwo nawiązujesz kontakty , ludzie do Ciebie lgną wszędzie więc nawiązujesz kontakty. Wysoko cenisz sobie niezależność boisz się że wyłączność w przyjaźni może Cię przytłoczyć. Wolisz mieć wielu kolegów z różnych zakątków świata.

 

Strzelec i zwierzęta domowe

Lubisz ruch i przebywanie na świeżym powietrzu dlatego zawsze wybierzesz zwierzę potrzebujące jak ty dużo ruchu. Pies to doskonały towarzysz dla ciebie. Będziesz dbał o niego szczotkował, karmił, możesz nawet chcieć wysłać go na jakieś zawody. Marzysz nawet o własnym koniu który będzie triumfował na torach i o wygranych. Zawsze pogodny bierzesz udział w zakładach wierząc że los się do Ciebie uśmiechnie.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.