Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Strzelec 23.11 - 21.12

Przyjaźń i uczucia: strzelec

Zodiakalne Strzelce, choć lubią wolność, nie wyobrażają sobie życia bez przyjaciół. To osoby bardzo towarzyskie, które uwielbiają spędzać czas w gronie bliskich osób. Nie są mistrzami planowania, ale zawsze znajdą czas na to, by spotkać się z przyjacielem. Zwłaszcza kiedy ten ma jakiś problem – Strzelec zawsze chętnie wysłucha i doradzi. Łączy w sobie takie cechy, które pozwalają mu zarówno obiektywnie ocenić sytuację i szczerze powiedzieć, co myśli na dany temat, ale kiedy trzeba potrafi też trzymać język za zębami i być po prostu duchowym wsparciem.

Osobom urodzonym pod znakiem Strzelca bardzo zależy na tym, by ich przyjaciele dobrze czuli się w ich towarzystwie. Są rozgadani i gościnni. Strzelcom nie można odmówić też chęci niesienia pomocy. Przyjaciel w potrzebie jest dla nich priorytetem. A pomagają zawsze bezinteresownie, z potrzeby serca.

W miłości Strzelce są bardzo przebojowe. Nie szukają miłości na całe życie – korzystają z okazji, które się pojawiają. Potrafią szybko rozbudzać w sobie uczucia, ale zwykle nie są to uczucia głębokie. Zodiakalny Strzelec, to wolny strzelec, a więc często ucieka od zobowiązań związkowych. Znacznie lepiej będzie czuł się w relacjach luźnych, w których nie musi stosować się do wytyczonych zasad i przestrzegać granic.

Znak Strzelec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.