Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Strzelec 23.11 - 21.12

Horoskop miesięczny: strzelec - wrzesień

Drogie Strzelce – już pierwsze karty na wrzesień wskazują, że będzie to intensywny czas. Na pewno od pierwszych dni ważna będzie praca, obowiązki zawodowe. I tu już pierwsze trzy karty wskazują by skupić się mocno na tym, co robicie, zwłaszcza jeśli Wasza praca wymaga precyzji, skupienia, rozwagi. Czasem to karty powtarzanych czynności, ale mówią one by nie popaść w rutynę.


Dla poszukujących pracy to karty wyboru, to karty zastanawiania się. Zwracam także Waszą uwagę, że karty wskazują na branże typowo usługowe i produkcyjny. Poszukajcie takiej pracy, takich zakładów pracy.


Wrzesień kochani nie pozwoli Wam spędzać czasu na leniuchowaniu i chętnie podsypie Wam obowiązkami – w pracy to raz, a dwa w domu. Wszystko na Waszej głowie można powiedzieć. No cóż, są i takie miesiące.

 
Na pewno zwracam Waszą uwagę na sprawy dzieci, by tu niczego nie przeoczyć, nie zapomnieć, by w wyprzedzeniem działać i planować, bo zaznaczają się rzeczy / sprawy / wydarzenia, które mogłyby umknąć Waszej uwadze. Kochani – zapisujcie wszystko, pilnujcie dat.


W miłości będziecie wręcz nad aktywni – i tu głownie mam na myśli osoby staniu wolnego. Bieganie z randki na randkę, zamiana planów, zmiana preferencji. Na pewno także zaznacza się strefa zmysłowa – tu silne będą Wasze potrzeby, będziecie szukać osób o podobnych zamiłowaniach. To z jednej strony dobrze, a z drugiej zaznaczają się karty ciągłego biegu, zmiany zdania – więc gwiazdy mogą nie postawić odpowiedniej osoby na Waszej drodze przy takiej zmienności. Określcie kogo poszukujecie, szukajcie, doświadczajcie, ale jeśli ktoś się Wam spodoba to zaprzestańcie dalszych poszukiwań i zatrzymajcie się na moment.

 
Panie Strzelce – tu karty urody, dbania o kondycję fizyczną, nowa garderoba, fryzura, odświeżenie z korzyścią dla Was.

Panowie – także dbanie o zdrowie, o kondycję fizyczną, karty sportu, siłowni, karty zainteresowania zdrowym stylem życia. Na pewno z dużym pożytkiem dla Was.

W materii bardzo dobre karty – jest tu dla osób na własnej działalności gospodarczej pokazane dobre zlecenie, dobry klient, dla pracujących dodatkowe wynagrodzenie, nadgodziny, ekwiwalent, nagroda.


Na pewno także w temacie pieniędzy – karty pokazują, że uda Wam się coś sprzedać przez internet z zyskiem, więc, jeśli sprzedajcie na portalach ogłoszeniowych to zintensyfikujcie swoje działania we wrześniu.


Dla wszystkich Strzelców rada – uda się załatwić coś co sprawiało Wam kłopot, co było trudne, nużące, co ciążyło Wam od dłuższego czasu. Tu As mówi o powodzeniu w danej sprawie, o pozytywnym rozwiązaniu.


Rada z karty Tarota

Karta opieki, karta dobrze załatwionej sprawy, karta pomocy.

Czasem będzie to karta bardzo wysokiego urzędnika, ale urzędnika, który działa na naszą korzyść.

Dla mnie to także karta takiej opieki, karta, która mówi, że jesteście teraz w stanie załatwić rzeczy, które wydawały się do tej pory niemożliwe.

Na pewno także powiem karta ta zachęca i wskazuje na to, żeby pilnować przepisów prawa.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Strzelec a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.