NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Strzelec 23.11 - 21.12

Horoskop miesięczny:
strzelec - lipiec

Strzelec będzie leniwie spędzać ten czas. Nie dla Was wielkie kurorty, nie dla Was masowe imprezy, nie dla Was tłum ludzi. Będziecie szukać wytchnienia, szukać ukojenia, dla Was natura, ciche miejsce, mała miejscowość, urlop na własną rękę, z plecakiem.

Te dwa miesiące pozwolą Wam lepiej poznać samego siebie, poznać swoje potrzeby, wsłuchać się w siebie, a co najważniejsze – odpocząć.

Kochani – w temacie miłości karty pokazuj, że jeśli coś Was niepokoiło w Waszym związku teraz uda się Wam porozumieć. Jeśli mieliście odrębne zdanie na pewien temat i zaczynało to kłaść się cieniem na Waszą relację, to właśnie teraz uda się znaleźć rozwiązanie. Dojdziecie do porozumienia, będziecie zadowoleni z tego jak szybko uda się zamknąć temat i wcale nie trzeba było iść na duże ustępstwa. Mam karty porozumienia, mam karty załatwienia sprawy, która od jakiegoś czasu Was niepokoiła, mam karty mówiące o tym, że coś, co spędzało Wam rodzinnie sen z powiek uda się załatwić.

Mili – jeśli planujecie powiększenie rodziny to karty wskazują na możliwość zajścia w ciąże, urodzenia dziecka.

To także powitanie wnuków, przyjazd dzieci na wakacje – Wasz dom będzie pełen dzieci.

Single – karty wskazują, że w najbliższym czasie będziecie skupić się na swoim wnętrzu, na Waszych potrzebach. Nie będziecie szukać kogoś do stałej relacji, raczej postawicie na niezobowiązujące randki, kontakty typowo towarzyskie, na przyjaźnie, rozmowy. Macie pełne prawo poczekać, przyjrzeć się swoim potrzebom i na nie odpowiedzieć.

 

Strzelce – w temacie materii karty wskazują by teraz rozważnie planować wydatki. Zaplanujcie sobie co chcecie kupić i kiedy, na co musicie wydać pieniądze, a co może zaczekać, zwłaszcza, że przed Wami spory wydatek, większa kwota.

Jeśli planujecie zakup samochodu to poszukajcie dobrze, nie kupujcie pierwszej oferty, poszukajcie dalej od domu. Czasem warto jest pojechać dalej, by znaleźć naprawdę dobre auto.

Przełom miesięcy to wydatki na podróż, związane z wyjazdami, z kupnem sprzętu sportowego. 

 

W temacie pracy karty pokazują by jeszcze nie chować dokumentów do biurka. Coś nie jest załatwione do końca, jeszcze trzeba dokończyć to zadanie, po drodze mogą pojawić się błędy i konieczne będzie siedzenie po godzinach by je poprawić. Nie uciekajcie na urlop 1 lipca, tu trzeba dokończyć swoją pracę kochani.

W połowie lipca uda się już zwolnić tempo, będzie więcej okazji do wcześniejszego wyjścia z pracy. Uda się także liczyć na pomoc młodej osoby z Waszego otoczenia.

Na pewno też do Waszego zespołu dołączy nowa osoba, będziecie szkolić, pokazywać i będziecie wzorem dla tej nowej osoby. Szef doceni to jaką opieką otoczyliście nową osobę i jak dobrze wywiązujecie się z obowiązków. 

Dla Strzelców które poszukują oferty karty radzą zwrócić uwagę na pracę w handlu. Zaznaczam, że może być handel międzynarodowy, duża, międzynarodowa firma, wymiana między krajami. Karty pokazują by właśnie w kierunku handlu zwrócić uwagę i takich ofert poszukiwać.

Jeśli natomiast handel nie jest Waszą domeną to poszukajcie pracy z ludźmi, dla ludzi, w otoczeniu ludzi. Karty pokazują, że powinniście szukać pracy, gdzie jesteście aktywni, gdzie coś się dzieje, gdzie trzeba być blisko innych.

 

W zdrowiu spójrzcie na układ pokarmowy – pokazuje się wątroba, woreczek żółciowy, pokazuje się ból z prawej strony.

Panie Strzelce – układ moczowo płciowy – konieczne wizyta u lekarza. Na pewno też warto zbadać hormony, zwłaszcza jeśli Pani skończyła 45 / 50 lat. Teraz właśnie w okresie wakacji mamy więcej czasu by umówić się na badania.

Panowie Strzelce – serduszko, ciśnienie, ból kolan – który może się niestety nasilić.

Na pewno warto rozważyć rehabilitację, pomyśleć o ćwiczeniach, o ruchu.

Panie i Panowie – uważajcie na Słońce, bo mogą tu być oparzenia, nawet silne.

Kochani – będzie to dobry dla Was czas, te dwa miesiące upłyną Wam spokojnie, nad wszystkim uda Wam się zapanować, uda się pozałatwiać pewne sprawy i uda się zamknąć trudne tematy. Zwróćcie uwagę teraz na Was samych, wsłuchajcie się w swoje potrzeby i je realizujcie.

 

Rada z karty Tarota

A dla Was karta pewności siebie, karta odzyskiwania sił, karta budowania planu i jego realizacja.

Mocno staniecie na nogach, będziecie wiedzieć w którym iść kierunku i co jest dla Was ważne.

Na pewno jest to karta opanowania, opanowania swoich emocji, opanowania swoich lęków i sięgania dalej.

Lubię tą kartę, bo ona jest takim drogowskazem, światłem, które wskazuje kierunek.

Nie bójcie się iść z głową wysoko uniesioną.

Wszystkiego dobrego!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Strzelec

Najlepszy dzień

Czwartek

Szczęśliwe liczby

3, 5, 8, 23

Najlepsze zawody

Pilot wycieczek, Lekarz, Prawnik, 
Sędzia, Sportowiec

Celebryci

Miley Cyrus, Mikołaj Roznerski, Britney Spears, Sandra Kubicka, Jimi Hendrix

ŻYWIOŁ: Ogień

Jeśli masz za dużo ognia, może się to objawiać tym, że szybko się złościcie...

PLANETA: Jowisz

Jowisz rządzi Strzelcem i oferuje szczęście, 
pozytywny wzrost i mnóstwo dobrych rzeczy. 
A gdy na horyzoncie...

NAJLEPSZE CECHY

Kreatywny

Odważny

Wytrwały

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Brąz

Brąz

Rośliny

Fiołek Fiołek Jarzębina Jarzębina

Zapachy

Wanilia Wanilia Róża Róża Bergamotka Bergamotka

Kamienie szlachetne

Ametyst Ametyst Opal Opal Lapis Lazuli Lapis Lazuli

Zrób to każdego dnia

Czytaj, podróżuj palcem po mapie, planuj wycieczki Czytaj, podróżuj palcem po mapie, planuj wycieczki Ćwicz jogę dla relaksu 
i dobrego samopoczucia Ćwicz jogę dla relaksu 
i dobrego samopoczucia Dbaj o swoich przyjaciół 
i bliskich, oni są Twoją siłą Dbaj o swoich przyjaciół 
i bliskich, oni są Twoją siłą Spaceruj na łonie natury wraz z ukochanym czworonogiem Spaceruj na łonie natury wraz z ukochanym czworonogiem

Znak Strzelec a...