Data urodzenia

Strzelec 11.23 - 12.21

czerwiec

Miłość: Kochana Strzelce większość z Was z końcówką miesiąca wybierze się na urlop. Nie wykluczam, że wyjedziecie na zorganizowany wyjazd z większą grupą osób. Urlop będzie bardzo udany, natomiast musicie spodziewać się, że mogą być tam niewielkie zmiany, czy też zmiany programu ramowego, czy też zmiany w pokoju hotelowego.

Ci, którzy w czerwcu zostają w domu, będą bardzo intensywnie korzystać ze świeżego powietrza. Karty wyraźnie wskazują na to, że będziecie chodzić na spacery, będziecie spotykać się ze znajomymi w plenerze, będziecie korzystać z pięknej pogody.

W połowie miesiąca ktoś kogo znacie, zaskoczy Was informacją o rychłej zmianie stanu cywilnego.

Wolne Strzelce - zdecydowanie ruszą na miłosne podboje. I teraz tak kochani - na Waszej drodze staną dwie osoby, dwie osoby bardzo podobne do siebie, dwie osoby spośród, których będziecie musieli wybrać. Kogo wybierzecie? Początkowo będziecie próbować miodku z dwóch garnków. I dobrze.

Finanse: Karty wskazują na to że, część z Was będzie myślała o inwestycji w nieruchomości. Karty podpowiadają tutaj, że konieczne będzie spotkanie albo z doradcą bankowym albo z adwokatem, bo będziecie porządkować swoje finanse. Jeśli nieruchomość inwestycyjna, to karty podpowiadają, że sprzedającym będzie kobieta.

Praca: Karty nowych obowiązków, karty nawał pracy, karty gaszenia pożarów po innych. Mogę powiedzieć, że przedstawia mi się tutaj sytuacja, w której to zostaniecie poproszeni o to, by naprawić to co ktoś przed Wami zaniedbał. Karty doradzają żeby poddać się temu zadaniu, a dzięki temu szef docenił Wasze starania i bardzo szybko otrzymać dodatkowe wynagrodzenie.

Jeśli pracuję cię w handlu, jeśli pracujecie jako osoby, które sprzedają towary, to czerwiec będzie bardzo dobrym miesiącem, pokazuje się dojście do nowych odbiorców, pokazują się bardzo dobre zarobki.

Strzelce, które poszukują zatrudnienia - karty wskazują by jeszcze raz przejrzeć strony internetowe. Mam pokazaną bardzo dobrą ofertę widoczną na jednym z portali internetowych. Coś mogło umknąć waszej uwadze, mogliście tą ofertę przegapić. Wróćcie jeszcze raz do poszukiwania w internecie. Tam i jest ta oferta.

Zdrowie: Karty mówiące o powracających dolegliwościach i trudnościach. Karty mówiące o tym, że pewne choroby, które wydawały się już wyleczone niestety mogą powrócić. Karty także wyraźnie wskazują na konieczność zrobienia badań obrazowych, tomografii, mammografii, rentgen lub USG. 

Karty mówią, że jeżeli jest teraz jakaś niewielka dolegliwość, dyskomfort to koniecznie jak najszybciej idźcie do lekarza, nie pozwólcie na to żeby zrobiło się gorzej.

Rada z karty Tarota: Bardzo fajna, bardzo miła i bardzo dobra karta. Mówi o tym, że będzie to miesiąc, w który poczujecie się spełnieni, Miesiąc, w którym poczujecie się dobrze, miesiąc, w którym będziecie mogli liczyć na obfitość i będzie to obfitość w każdej materii, w każdym obszarze.  

Ta karta także bardzo dobrze wróży jeśli mówimy o uczuciu i o miłości. Dla singli wróży poznanie wartościowej osoby do stałego związku, dla stałych związków wróży bardzo romantyczny czas w dwoje.

Dla mnie mówi o obfitości, wszystkiego co chcecie będzie teraz dużo. I tego Wam kochani życzę. Niech tak się stanie!

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.