Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia

Strzelec 11.23 - 12.21

Strzelec 11.23 - 12.21

listopad

Miłość: Strzelce – wolne osoby – na Waszej drodze stanie fajna osoba do znajomości, do związku. Zacznie się niewinnie, spokojnie, leniwie wręcz - rozmowa, niezobowiązujące spotkanie, a potem - jak nie przyspieszy. Wasze serce będzie się wprost rwało do miłości. Spędzicie bardzo romantycznie ten jesienny, ponury czas, bo w serduszku będzie maj.

Strzelce w relacjach – i tu mam ciepło w sercach i słodkie chwile przeznaczone jedynie dla drugiej połówki. Będziecie w bardzo romantycznym nastroju, dużo czasu spędzicie tylko we dwoje, wieczory będą należeć tylko do Was. Ominą Was burze i sztormy, wygładzą się dawne nieporozumienia. Rozwiniecie żagle na polu Waszych fantazji. Wykorzystajcie wszystkie chwile jak najpełniej.

Koniec miesiąca – ważne informacje, ważne wiadomości, które mogą dużo zmienić.

Pieniądze: Karty mówią by gromadzić zapasy i teraz wstrzymać się z wydatkami. Miesiąc ten powinniście przeznaczyć na pomnażanie kapitału i rozsądne inwestowanie. Nie szukajcie ryzyka i agresywnych środków – lepiej wstrzymać się z większymi zakupami i to da już realną kwotę na Waszych kontach. To nie jest miesiąc na wydatki.

Praca: W pracy będzie gorąco – dużo zadań, zleceń i obowiązków, wszystko trzeba będzie przemyśleć tak, by na każde z zadań wystarczyło Wam czasu. Jak wejdziecie już w rutynę to szybko odnajdziecie klucz i wszystko uda Wam się zrobić bez konieczności nadgodzin.

Są tu Strzelce, które w listopadzie obejmą ważne stanowisko, eksponowane, wejdą na wysoką pozycję zawodową. Uważajcie – bo teraz dużo osób będzie się Wam przyglądać i nie koniecznie Wam kibicować.

Jeśli Wasza domena to handel – to najbliższe tygodnie będą udane – zwłaszcza końcówka miesiąca.

Jeśli poszukujecie pracy to listopad nie będzie zbyt łaskawy. Owszem – może uda się otrzymać małą umowę zlecenie / o dzieło, coś co pozwoli podreperować budżet, ale nie będzie to wysoka kwota. Natomiast pozwoli to Wam na uzyskanie nowych umiejętności i macie szansę nauczyć się czegoś nowego. Nie rezygnujcie z takich ofert.

Zdrowie: Strzelce – na pewno warto rozważyć zmianę diety i warto rozważyć suplementację. Karty pokazują, że warto zrobić kontrolne badania krwi i przyjrzeć się ewentualnym niedoborom. Karty podpowiadają, że w badaniach krwi może być wskazany brak pewnego składnika, coś czego brakuje w Waszej diecie i warto to zmienić by poprawić swoje zdrowie. Zmiany nie będą trudne do wprowadzenia i nawet nie powiem  - bardzo Wam się ta nowa droga spodoba.

Kochani – uważajcie też na zatoki – i to już od pierwszych dni listopada. Mogą Wam dokuczać.

Rada z karty Tarota: Doceńcie to co już macie, to co już posiadacie, skupcie się na obfitościach które już są w Waszym posiadaniu.

Nie karmcie się złudzeniami, nie szukajcie na siłę, to nie o to chodzi w życiu. Owszem – warto planować i to trzeba robić, ale nie można skupiać się na brakach i deficytach.

Karta ta wskazuje wprost  - zobacz co już masz, zobacz ile jest wokół Ciebie dobra, nie odwracaj się od tego. Doceń w tym wszystkim siebie, swoje wysiłki i włożoną już pracę.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.