Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Strzelec 23.11 - 21.12

Strzelec 23.11 - 21.12

marzec

Strzelce zaczną miesiąc od randek, od odkopywania starych, numerów telefonów, od poszukiwania towarzystwa i od skakania z kwiatka na kwiatek. Wyjątkowo miłosne początek miesiąca zwłaszcza dla singli. Kochani - będzie wysyp osób do związku, wysyp osób do flirtu.

W Waszym sercu zagości wiosna na całego!

Część z Was drogie Strzelce w marcu będzie zmuszona pracować z domu, ale powiem wam, że wcale nie do końca będzie się Wam to podobać.

Więc jeśli do tej pory pracowaliście w biurze, to nie do końca chętnie przejdziecie na pracę zdalną, a jeśli pracowaliście do tej pory z domu i już tęsknicie za pracą poza domem, wśród ludzi - a to jeszcze nie będzie możliwe. 

Karty też zwracają uwagę by przyjrzeć się baczniej projektowi, nad którym pracujecie, bo wśród Was jest osoba która chciałaby Wam coś popsuć, źle doradzić. Osoba ta, po prostu zazdrości Wam Waszych sukcesów. Ale kompletnie nie macie się czym przejmować, bo

osoba ta nie odbierze Wam palmy zwycięzcy.

Kochani w marcu może Was odwiedzić kobieta z drogi i jest to wizyta, na którą bardzo, bardzo czekacie. Może to być kobieta z Waszego najbliższego otoczenia, kobieta z rodziny ktoś Wam bliski, ktoś za kim tęsknicie.

Karty wskazują na konieczność przypilnowania zdrowia starszego mężczyzny z Waszej rodziny. Karty wskazują na to, że choroba, która się tam pojawiła ma szanse szybko się zakończy, ale koniecznie należy przypilnować badań i leczenia.

Natomiast jeśli chodzi o Wasze zdrowie to jedyne na co pragnę zwrócić uwagę to zdecydowanie ból kręgosłupa, który zaznacza się tu pojawiać i niestety dla części z Was urazy, lub też skręcenia.

To będzie dobry czas dla Rodziny, do spędzenia czasu wspólnie z bliskimi i świetny czas na nadrobienie zaległości w grach planszowych, w spacerkach, uściskach i buziaczkach. Początek wiosny to czas typowo rodzinny.

 

Rada z karty Tarota

Kochani dla Was mam kartę mocno trzymającą Was przy ziemi. Karta ta wskazuje na konieczność gromadzenia środków, karta ta także wskazuje na to by inwestować w ziemię, w nieruchomości. Tarot także radzi by teraz nie wydawać środków które macie, a uważnie

obserwować co w przyszłości będzie warte Waszej uwagi. To karta gromadzenia zapasów.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.