Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MiraWrozka
teraz niedostępny

Mira Wróżka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 26656

Średnia ocen: 5
(312)
Ilość rozmów na chacie

(657)
Ilość rozmów przez email

(2078)
Ilość rozmów przez smschat

(552)
Ilość rozmów przez telefon

(423)
Ilość rozmów przez 700

(4)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Mira Wróżka

 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Mira Wróżka

Szanowani Państwo,

Bardzo mi przykro, niestety z powodów zdrowotnych nie będę aktywna na portalu do dnia 31.10.19 r.

Witam moich Najmilszych - dziękuję WSZYSTKIM za cierpliwość, za morze cierpliwości. Powoli wracam do pracy i z każdym dniem będę zwiększała swoją intensywność pracy. Nie ukrywam że z wielką radością.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim że pozwolili mi Państwo przejść przez ten trudny czas i wiem że jestem oczekiwana. To dla mnie bardzo wiele znaczy. Dziękuję i DO PRACY !

 

Witam Państwa. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło móc pomóc Państwu.

Nazywam się Mira, a mówią na mnie Mirka. Karty kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością, chlebem powszednim. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44.

Zodiakalną Wagą.

Pracuję z kartami klasycznymi głównie. One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem.

Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające.

Podpowiadam firmom.


OPINIE:

(2019-09-25 13:02:11) 5
...wyciągnęłam kartę ziemi dzisiaj ... i poczułam magię, to ze one mnie wybrały i ty to poczułaś... dzieki tobie staje się lepszym człowiekiem i otwieram się na rzeczy których kiedyś nie rozumiałam... bez tego nie byłam pełna ... zawsze czułam ze czegoś mi brakuje, tego małego elementu układanki...dziekuje za nakreślenie mi drogi, i za ogromna wiarę we mnie nawet kiedy ja wątpię ty wierzysz ... wiesz ze cię kocham za to ze jesteś i za to jakim wspaniałym człowiekiem jesteś, za twoja przyjaźń jestem wdzięczna i za PRAWDĘ tobie dziekuje kochana moja wróżko!
(2019-09-25 12:54:56) 5
Cieszę się bardzo ze los postawił mi Ciebie moja kochana na mojej drodze, dzieki tobie wiem ze czas ogarnąć pracowy zwierzyniec:) dziekuje za wszystko i polecam Mire bo to nie tylko świetny doradca ale również wspaniały przyjaciel:)
(2019-09-25 11:57:38) 5
Nie byłoby pięknych historii bez koniecznych zakończeń ... i to jest niesamowite, mimo ze boli to kiedyś przestanie... uśmiechnę się tylko do siebie na myśl o tym co było i pójdę dalej bo już kolejny scenariusz będzie się pisał ... cykliczność zmian w przyrodzie ...zaczynam to rozumieć ... jesien, przyjdzie zima a potem tak wyczekiwana wiosna ... i zakwitną bzy ja kocham bzy...
(2019-09-23 10:29:34) 5
Wspaniała, a jej karty ... nic dodać nic ująć ... mam nadzieje ze kiedyś ja będę tak czytać karty jak Pani Mira

Grafik:

Poniedziałek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela:
WOLNEStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.