Pomocnik
Sugestia
Sprawdź czy los Ci sprzyja. Nasi Eksperci odkryją przed Tobą Twoją przyszłość. Zadzwoń teraz na numer 708 788 265 (4,00 - 4,92 PLN z VAT/ min.) lub napisz sms o treści WRB.(swoje pytanie) na numer 7255 (2,00 - 2,46 PLN z VAT/ sms).

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

PROFIL

MiraWrozka
teraz niedostępny

Mira Wróżka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 29280

Średnia ocen: 5
(324)
Ilość rozmów na chacie

(701)
Ilość rozmów przez email

(2205)
Ilość rozmów przez smschat

(631)
Ilość rozmów przez telefon

(452)
Ilość rozmów przez 700

(4)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Mira Wróżka

 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Mira Wróżka

Szanowani Państwo, Najmilsi

Dziękuję za to że na mnie czekaliście, dziękuję z całego serca. To niezwykle cenne, to budujące i MIŁE, tak po ludzku MIŁE.

Gdyby ktoś z Państwa chciał / potrzebował konsultacji telefonicznej popołudniem,  wieczorem lub w weekend to prosze o krótką informację z propozycją dnia i godziny. Chętnie w miarę możliwości połączę się wieczorem, w weekend czy też późnym popołudniem. Jestem do dyspozycji po umówieniu się. Ja jestem dla Państwa ! Prosze pisać.

Dziękuję WSZYSTKIM za cierpliwość, za morze cierpliwości. Powoli wracam do pracy i z każdym dniem będę zwiększała swoją intensywność pracy. Nie ukrywam że z wielką radością.

Dziękuję raz jeszcze wszystkim że pozwolili mi Państwo przejść przez ten trudny czas i wiem że jestem oczekiwana. To dla mnie bardzo wiele znaczy. Dziękuję i DO PRACY !

Witam Państwa. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło móc pomóc Państwu.

Nazywam się Mira, a mówią na mnie Mirka. Karty kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością, chlebem powszednim. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44.

Zodiakalną Wagą.

Pracuję z kartami klasycznymi głównie. One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem.

Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające.

Podpowiadam firmom.


OPINIE:

(2019-12-09 10:26:07) 5
Tak znowu narożnik i krew się z nosa leje ale obie wiemy ze wygram i nie na punkty po 12 rundach tylko przez nokaut już w drugiej ... jak zawsze ... dość przewidywalny scenariusz tylko czasami myśle ze już czas oddać mistrzowski pas ... bo już nie mam siły ... jestem bardzo zmęczona ... mimo wszystko ide na kolejny sparing/ trening bo może bez tego będę niespełniona!? Może to wszystko daje mi sile i pozwala mi się stać kobieta która jest wojowniczka , inspiracja dla innych kobiet ... Dzieki za to ze jesteś i zaklejasz mi za każdym razem rozwalony luk brwiowy, taki trener i przyjaciel to skarb ...
Odpowiedź eksperta: ZAWSZE będę stała obok i zawsze podam rękę. To tylko bitwa, TO NIE WOJNA, to tylko bitwa. Otrzeć twarz mokrym, zimnym ręcznikiem i do boju, do przodu, do wali, gotowa START. Nagrodę mam w ręce, patrzę na nią ! Jest TWOJA.....
(2019-12-05 10:42:34) 5
Polecam z całego serca kontakt z Wróżką Mirą. Nieoceniony przewodnik w losowych zawirowaniach.
(2019-12-04 11:15:01) 5
I zaświeciło ... Mira i dla mnie zaświeciło słońce !!!!!!
Odpowiedź eksperta: Cieszę się z każdego słońca które wschodzi. Tak jak mówiłam, wzejdzie, wzejdzie, wzejdzie słońce i pojawi się jasność, ciepło i dobra energia, ta energia poranka wiosennego, pierwszy dzień ciepłej wiosny.
(2019-12-04 10:42:34) 5
(2019-11-28 10:57:46) 5
Słowa nie są w stanie oddać dobroci i ciepła tej wróżki. Szczera do bólu z szacunku do człowieka i swoich niezawodnych kart. Każdy chce czytać tylko dobre wiadomości, ale uwierzcie mi te trudne, złe, są początkiem dobrych zmian, chociaż na początku może wali Ci się świat. Nieoceniona Wróżka, szlachetna, oddana drugiej osobie.
Odpowiedź eksperta: Bardzo Pani dziękuję za tak wysoką ocenę i tak ciepłe słowa kierowane do mnie.To niezwykle miłe że ktoś docenia moją osobę.To szalenie ważne dla mnie że mogę swoją praca pomóc komuś.To ja dziękuję Pani i wierze ze spotka Panią już TYLKO DOBRO w życiu
(2019-11-28 10:56:14) 5
Wspaniała wróżka i cudowny człowiek. Jeśli się pogubiłeś, nie męcz się, polecam kontakt z Wróżką Mirą :) Prawdziwie pomocna dłoń.
(2019-11-25 13:53:27) 5
Polecam z całego serca kontakt z Wróżką Mirą.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za taki komentarz. To dla mnie niezwykle miłe, taka informacja zwrotna powoduje że wierzę że to co robię ma sens, gdzieś tam na końcu świata jest osoba, której mogę pomóc. Dziękuję za każde dobre słowo.
(2019-11-22 10:01:44) 5
Wiesz ze za każdym razem jak czytam wiadomość od Ciebie to gęba mi się cieszy ... autentycznie przepedzasz czarne chmury ... cieszę się ze podzieliłas się ze mną ta wyjątkowa cząstka siebie ...
(2019-11-20 13:27:02) 5
Wiesz ty to byś i pingwina latać nauczyła ... dzieki ze każdego dnia konsekwentnie wykopujesz mnie z gniazda... i mimo ze teoretycznie to najprawdziwszy nielot ze mnie ... poszybuje ku słońcu ...
(2019-11-20 13:17:31) 5
Polecam z całego serca kontakt z Wróżką Mirą.

Grafik:

Poniedziałek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela:
WOLNEStrona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2019 © All Connect Sp. z o.o.