Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MiraWrozka
teraz niedostępny

Mira Wróżka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 40798

Średnia ocen: 5
(372)
Ilość rozmów na chacie

(891)
Ilość rozmów przez email

(2772)
Ilość rozmów przez smschat

(947)
Ilość rozmów przez telefon

(523)
Ilość rozmów przez 700

(4)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Mira Wróżka

 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Mira Wróżka

Szanowani Państwo, Najmilsi

 

Pragnę zaznaczyć - gdyby ktoś z Państwa chciał / potrzebował konsultacji telefonicznej popołudniem,  wieczorem lub w weekend to proszę o krótką informację z propozycją dnia i godziny. Chętnie w miarę możliwości połączę się wieczorem, w weekend czy też późnym popołudniem. Jestem do dyspozycji po umówieniu się.

Ja jestem tu dla Państwa ! Prosze pisać. Zapraszam, pomogę.

 

Witam Państwa. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło móc pomóc Państwu.

Nazywam się Mira, a mówią na mnie Mirka. Karty kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością, chlebem powszednim. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44.

Zodiakalną Wagą.

Pracuję z kartami klasycznymi głównie. One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem.

Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z Kart Klasycznych i Kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające, rytuały na miłość, rytualy na poprawę energetyki, zdrowia i powrót sił witalnych. Sprawdzam także Drzewo Rodowe.

Podpowiadam firmom.

Gdyby ktoś z Państwa chciał / potrzebował konsultacji telefonicznej popołudniem,  wieczorem lub w weekend to prosze o krótką informację z propozycją dnia i godziny. Chętnie w miarę możliwości połączę się wieczorem, w weekend czy też późnym popołudniem. Jestem do dyspozycji po umówieniu się. Ja jestem dla Państwa ! Prosze pisać. Zapraszam.


OPINIE:

(2020-06-29 13:32:01) 5
Polecam, warto!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję pięknie za te słowa, dziękuję !
(2020-05-28 11:43:06) 5
Ty i ja na drodze mlecznej od tak dawna ... gwiazdy i my ...
(2020-05-28 11:27:14) 5
Kolorowe kartoniki i my ... a wszystko zapisane w gwiazdach ...
(2020-05-28 11:11:28) 5
Droga pełna cierni czy aleja kwitnących akacji ... jesteś ... tez jestem już na zawsze ...
(2020-05-11 09:18:15) 5
Moja wdzięczność nie ma skali. Kłaniam się Tobie i Twoim kartom. Dziękuję :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę i słowa prosto z serca. To jest motor mojej pracy, to że mogę komuś pomóc, dziękuję i niech Panią prowadzą DOBRE karty i tylko takie zamawiam dla Pani ! ZAWSZE !
(2020-05-11 08:43:47) 5
Dziękuję, że jesteś i pomagasz mi ogarnąć moje lęki i niewiadome.
(2020-05-04 12:28:48) 5
Na zawsze u Ciebie :)
(2020-04-21 09:51:33) 5
Polecam gorąco, zawsze rzeczowo i szczerze, wskazuje drogę i dziękuje za wsparcie : ).
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuje Pani za tak ciepłe słowa, taka piękną ocenę. To dla mnie motor do jeszcze lepszej pracy i pomocy. Wszystkiego co dobre życzę ! MIRKA
(2020-04-21 09:29:35) 5
Dziękuję, że jesteś, że wspierasz i pomagasz. Polecam każdemu spotkanie z Tobą.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za tak piękne, ciepłe i dobre słowa wypowiedziane do mnie i moich kart. To niezwykłe móc czytać takie słowa, to jest właśnie dobro. To dobro, którym siebie obdarzamy, na co dzień więcej i więcej.
(2020-04-21 09:22:51) 5
Cudowna, wspaniała i jak zawsze niezastąpiona. Dziękuję :)
Odpowiedź eksperta: To ja pięknie dziękuję za nasze spotkania, rozmowy, wieści z daleka. Bardzo dziękuję i cieszę się gdy mogę pomóc. Po to są karty, by nam pomagać wskazywać drogę, pokazać rozwiązanie, które jest już na wyciągniecie ręki. Spełnienia dobrych KART !

Grafik:

Poniedziałek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela:
WOLNEx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.