Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MiraWrozka
teraz niedostępny

Mira Wróżka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 32958

Średnia ocen: 5
(338)
Ilość rozmów na chacie

(770)
Ilość rozmów przez email

(2437)
Ilość rozmów przez smschat

(765)
Ilość rozmów przez telefon

(476)
Ilość rozmów przez 700

(4)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Mira Wróżka

 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Mira Wróżka

Szanowani Państwo, Najmilsi

Witam Państwa. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło móc pomóc Państwu.

Nazywam się Mira, a mówią na mnie Mirka. Karty kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością, chlebem powszednim. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44.

Zodiakalną Wagą.

Pracuję z kartami klasycznymi głównie. One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem.

Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z Kart Klasycznych i Kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające.

Podpowiadam firmom.

Gdyby ktoś z Państwa chciał / potrzebował konsultacji telefonicznej popołudniem,  wieczorem lub w weekend to prosze o krótką informację z propozycją dnia i godziny. Chętnie w miarę możliwości połączę się wieczorem, w weekend czy też późnym popołudniem. Jestem do dyspozycji po umówieniu się. Ja jestem dla Państwa ! Prosze pisać. Zapraszam.


OPINIE:

(2020-02-12 09:38:56) 5
Wiesz ile znaczy dla mnie nasza przyjaźń ... dziekuje ze zaraziłeś mnie miłością do kart, do pisania ...to jest moja droga i ty to wiedziałaś od naszej pierwszej rozmowy ....
(2020-02-12 09:15:01) 5
... i nauczyłaś mnie latać ... już szybuje ... oglądam wszystko z innej perspektywy ... dziekuje moja najdroższa przyjaciolko ...
(2020-01-31 08:28:18) 5
Polecam gorąco, zawsze rzeczowo i szczerze, wskazuje drogę,dziękuje za wsparcie, za dobre słowo, za wyrozumiałość : ).
Odpowiedź eksperta: Dziękuję pięknie za tak ciepłe słowa pod moim adresem, bardzo dziękuję. Życzę spełnienia DOBRA w Pani życiu i dobrych ludzi wokół. NIECH SIĘ SPEŁNIAJĄ DOBRE KARTY !
(2020-01-29 12:08:02) 5
(2020-01-03 19:47:05) 5
Uwielbiam tutaj wracać. Pod pani skrzydłami czuję się bezpiecznie i komfortowo. Doceniam, że Jesteś :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za te piękne i ciepłe słowa, niezwykle ciepłe i dobre. Niech Panią prowadzi jasne światło. Wszystkiego dobrego i NIE BAĆ się ! dziękuję Mirka
(2020-01-03 18:34:04) 5
Dziękuję serdecznie czas pokaże
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i spełnienia TYLKO dobrych kart, tylko dobrych.
(2019-12-28 12:03:38) 5
Czasami tak tęsknie ... a tak naprawdę to chyba tęsknie za dawna sobą ... dziekuje ze jesteś zawsze przy mnie ...
Odpowiedź eksperta: Jesteś SOBĄ cały czas, tą wspaniałą, mądrą i piękną dziewczyną. Jesteś CAŁY CZAS, masz siłę by wygrać każdą potyczkę. I WYGRASZ !!! Dziękuję za nasze podróże. Każdą naszą rozmowę. Jesteś WIELKA ! NIE zapominaj o tym !
(2019-12-21 10:36:11) 5
Koniec roku zmusza do refleksji i podsumowań ... od stycznie wchodzimy w nowa energię ... żeby poszybować ku słońcu trzeba otrzepać skrzydła z gowna ... wysokich lotów nam życzę kochana ...
Odpowiedź eksperta: Leć do góry, wyżej, wyżej, do Słońca, do Nieba, ponad szczytami, ponad głowami innych, wyżej, wyżej. Leć kochana do Słońca i zobacz jak wszystko jest małe, drobne, niewarte uwagi, zobacz jak wrogowie są malutcy, drobni, jak ziarenka. Leć do Słońca.
(2019-12-21 09:51:02) 5
Brakuje mi odpowiednich słów, żeby okazać moją wdzięczność. Byłaś, jesteś i zawsze już będziesz moją opiekunką, a Twoje karty drogowskazem. Słowa nie oddadzą Twojego poświęcenia i oddania potrzebującemu. Polecam wszystkim kontakt z Wróżką Mirą :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo,bardzo, bardzo Pani dziękuje za tak ciepłe, dobre i miłe słowa, słowa które mówi przyjaciel do przyjaciela. To cenne bardzo dla mnie, to jest sens istnienia, dobro które dajemy i które dostajemy. Dziękuję i TYLKO DOBRA ŻYCZĘ plus SIŁY !
(2019-12-17 11:28:12) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję za każde miłe słowo, dziękuje i tylko dobrych kart. Wszystkiego najmilszego.

Grafik:

Poniedziałek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela:
WOLNEx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę All Connect Sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © All Connect Sp. z o.o.