74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MiraWrozka
teraz niedostępny

Mira Wróżka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 34547

Średnia ocen: 5
(348)
Ilość rozmów na chacie

(813)
Ilość rozmów przez email

(2555)
Ilość rozmów przez smschat

(812)
Ilość rozmów przez telefon

(490)
Ilość rozmów przez 700

(4)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Mira Wróżka

 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Mira Wróżka

Szanowani Państwo, Najmilsi

Witam Państwa. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło móc pomóc Państwu.

Nazywam się Mira, a mówią na mnie Mirka. Karty kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością, chlebem powszednim. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44.

Zodiakalną Wagą.

Pracuję z kartami klasycznymi głównie. One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem.

Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z Kart Klasycznych i Kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające.

Podpowiadam firmom.

Gdyby ktoś z Państwa chciał / potrzebował konsultacji telefonicznej popołudniem,  wieczorem lub w weekend to prosze o krótką informację z propozycją dnia i godziny. Chętnie w miarę możliwości połączę się wieczorem, w weekend czy też późnym popołudniem. Jestem do dyspozycji po umówieniu się. Ja jestem dla Państwa ! Prosze pisać. Zapraszam.


OPINIE:

(2020-03-12 09:48:24) 5
Berło, tron, korona, królestwo jest moje ... odzyskałam kontrole i to ja wydaje teraz przyjęcia :) dziekuje
Odpowiedź eksperta: Służę pomocą zawsze i wszędzie. I dziękuje za te dobre wiadomości.
(2020-02-12 09:38:56) 5
Wiesz ile znaczy dla mnie nasza przyjaźń ... dziekuje ze zaraziłeś mnie miłością do kart, do pisania ...to jest moja droga i ty to wiedziałaś od naszej pierwszej rozmowy ....
Odpowiedź eksperta: Ja nie zaraziłam kochana, ja tylko podlałam ziarenko które tam było ! Ty to wszystko MASZ, miałaś i będziesz miała tylko trzeba było odrobiny wsparcia, miłości, ciepła i WIARY ! TY TO MASZ w sobie, jest tam od zawsze i już nigdy tego nie zgub !
(2020-02-12 09:15:01) 5
... i nauczyłaś mnie latać ... już szybuje ... oglądam wszystko z innej perspektywy ... dziekuje moja najdroższa przyjaciolko ...
Odpowiedź eksperta: To ja dziękuję za spotkania nasze. I ja dostałam trochę magicznego pyłku i też latam. Razem możemy odbyć piękną podróż i to ja się będę uczyć od Ciebie. Dziękuję Ci za każde ciepłe słowo, którego doświadczam, a ja postaram się dać Ci GORĄCE wsparcie
(2020-01-31 08:28:18) 5
Polecam gorąco, zawsze rzeczowo i szczerze, wskazuje drogę,dziękuje za wsparcie, za dobre słowo, za wyrozumiałość : ).
Odpowiedź eksperta: Dziękuję pięknie za tak ciepłe słowa pod moim adresem, bardzo dziękuję. Życzę spełnienia DOBRA w Pani życiu i dobrych ludzi wokół. NIECH SIĘ SPEŁNIAJĄ DOBRE KARTY !
(2020-01-29 12:08:02) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję PIĘKNIE i wszystkiego dobrego, TYLKO dobrych ZMIAN, zmian na PLUS.
(2020-01-03 19:47:05) 5
Uwielbiam tutaj wracać. Pod pani skrzydłami czuję się bezpiecznie i komfortowo. Doceniam, że Jesteś :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za te piękne i ciepłe słowa, niezwykle ciepłe i dobre. Niech Panią prowadzi jasne światło. Wszystkiego dobrego i NIE BAĆ się ! dziękuję Mirka
(2020-01-03 18:34:04) 5
Dziękuję serdecznie czas pokaże
Odpowiedź eksperta: Dziękuję i spełnienia TYLKO dobrych kart, tylko dobrych.
(2019-12-28 12:03:38) 5
Czasami tak tęsknie ... a tak naprawdę to chyba tęsknie za dawna sobą ... dziekuje ze jesteś zawsze przy mnie ...
Odpowiedź eksperta: Jesteś SOBĄ cały czas, tą wspaniałą, mądrą i piękną dziewczyną. Jesteś CAŁY CZAS, masz siłę by wygrać każdą potyczkę. I WYGRASZ !!! Dziękuję za nasze podróże. Każdą naszą rozmowę. Jesteś WIELKA ! NIE zapominaj o tym !
(2019-12-21 10:36:11) 5
Koniec roku zmusza do refleksji i podsumowań ... od stycznie wchodzimy w nowa energię ... żeby poszybować ku słońcu trzeba otrzepać skrzydła z gowna ... wysokich lotów nam życzę kochana ...
Odpowiedź eksperta: Leć do góry, wyżej, wyżej, do Słońca, do Nieba, ponad szczytami, ponad głowami innych, wyżej, wyżej. Leć kochana do Słońca i zobacz jak wszystko jest małe, drobne, niewarte uwagi, zobacz jak wrogowie są malutcy, drobni, jak ziarenka. Leć do Słońca.
(2019-12-21 09:51:02) 5
Brakuje mi odpowiednich słów, żeby okazać moją wdzięczność. Byłaś, jesteś i zawsze już będziesz moją opiekunką, a Twoje karty drogowskazem. Słowa nie oddadzą Twojego poświęcenia i oddania potrzebującemu. Polecam wszystkim kontakt z Wróżką Mirą :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo,bardzo, bardzo Pani dziękuje za tak ciepłe, dobre i miłe słowa, słowa które mówi przyjaciel do przyjaciela. To cenne bardzo dla mnie, to jest sens istnienia, dobro które dajemy i które dostajemy. Dziękuję i TYLKO DOBRA ŻYCZĘ plus SIŁY !

Grafik:

Poniedziałek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela:
WOLNEx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.