Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MiraWrozka
teraz niedostępny

Mira Wróżka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 43065

Średnia ocen: 5
(381)
Ilość rozmów na chacie

(910)
Ilość rozmów przez email

(2835)
Ilość rozmów przez smschat

(993)
Ilość rozmów przez telefon

(530)
Ilość rozmów przez 700

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Mira Wróżka

 
ABY DODAĆ EKSPERTA DO ULUBIONYCH PROSIMY SIĘ ZALOGOWAĆ

Pozostałe usługi eksperta: e-mail callback Salonik wróżb
Kategorie: Tarot, Horoskop, Karty Klasyczne, Biała Magia, Numerologia, Horoskop klasyczny na 2020 rok, Horoskop partnerski, Horoskop miłosny, Wróżba dla biznesmenów, Horoskop miesięczny partnerski, Horoskop miesięczny miłosny, Horoskop miesięczny biznesowy

Dziedziny: Uczucia, Partnerstwo, Przyjaźń, Praca, Biznes, Finanse, Rozwój duchowy, Wsparcie duchowe
Mira Wróżka

Szanowani Państwo, Najmilsi

Pragnę zaznaczyć - gdyby ktoś z Państwa chciał / potrzebował konsultacji telefonicznej popołudniem,  wieczorem lub w weekend to proszę o krótką informację z propozycją dnia i godziny. Chętnie w miarę możliwości połączę się wieczorem, w weekend czy też późnym popołudniem. Jestem do dyspozycji po umówieniu się.

Ja jestem tu dla Państwa ! Prosze pisać. Zapraszam, pomogę.

 

Witam Państwa. Bardzo się cieszę na nasze spotkanie. Będzie mi niezmiernie miło móc pomóc Państwu.

Nazywam się Mira, a mówią na mnie Mirka. Karty kładę od zawsze. Są i były w moim domu codziennością, chlebem powszednim. Kładę karty tak jak robiła to moja babcia, ciotki i niania. Od 15 lat robię to zawodowo. Jestem numerologiczną liczbą mistrzowską 44.

Zodiakalną Wagą.

Pracuję z kartami klasycznymi głównie. One pięknie opowiadają o miłości, domu, rodzinie, zdradach, przynaleźnościach, pracy i pieniądzach. Pokazują ukryte zamiary. Dodatkowo dopytuję Tarota. Często problem jest złożony, wielowątkowy - wtedy te dwie talie świetnie się uzupełniają, działają razem.

Lubię pytania o miłość, związek, zdrady. Widzę w kartach zamiary partnera. Odpowiadam na pytania o pracę, biznes, pieniądze, naukę. Mówię o rodzinie, mówię o powiązaniach między bliskimi. Często widzę kto kłamie. Lubię pytania TAK / NIE. Mówię o charakterze. Także pytania o biznes / firmę.

Zaznaczam - NIE ma głupich pytań, wszystkie Państwa pytania są ważne dla mnie. Jestem po to by pomagać. Zawszę mówię prawdę ! Proszę się nie bać, karty są po to by Państwu pomóc, by rozwiać wątpliwości, wskazać rozwiązanie. Najważniejsze - przepowiadają naszą przyszłość. 

Moja karty są dla Państwa ! Każdego traktuję z szacunkiem i wyjątkowo. Każdego zrozumiem. 

Moje karty najlepiej karty pokazują przyszłość do 9 - 12 miesięcy. Taki czas jest świetnie widoczny w kartach i najpełniej odda przyszłość.

Dodatkowo układam horoskopy indywidualne z Kart Klasycznych i Kart Tarota. Robię rytuały odcinające i oczyszczające, rytuały na miłość, rytualy na poprawę energetyki, zdrowia i powrót sił witalnych. Sprawdzam także Drzewo Rodowe.

Podpowiadam firmom.

Gdyby ktoś z Państwa chciał / potrzebował konsultacji telefonicznej popołudniem,  wieczorem lub w weekend to prosze o krótką informację z propozycją dnia i godziny. Chętnie w miarę możliwości połączę się wieczorem, w weekend czy też późnym popołudniem. Jestem do dyspozycji po umówieniu się. Ja jestem dla Państwa ! Prosze pisać. Zapraszam.


OPINIE:

(2020-09-02 10:22:02) 5
Bardzo zadowolona
Odpowiedź eksperta: Dziękuję bardzo za tak wysoką ocenę i życzę spełnienia dobra, niech spotkana Panią zasłużone szczęście.
(2020-06-29 13:32:01) 5
Polecam, warto!
Odpowiedź eksperta: Dziękuję pięknie za te słowa, dziękuję !
(2020-05-28 12:11:56) 5

Odpowiedź eksperta: Dziękuję ślicznie za tą piękną ocenę, to bardzo ważne dla mnie że gdzieś tam mogę pomóc, że do trafia do Państwa. Dziękuję i spełnienia tylko dobrych KART życzę zawsze !
(2020-05-28 11:43:06) 5
Ty i ja na drodze mlecznej od tak dawna ... gwiazdy i my ...
(2020-05-28 11:27:14) 5
Kolorowe kartoniki i my ... a wszystko zapisane w gwiazdach ...
(2020-05-28 11:11:28) 5
Droga pełna cierni czy aleja kwitnących akacji ... jesteś ... tez jestem już na zawsze ...
Odpowiedź eksperta: Dziękuję za te akcje. Tak się składa że mam je przed oknami aleje z akacji, patrzę na nie, na wróbelki baraszkujące w nich. I ich zapach. Lubię akacje, mam dobre skojarzenia z nim, patrzę na nie i wspominam :).DZIĘKUJĘ za nasze ZAWSZE
(2020-05-11 09:18:15) 5
Moja wdzięczność nie ma skali. Kłaniam się Tobie i Twoim kartom. Dziękuję :)
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuję za tak wysoką ocenę i słowa prosto z serca. To jest motor mojej pracy, to że mogę komuś pomóc, dziękuję i niech Panią prowadzą DOBRE karty i tylko takie zamawiam dla Pani ! ZAWSZE !
(2020-05-11 08:43:47) 5
Dziękuję, że jesteś i pomagasz mi ogarnąć moje lęki i niewiadome.
Odpowiedź eksperta: Dziękuję z całego serca za tą ocenę, za dobre, ciepłe słowa. Wszystkiego co najlepsze dla Pani, niech się wszystko ułoży jak najlepiej ! TYLKO TAK !
(2020-05-04 12:28:48) 5
Na zawsze u Ciebie :)
Odpowiedź eksperta: Dziękuję pięknie za tą ocenę, dziękuję i życzę spełnienia DOBRYCH KARTY.
(2020-04-21 09:51:33) 5
Polecam gorąco, zawsze rzeczowo i szczerze, wskazuje drogę i dziękuje za wsparcie : ).
Odpowiedź eksperta: Bardzo dziękuje Pani za tak ciepłe słowa, taka piękną ocenę. To dla mnie motor do jeszcze lepszej pracy i pomocy. Wszystkiego co dobre życzę ! MIRKA

Grafik:

Poniedziałek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Wtorek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Środa:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Czwartek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Piątek:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Sobota:
Staram się być dla Państwa codziennie.
Niedziela:
WOLNEx Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.