74d6c10a60d658710f3eda1c2fc98f41
Pomocnik
Sugestia

PROFIL

MiraWrozka
teraz niedostępny

Mira Wróżka

USŁUGI

STATYSTYKI

Ostatnio online:
Ilość wyświetleń profilu: 34508

Średnia ocen: 5
(348)
Ilość rozmów na chacie

(813)
Ilość rozmów przez email

(2555)
Ilość rozmów przez smschat

(812)
Ilość rozmów przez telefon

(490)
Ilość rozmów przez 700

(4)
Ilość rozmów przez GSM

(0)
Ilość spotkań w saloniku

(0)
Ilość imprez

Rytuał odcinający i oczyszczający


Mira Wróżka

Czy czują się Państwo ciągle zmęczeni, źle śpią, nie układa się Państwu życie osobiste? Rozpadają się związki? Ciągle coś się złego dzieje?

Te objawy często oznaczają podczepienia. Najczęściej są to byty, które odeszły w złości z tego świata. Przyczepiają się do żyjących i niestety niszczą nasze życie. Jednym mocniej innym niestety bardziej. Życie z takim bagażem jest trudne i wyczerpujące.

Na Państwa życzenie robię rytał oczyszczający z podczepień i złych energii.

Rytuał taki trwa 7 - 8 dni. W tym czasie ściagam z Państwa podczepienia i złe energie. Rytuał jest poprzedzony analizą sytuacji energetycznej. Sprawdzam kto "gości" w Państwa energetyce. 

Po wykonaniu rytuału z każdym dniem będą Państwo się czuć lepiej, z każdym dniem coraz lepiej. Poprawi się sen, poprawią się relacje z ludźmi, poprawi się w pracy. Odczują Państwo że ktoś ściąga z ramion ciężar. 

Zapraszam, pomogę Mirka

x Info-premium

Jeżeli nie możesz dodzwonić się na numery Premium Rate lub wysłać SMS prawdopodobnie został przez Ciebie przekroczony limit wynikający z nowej regulacji Prawa Telekomunikacyjnego. Udostępniamy informację o sposobie informowania abonentów przez Operatorów oraz o sposobie zwiększenia odgórnie nałożonych limitów.

Regulacja PT nie dotyczy usług takich jak: CALLBACK, TELEFON, SMSCHAT PRZEZ STRONĘ, MAIL. Te usługi nie posiadają limitów i funkcjonują tak jak do tej pory.

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2020 © 4C sp. z o.o.