Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Lew 23.07 - 23.08

czerwiec

Kochane Lwy, początek miesiąca pokazany jest u Was jako troska o kwestie finansowe. Myślę, że część z Was będzie załatwiać jakieś bardzo ważne sprawy dotyczące finansów i materii i tutaj nie do końca będziecie wiedzieć jaki będzie ich rezultat. Więc Wasze myśli będą krążyć wokół spraw typowo finansowych.

Myślę też, że na pewno jest tutaj Lew, który jest winny / jest dłużny pieniądze pewnej osobie i dzisiaj, teraz jeszcze nie ma możliwości spłaty. Karty mówią porozmawiaj z tą osobą, nie zostawiaj niczego przypadkowi, nie chowaj się - to ważne, żeby porozmawiać o tym, spróbować coś uzgodnić, czas, termin spłaty.

A jeśli to Wam ktoś jest winny pieniądze, to także porozmawiajcie z tą osobą, bo tutaj są pokazane trudności w spłacie zadłużenia.

W połowie miesiąca otrzymacie bardzo dobre wiadomości, to może być list, pismo, mail. Nie wykluczam, że dla części z Was będzie to dotyczyć tematów zawodowych, może to dotyczyć pracy, lub też co jest bardzo prawdopodobne - może to być podpisanie umowy o pracę dla osób poszukujących zatrudnienia.

Także w połowie miesiąca pewne sprawy, które były w blokadzie dosłownie ruszą z kopyta. Jeśli coś stanowiło problem i nieudało Wam się pójść i ruszyć z pewnym tematem do przodu, teraz uda wam się te sprawy popchnąć.

Dobre karty na uczucie. Karty mówią, że nieporozumienia, które były, powoli odejdą w zapomnienie. Owszem, możecie się na siebie o coś gniewać, ale tak naprawdę nie warto tego konfliktu jeszcze bardziej rozciągać w czasie. Karty mówią - spróbuj się pogodzić, dąż do porozumienia, to bardzo ważne.

Wasze nieporozumienia mogą dotyczyć spraw domowych, czegoś co jest związane z Waszym domem. Ale powiem to jeszcze raz, karty wskazują na to, że uda Wam się dojść do porozumienia i warto naprawdę do tego dążyć.

Drogie panie Lwy - karty zwracają silną uwagę na Wasze problemy z układem pokarmowym i z układem wydalniczy.

Dla panów mam karty przeziębienia, mam karty stanu zapalnego i mam uwagę o tym, by nie zaniedbywać swojego stanu zdrowia i wykonywać badania regularnie.

Koniec miesiąca to niezrozumienie pewnych przepisów lub też niezrozumienie pewnej sprawy urzędowej, pewnej procedury pewnej sytuacji. Coś będzie Was mocno męczyć. Jeżeli czegoś nie rozumiecie, jest dla Was nie jasne to pytajcie, pytajcie, pytajcie.

A i na koniec uwaga - karty mandatu, kary, upomnienia.

 

Rada z karty Tarota

A dla Was mam kartę, która mówi o jednoczesnym zamykaniu pewnych tematów, przy otwieraniu rzeczy i spraw dla Was ważnych.

Ta karta też radzi, by nie bać się odważnych rozwiązań, by nie bać się postawić na swoim. Czasem wręcz będzie mówić - postaw sprawy na ostrzu noża.

Na pewno karta obiecuje otwarcie nowych możliwości, nowych tematów.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.