NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Lew 23.07 - 23.08

Horoskop miesięczny:
lew - maj

Lwy – pierwsze karty to karty relaksu, odpoczynku, spowolnienia tempa. Karty ładowania akumulatorów. Część z Was zapewne jest na majówce – czy dobrze widzę?

Ale – połowa miesiąca, koniec maja przyspieszenie, ruch i wszystko na Waszej głowie. Dzieci będą miały 100 pomysłów, Ukochana osoba kolejne 100 – oczywiście innych i w tym wszystkim Wy – musicie pogodzić ogień z wodą. Trzeba będzie ruszyć głową, z czegoś zrezygnować i na coś postawić. To już pozostawiam Wam. A tu jeszcze trzeba znaleźć czas pracę, na zakupy, sprawunki i dla siebie.

Wolne Lwy mogą powrócić do dawnych znajomości, do dawnych relacji z przeszłości. Jeśli zależy Wam na tym to śmiało spróbujcie raz jeszcze, ale obawiam się patrząc w karty, że będzie to powrót na chwilę, ułamek czasu, tylko po to, by potwierdzić sobie, że decyzja o rozstaniu była dobrą decyzją.

Połowa miesiąca znowu karta dzieci. Tu trzeba będzie podjąć pewną decyzję, lub też iść za ciosem, kontynuować obraną ścieżkę. Tylko nie wiem czy ta decyzja w 100 % przypadnie Wam do gustu – jeśli to będzie decyzja Dzieci – zaznaczam. Tu warto porozmawiać, przedyskutować. To może dotyczyć wyboru szkoły, kierunku kształcenia.

W materii wydatki, ale są to zaplanowane wydatki, tu raczej nic nowego Was nie zaskoczy. Ale oczywiście pilnujcie cen, porównujcie oferty.

W pracy po początkowym spowolnieniu nagle – dosłownie z dnia na dzień może wybuchną mała afera. Ktoś coś powie, ktoś źle usłyszy, a ktoś inny źle powtórzy. Nakręci się spirala niedomówień, może nawet brzydkich insynuacji. Pamiętajcie – Nic o Was bez Was. Nie pozwólcie sobie wejść komuś na głowę. Ucinajcie plotki w zarodku, sami nie bawcie się w plotkowanie. Tu kij ma dwa końce.

Jeśli szukacie zatrudnienia to karty nie pokazują dla Was oferty, raczej rozmowy, przeglądanie, wysyłanie dokumentów, ale brak tutaj będzie przedstawienia Wam oferty. Natomiast możecie wziąć udział w procesie rekrutacji, ale od razu zaznaczam, że ten proces potrwa dłużej niż początkowo zakładaliście. Tu raczej sprawy przesuną się na czerwiec.

W zdrowiu na pewno alergia – i to każdy jej rodzaj – kontaktowa, wziewna, pokarmowa. Musicie zadbać o to, bo mogą się pojawić nowe symptomy, nowe dolegliwości.

Panowie – nerki i pęcherz.

Panie układ moczowo – płciowy, także zapalenie pęcherza.

Koniec miesiąca dla każdego z Was – uważajcie na stany podgorączkowe, lekkie osłabienie organizmu.

 

Rada z karty Tarota

Karta uważności, karta trzymania ręki na pulsie, karta brania czynnego udziału w ważnych dla Was sprawach. Nie pozostawiajcie swoich spraw bez nadzoru.

Karta ta mówi, że gdzieś może wkraść się błąd i Waszą pracę trzeba będzie powtarzać, a przy zachowaniu kontroli można tego uniknąć.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Lew

Najlepszy dzień

Niedziela

Szczęśliwe liczby

6, 24, 39, 59

Najlepsze zawody

Aktor, Nauczyciel, Handlowiec, Marketingowiec, Prezenter telewizyjny

Celebryci

Meghan Markle, Robert Lewandowski, Barbara Kurdej - Szatan, Magdalena Różdżka, Kuba Wojewódzki

ŻYWIOŁ: Ogień

Jeśli masz za dużo ognia, może się to objawiać tym, że szybko się złościcie...

PLANETA: Słońce

Każda planeta jest ważna w 
określaniu tego, kim jesteśmy, ale słońce nie tylko obmywa Lwa swoim światłem i ciepłem...

NAJLEPSZE CECHY

Hojny

Lojalny

Ambitny

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Złoty

Złoty

Rośliny

Monstera Monstera Rumianek Rumianek

Zapachy

Rozmaryn Rozmaryn Szałwia Szałwia Trawa cytrynowa Trawa cytrynowa

Kamienie szlachetne

Diament Diament Bursztyn Bursztyn Granat Granat

Zrób to każdego dnia

Ćwicz intensywnie 
swoje ciało Ćwicz intensywnie 
swoje ciało Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty Śpiewaj co Ci 
w duszy gra Śpiewaj co Ci 
w duszy gra Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia

Znak Lew a...