Data urodzenia

Lew 07.23 - 08.23

sierpień

Miłość: Lwy – karty wskazują na element zaskoczenia, coś czego się nie spodziewacie. I to dotyczy Lwów zarówno wolnych jak i stałych związkach, karta dużego zaskoczenia, niespodzianki. Zobaczymy czy dobre czy trudniejsze karty. Szykuj się na niespodziewane.

Lewki w stałych związkach mogą odczuwać osamotnienie, partnera może być mniej, tak jakby Partner zwrócił się w kierunku pracy, gromadzenia dóbr, skupi się na obowiązkach zawodowych, skupi się na finansach. Dlatego myślę, że będzie Wam trudniej w ten wakacyjny czas. Bo fizycznie odczujecie samotność. Natomiast karty wskazują bardzo wyraźnie że jeżeli pozwolicie sobie na otwartą szczerą rozmowę z ukochaną osobą to dosłownie wszystko jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki ma możliwość powrotu na właściwe, dobre tory. Tak jakby końcówka miesiąca już była w zgoła odmiennym stanie – bo tu mam bliskość, wspólne plany, krótki wypad, wycieczka, odwiedziny. Więc myślę, że to będzie to zaskoczenie, to że poczujecie tak skrajne emocje. Natomiast ważne żeby odbyć szczerą rozmowę.

Single uważajcie na powroty z przeszłości, absolutnie nie wolno Wam wracać dwa razy do tego co było. Karty wskazują na manipulacje, na łzy i na to, że osoba z przeszłości może chcieć Was wykorzystać i będzie to doświadczenie bardzo bolesne. Proszę nie wracamy do tego co było.

Rada, mała informacja - gdzieś za zakrętem czeka bardzo fajna osoba do przyjaźni, może być młodsza od Was. Warto poszukać tego przyjaciela. I to może być ta niespodzianka.

Pieniądze: Karty mówią o gromadzeniu, o robieniu „zapasów” pod późniejsze wydatki. To Partner będzie inicjatorem, a Wy … no cóż – nie do końca będzie Wam to odpowiadać. Ale powiem tak – spróbujcie znaleźć złoty środek pomiędzy tym, że odkładacie pieniądze, ale „kosztem” czasu wspólnego, a właśnie bliskością. Spróbujcie być drogowskazem. A nadwyżki? Spokojnie – tu Wy znajdziecie cel, na który przeznaczycie pieniądze.

Karty wskazują także - pewnie nie dla wszystkich z Was, ale karty wskazują na taką informację, że warto rozważyć inwestycje w nieruchomość jeśli posiadacie wolne środki. Karty wskazują na zakup inwestycyjny, w celach zarabiania na nieruchomości.

Praca: Spokojnie karty, trochę wieje nudą. Biuro wyjechało, segregatory pochowane, a Wy stoicie na straży. Tylko czego tu pilnować jak nic się nie dzieje? Pracy będzie mniej, będzie można się wcześniej urwać do domu.

Jedynie mam tu pokazane osoby które „planują budżet”, które na wrzesień muszą przedstawić rozliczenie, plany finansowe – tu jest pokazane więcej pracy niż zwykle.
Natomiast dobra informacja jest taka, że to będzie chwilowy czas, trzeba będzie mocniej przysiąść, ALE druga połowa miesiące / końcówka – jeśli uporacie się z pracą powinna już być spokojna.

Lwy, które nie pracują – karty podpowiadają, wskazują na możliwość wzięcia udziału w kursach, w szkoleniach dofinansowanych z ośrodków pracy, z gminy, z fundacji. Byłyby to szkolenia darmowe. Może warto rozważyć taką formę nauki, zwłaszcza ze można później dopisać do swojego CV nową umiejętność.

Zdrowie: Karty wskazują na choroby przewlekłe, na dolegliwości, które od dawana są już w Wami. Teraz, w sierpniu mogą przybrać na sile. Warto więc wcześniej zaopatrzy się w zapas leków i umówić się na wizytę u lekarza.

Podpowiedź od kart to ruch na świeżym powietrzu, który da Wam więcej siły, energii i ochoty na mierzenie się z problemami – endorfiny w czystej postaci. Część z Was zacznie biegać, część z Was zacznie uprawiać gimnastykę, a jeszcze inni zainteresują się pieszymi wycieczkami.

Rada z karty Tarota: Karta mówiąca o intuicji, w dostrzeganiu tego co dla innych może być niewidoczne, karta mówiąca o wchodzeniu w głąb siebie i odkrywaniu swoich potrzeb. Teraz skup się na wnętrzu, na duchowości, na przeżywaniu.. To także dla mnie karta piękna, karta artystów, karta marzycieli. Karta ta mówi – odpowiedź jest w TOBIE, posłuchaj tego głosu który czasem Ci towarzyszy.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.