Data urodzenia

Lew 07.23 - 08.23

czerwiec

Miłość: Lwy, czerwiec zapowiada się bardzo dynamicznie, a to za sprawą zarówno gości, którzy przyjadą do Was do domu, jak i za sprawą Waszych wyjazdów i Waszych spotkań z Rodziną, z najbliższymi. Karty wyraźnie wskazują na to, że tak naprawdę każdy z weekendów spędzicie bardzo, bardzo intensywnie, a Wasz dom będzie pełen ludzi. 

Koniec miesiąca, ostatnie dni czerwca ważne informacje, pisma urzędowe, sądowe. Coś na co od dawna czekacie. Informacje, wiadomości będą dobre.

Wolne Lwy rzucą się w wir randek i spotkań, dosłownie będziecie biegać z jednej randki na drugą. Będziecie poznawać różne, ale bardzo interesujące osoby. I gwarantuję Wam, że wśród tych osób znajdzie się osoba do stałego związku. Zwracam uwagę, że osoba ta może mieć dziecko, to taka mała podpowiedź.  Czerwiec za kończycie jako osoba w związku. Gratuluje, naprawdę fajna osoba stoi obok Was.

Finanse: Początek miesiąca - uważajcie! Mam to pokazaną bądź kradzież waszego mienia, bądź pokazaną zgubę albo stratę. Stoi przy Was kieszonkowiec, złodziej, stoi osoba, która Was obserwuje i chciałaby zabrać coś co należy do Was. Przestrzegam, pilnujcie swoich rzeczy! Zadbajcie o dom, mieszkanie, zwłaszcza jeśli wyjeżdżacie na wakacje. Zadbajcie o pieniądze, portfel, dokumenty w podróży, w środkach komunikacji miejskiej.

Praca: Karty wskazują na to, że będziecie wykonywać jakieś zadanie w zespole i jeżeli dobrze się postaracie to macie szansę otrzymać kolejne zadanie, ale tym razem to Wy będziecie szefem tego zespołu i tego projektu. 

Dodatkowo mam tutaj pokazane pewnego rodzaju nieporozumienia z osobą, która nie do końca będzie wiedziała, co należy do jej obowiązków i może chcieć próbować wejść w wasze kompetencje, może chcieć mieszać w waszej pracy. Nie pozwólcie na to, porozmawiajcie otwarcie z tą osobą, bez zbędnej dyplomacji.

Ostatnie dni miesiąca - mam tu bądź kłopoty, bądź zawalenie terminów. Już od pierwszych dni miesiąca przełóżcie się do terminowego wykonywania pracy.

Lwy, które poszukują pracę. No przykro mi bardzo, karty nie wskazują podpisania umowy o pracę. Natomiast kochani - karty podpowiadają, że może uda Wam się pomóc pewnej osobie i dzięki temu otrzymacie wynagrodzenie. Myślę, że to jest pomoc bądź starszej, bądź osobie, która nie do końca sobie radzić w życiu. Poszukajcie czy ktoś nie szuka dla swojego rodzica, dziadka kogoś na kilka dni do pomocy.

Zdrowie: Lwy -  serduszko, ciśnienie, wizyta u kardiologa, konieczność zadbania o sprawy kardiologiczne.  Dalej chciałabym zwrócić uwagę na nerki i pęcherz moczowy. Uważajcie na przeziębienie i na swój pęcherz. Tak naprawdę latem jest to bardzo powszechna dolegliwość, i jest ona bardzo, bardzo kłopotliwa. Zwłaszcza na wyjazdach wakacyjnych.

Rada z Karty Tarota: Karta decyzji, karta rozważania za i przeciw, karta planowania wydatków, karta sprzyjających okoliczności w finansach. Możliwości i to przed Wami otworzą się nowe drzwi i warto przeanalizować co z tym fantem zrobić. 

Lubię tą kartę, bo ona obiecuje wybór, ale co najważniejsze - to to, że będziecie mieli co wybierać, więc będzie przy Was obfitość możliwości.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.