Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia

Lew 07.23 - 08.23

Lew 07.23 - 08.23

grudzień

Miłość: Lwy – tu mamy karty uroczystości, zabawy. To może być ślub w Rodzinie, chrzest, urodziny – karta gości, uroczystości i zabawy do białego rana – i to zarówno dla osób zajętych jak i wolnych Lwów.

Są tu także Lewki, które postanowią rzucić wszystko i wyjadą. Spakujecie walizki i wyruszycie w stronę słoneczka i ciepełka.

Kochani – grudzień przyniesie Wam radość i upragniony spokój, a to za sprawą innych ludzi przy Was, odczujecie, że pewne sprawy znajdują rozwiązanie.

Natomiast Wasz partner teraz może potrzebować uwagi, więc warto byłoby zorganizować wspólny wieczór i porozmawiać, pobyć razem. Bez telewizora, telefonu – razem tylko razem we dwoje.

Lwy stanu wolnego będą brylować w towarzystwie, będą błyszczeć, przyciągać jak magnes atrakcyjne osoby do siebie. Możecie liczyć na udaną zabawę sylwestrową i na spotkanie wymarzonej osoby do fajnego romansu. Bo początkowo stawiam tu na romans, może nawet ognisty. Ale od czegoś trzeba zacząć, prawda.

Pieniądze: Lwy – sprawy urzędowe, papiery, załatwianie na ostatnią chwilę, szukanie rozwiązań, czytanie pism. Będzie to miesiąc, gdzie musicie naprawdę wykazać się uważnością i nie wrzucać w głąb biurka pisma, które Wam dostarczono, bo ono może być bardzo ważne, a przekroczenie terminów może być kosztowne.

Jeśli macie trudniejszą sprawę to warto poprosić eksperta o pomoc – prawnika, doradcę podatkowego, osobę, która jest biegła w tych sprawach.

I ważne także  - nie starajcie się o tak zwane chwilówki, bo absolutnie nie uda Wam się tego spłacić i długi narosną! Jeżeli już musicie pożyczyć, to proponuję poszukać pożyczki, kredytu w ramach rachunku w Waszym Banku, bo taką pożyczkę uda Wam się spłacić.

Praca: Kochani – bardzo dobre karty, karty ruszenia pewnych spraw i tematów do przodu. Karty wskazują, że uda Wam się przeforsować Wasze plany, zarazić innych od swoich pomysłów i co najważniejsze – Szef zechce dać Wam zielone światło. Zaznaczam tylko, że ten proces może trwać ok 3 – 4 miesiące, ale kamień węgielny uda się wmurować właśnie w grudniu. To, co wcześniej było trudne do przełknięcia, teraz stanie się igraszką – tu są karty rozwoju. Macie szansę na rozwój Waszego stanowiska pracy, na zwiększenie kompetencji.

Informacja dla osób pracujących w służbie zdrowia  - karty chcą Was ostrzec przed nawałem pracy. Grudzień będzie trudnym miesiącem. Spróbujcie – na ile oczywiście się to uda zadbać o parę dni wolnego, bo inaczej to Wy będziecie potrzebować porady lekarza.

Podobne karty dla branży handlowej – urwanie głowy dla Was kochane Lwy.

Jeśli poszukujecie pracy to trzeba się uważniej rozglądać. Owszem – nie ma teraz dobrych ofert, zgodnych z tym czego poszukujecie, ale to nie znaczy, że nie ma pracy. Na pewno karty wskazują by uważniej szukać, zwiększyć zakres poszukiwań, poszukać nowego źródła ogłoszeń.

Zdrowie: Lwy – złamania, skręcenia, uszkodzenia kości, zwichnięcia stawów. Uważajcie na drodze, uważajcie na schodach, patrzcie uważnie pod nogi. Teraz pośpiech nie jest dobrym doradcą.

Panie – czas zadbać o dietę, o nowy sposób odżywiania. Poszukajcie nowinek na tematy dietetyczne, zapoznajcie się z nowymi artykułami na ten temat. Może uda Wam się wybrać coś co zechcecie wypróbować?

Rada z karty Tarota: Karta siły, życia i energii, którą teraz włożycie w nowy projekt, przedsięwzięcie, karta tchnięcia ducha w pomysł, sprawę. Karta tak także symbolizuje młodego człowieka, który chętnie Wam pomoże.

To także karta wiadomości, szybkiego obrotu spraw, przyspieszenia. Karta sprzyja pracy twórczej, tu będziecie aż kipieć od pomysłów.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.