Data urodzenia

Skorpion 10.23 - 11.22

sierpień

Miłość: Zajęte Skorpiony będą mogły cieszyć się długo wyczekiwanym czasem tylko we dwoje, kolacja w restauracji, wspólnymi wyjściami, długimi porankami i nic nie popsuje Wam romantycznego nastroju. Potrzebowaliście tego czasu i teraz nadarza się taka okazja. Będzie bardzo romantycznie.

Uwaga tylko mała na członków rodziny mieszających się w Wasze prywatne sprawy, podsycających błahe sprzeczki do rozmiarów wielkich konfliktów. Nie ufać, nie opowiadać im nic, nie zaczynać tematu, odciąć się, to doradzają karty.

Single w sierpniu mają szansę na wakacyjny romans, możliwe że gorący. Ale nie będzie to nic długoterminowego, karty nie pokazują mi dla Was związku na długo, natomiast będzie to przez Was miło wspominany czas, miło wspominana osoba i nowe przeżycie. WARTO – zaszalejcie – TYLKO z GŁOWĄ!

Wraz z nadejściem jesieni widzę ochłodzenie serca, nie będziecie dalej szukać miłości, dacie jej samej Was odnaleźć. Będzie potrzebować tego wyciszenia. Ale to dopiero jesienią.

Pieniądze: Ciąży nad Wami konieczność spłaty długów, kredytów i to dosłownie ciąży. Karty pokazują, że sytuacja zaczyna być trudna. Musicie coś zrobić, zaplanować działania z wyprzedzeniem, najlepiej do końca lata, bo potem możecie mieć z tego tytułu kłopoty. Spróbujcie renegocjować warunki umowy, spróbujcie zdobyć gotówkę sprzedając to co jest Wam dziś niepotrzebne, a generuje koszty lub też zwyczajnie zalega Wam. Zajmijcie się porządkowaniem finansów. I to na poważnie.

Praca: Sierpień stoi pod znakiem skrupulatności i zaangażowania. Możecie zajść naprawdę daleko. Wraz z kończącym się rokiem będziecie na dobrej drodze ku wyższemu stanowisku. By to jednak osiągnąć, potrzebne będzie praktyczne podejście – czego Wam akurat nie brakuje.

Osoby pracujące w sferze artystycznej mają idealny moment na wypromowanie swoich dzieł i uzyskanie rozgłosu.

W handlu przyda się Wasza zaradność, pomysł na zwiększenie obrotów w firmie. Nie bójcie się rzucać pomysłami – burza mózgów. Poszukajcie wpływowych kontaktów, jeśli takie macie, bo to również może pomóc wam wzbić się na wyżyny ścieżki kariery.

Jeśli zaś poszukujecie pracy, to tutaj również przydadzą Wam się znajomi. Nie bójcie się prosić o pomoc, a oni na pewno spróbują o Was wspomnieć to tu, to tam i już niebawem będziecie mogli szczycić się posadą na całkiem dobrym stanowisku i to jeszcze w dobrej branż, wiec dużo rozmawiajcie, spotykajcie się ze znajomymi i proście ich o pomoc.

Zdrowie: Mam tu karty choroby od kogoś, zarażenie się od kogoś. Więc jeśli ktoś w Waszym najbliższym otoczeniu może Was zarazić, starajcie się zachować ostrożność, może organicznie kontakty z chorą osobą, a jeśli ktoś, z kim rozmawiacie jest przeziębiony, ma jakieś zapalenie, bardzo uważajcie, myjcie ręce. To ważne.

Karty wskazują mi też migreny – jeśli zmagacie się często z migrenami to będzie to ciężki miesiąc dla Was, będzie ich dużo i będą bardzo silne. Uzbrójcie się w to, co Wam najlepiej pomaga już teraz – herbatki, płyny, leki, ciemny pokój, w którym możecie poleżeć. I dużo spokoju i CISZY. Ja coś o migrenach niestety wiem.

Rada z karty Tarota: Skorpiony dla Was karta może nie tyle co tajemnicy, bardziej powiem karta ukrywania czegoś przed światem – i tu zarówno Wy możecie coś ukrywać, jak i przed Waszymi oczami jest coś ukryte. Karta mówi, że w tym momencie nie uda się jeszcze tego dostrzec, ale padnie światło i powinno się więcej rozjaśnić. Natomiast jeśli to Wy coś ukrywacie to – sprawa raczej wyjdzie na jaw.

Karta też radzi by pewne sprawy początkowo przemilczeć, pozwolić sobie na zagłębienie się w temat, nie oceniać po pozorach bo nie wszystkie aspekty sprawy są już teraz Wam znane.

Horoskop został opracowany przez Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.