Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

Horoskop miesięczny: skorpion - wrzesień

Dla Was na wrzesień karty harmonii i równości - i o tym mówią już pierwsze karty. Dostaniecie tyle, ile z siebie dacie innym, oczekujcie tego, o co sami zadbaliście, pomagajcie, a dostaniecie pomoc.


Tu także mam karty pomocy charytatywnej, opieki nad słabszymi, karty pomagania i troski.

Kochani – tu także karty rozstrzygnięć, zamknięcia i domknięcia spraw, ostateczne rozstrzygnięcie. Nie dla każdego będą tu dobre informacje, nie każdy z Was może liczyć tu na zysk. I trudno się będzie odwoływać. Tu jest układ kart na wyroki sądowe, przegrane sprawy.

Ale nie ma tego złego co na dobre Wam nie wyjdzie. Porażka na jednym polu uruchomi sukces na drugim. Tak jak wspomniałam wyżej – karty równowagi i harmonii.


Kochani – w zdrowiu bezsenność, trudności w zasypianiu, karty szumów w uszach, infekcji górnych dróg oddechowych. Czasem to karty zmartwień, gorszego samopoczucia.


Skorpiony – w pracy nawał obowiązków, wszystko na wczoraj, pożar goni pożar. Ale tak zaradny znak jak Skorpion ze wszystkim sobie poradzi pod warunkiem, że poprosi o pomoc – przypominam równowaga – ja pomogę Tobie, ale Ty pomożesz mi. Oferujcie swoją pomoc, ale i o pomoc proście.

Koniec miesiąca to karty rozstrzygnięć i tu – prawda będzie po Waszej stronie.


Skorpiony – we wrześniu mam w kartach dla Was krótki wyjazd, wycieczkę poza miasto, załapanie oddechu, relax. Super – potrzebujecie tego właśnie teraz.


W miłości dla Singli dużo pisania, miłosne wyznania, korespondencja. Nie wykluczam też, że poznacie osobę z daleka i Wasza znajomość początkowo będzie korespondencyjna.


Skorpiony – ważna będzie powtórzę równowaga, zachowanie harmonii, równowagi, działanie ze spokojem. To nie będzie zły miesiąc tylko pamiętajcie o innych – bo w Waszym otoczeniu są osoby, które wstydzą się poprosić o pomoc, krępują się, a takiej pomocy mogą potrzebować.


Koniec września – ważna decyzja, ważna sprawa i trzeba będzie wybrać czy to, czy to.


Na koniec powiem jeszcze o pieniądzach – tych Wam nie zabraknie i rada od kart – pamiętajcie o słabszych, biedniejszych. Podzielcie się, możecie wesprzeć organizację, której działania się bliskie Waszemu sercu.


Rada z karty Tarota

Męska, silna karta, karta odpowiedzialne osoby lub też karta, która wskazuje na konieczność odpowiedzialnego spojrzenia na pewne sprawy. Karta narzuca nam chłodny porządek rozum, próbuje zmotywować Was do myślenia i jasnej oceny faktów, a nie mitów. Tu musi wejść rozum i rzeczowa ocena. Jeśli nie macie danych - poproście o nie zanim podejmiecie decyzję.

Mężczyzna będzie wsparciem, proście o pomoc silnego mężczyznę.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Skorpion a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.