Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

Horoskop miesięczny:
skorpion - kwiecień

Skorpiony będą planować domowe obowiązki z rozmachem. Będziecie robić małą domową rewolucję, a zacznie się od malowania, a kto wie, czy nie skończy na wyburzeniu ścian.

Będziecie mieli głowę pełną pomysłów, nowa aranżacja, nowa wizja, nowe kolory – tak – to Wy w kwietniu. A Rodzina Wam chętnie pomoże, ale to w Waszych rękach będzie lista obowiązków i to Wy będziecie rozdzielać pracę. Natomiast część z Was może spotkać się ze sprzeciwem najmłodszych członków Rodziny, którzy mogą mieć inne plany na ten wiosenny czas, natomiast sądzę, że postawicie na swoim.

Przełom kwietnia i maja – to oczywiście majówka, krótki wyjazd, wypad za miasto po garść nowych inspiracji.

W stałych związkach zwyczajnie zabraknie Wam czasu na sprzeczki. Będziecie pochłonięci sprawami domu i pracy i wieczory chętnie oddacie się leniuchowaniu przed telewizorem lub z książką. Dni będą intensywne, najeżone obowiązkami, a wieczory leniwe.

Jeśli poszukujecie kogoś do wspólnego spędzania czasu to los postawi na Waszej drodze niezwykle żywiołową, ambitną osobę. Trudno Wam będzie nadążyć za nowo poznaną osobą, ale to Was dodatkowo zmotywuje do walki o Jej / Jego względy.

W materii pokazane wydatki, głownie właśnie na dom, na większe zakupy, na remont i urządzanie przestrzeni. Ale spokojnie, że wszystkim sobie świetnie poradzicie, macie przecież odłożone na ten cel środki. Zawsze można posiłkować się niewielkim kredytem, ale bankowym zaznaczam.

W pracy także napięta atmosfera, dużo się dzieje, dużo zadań do wykonania, a czas jest nieubłagany. W związku z tym mogą się pojawić drobne sprzeczki ze współpracownikami, małe nieporozumienia. Nie warto podgrzewać atmosfery, szukać sprzeczki. Lepiej robić swoje, a pewne sprawy umrą śmiercią naturalną. Nie trzeba dolewać oliwy, obserwujcie sytuację, wyciągajcie wnioski, ale zostawcie je dla siebie. Milczenie jest złotem.

Koniec kwietnia – spokój wpłynie na biurowe korytarze jak za dotkniecie czarodziejskiej różdżki. No i wspomniany wyżej krótki urlop, parę dni oddechu.

Jeśli Skorpionie poszukujesz pracy to raczej nie uda się teraz podpisać dokumentów w kwietniu. Tu sprawy, decyzje i ostateczne rozstrzygnięcia mogą być odsuwane w czasie nawet do końcówki maja. Ale to nie oznacza, że macie nie szukać, wprost przeciwnie, wysyłajcie CV, aplikujcie, bo rozmowa może być w pierwszych dniach maja i Wasze dokument powinny już być na biurku u potencjalnego Szefa. Więc działajcie.

Koniec kwietnia to dla części z Was ważna sprawa urzędowa, sądowa. Pilnujcie terminów sprawy, spotkań, sprawdzajcie skrzynkę pocztową po to, by nic Wam nie umknęło.

W zdrowiu na pewno zwrócę uwagę na układ pokarmowy, na ból dolnego odcinka przewodu pokarmowego, na Waszą dietę. Zwróćcie uwagę właśnie teraz na świeże warzywa, na dobre, polskie kasze, na chude mięso – to dieta na początek wiosny. I zioła, pijcie zioła.

Panie – badanie typu USG lub rezonans, ale są to badania umówione wcześniej.

 

Rada z Karty Tarota dla Skorpiona

 

Karta przewodnika, karta mędrca, także karta nauki, wiedzy i doskonalenia się. To karta, która mówi – umiesz, potrafisz, zrobisz, nie bój się.

Karta ta często mówi o tym, że ktoś zupełnie nowy wejdzie do Waszego życia i może w nim zostać na dłużej.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Skorpion

Najlepszy dzień

Wtorek

Szczęśliwe liczby

2, 7, 9, 45

Najlepsze zawody

Policjant, Detektyw, Inżynier, Doradca finansowy, Bankier

Celebryci

Kayah, Edyta Górniak, Jakub Rzeźniczak, Maja Bohosiewicz, Leonardo DiCaprio

ŻYWIOŁ: Woda

Posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni że będziecie...

PLANETA: Pluton

Pluton rządzi domeną Skorpiona 
i pokazuje jak jednocześnie 
pragniemy i radzimy sobie z władzą ...

NAJLEPSZE CECHY

Lojalny

Wierny

Pracowity

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Czarny

Czarny

Rośliny

Bazylia Bazylia Cis Cis

Zapachy

Jaśmin Jaśmin Trufle Trufle Lotos Lotos

Kamienie szlachetne

Turmalin Turmalin Jaspis Jaspis Opal Opal

Zrób to każdego dnia

Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter Spaceruj nocą w blasku gwiazd Spaceruj nocą w blasku gwiazd Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy

Znak Skorpion a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.