Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

Horoskop miesięczny:
skorpion - lipiec

Kochani – ruszycie na podbój Świata, będziecie podróżować, zdobywać nowe umiejętności, poznawać nowe osoby i bawić się tym latem. Zabraknie Wam czasu by zrealizować wszystko co sobie zaplanujecie, więc zrealizujcie najważniejsze zamiary. A tak naprawdę ważne będzie to z kim spędzicie te dwa miesiące – tu główna podpowiedź z kart.

W temacie miłości początkowo małe nieporozumienia, które mogą Wam towarzyszyć już w pierwszych dniach lipca, ale które uda się szybko wyjaśnić i już reszta wakacji to sielanka. Będziecie dążyć do bliskości, szukać porozumienia. Tu karty wspólnych uroczystości, karty spotkań rodzinnych i dużo czasu spędzonego razem – to co Skorpiony lubią najbardziej.

Natomiast na pewno zwróćcie uwagę na Wasze dzieci i wnuki, bo one w połowie wakacji będą wymagały większej uwagi i zrozumienia. Tu przy dzieciach właśnie są pokazane małe smuteczki.

Końcówka lipca wskazuje dla jednych z Was na przeprowadzkę do nowego mieszkania / domu, a dla drugich na spędzenie czasu w innym miejscu – dom wakacyjny, wyjazd do Rodziców, wakacje w leśniczówce. To jest czas, gdzie przez chwilę możecie pobyć gdzie indziej – zwłaszcza jeśli Wasza praca jest pracą zdalną.

Wolne Skorpiony ruszą na podbój. Będziecie wybierać i przebierać, będą tu nowe osoby, interesujące osoby. Na co powinniście zwrócić uwagę? Poszukajcie osoby, z którą od razu złapiecie dobry kontakt, z którą macie wspólne tematy, hobby. Połączy Was rozmowa i będzie to rozmowa do rana. Osoba ta mogła kiedyś przebywać w miejscach, które Wy lubicie lub są Wam bliskie.

 

W materii zwróćcie uwagę na terminowe płacenie wszystkich rachunków.

Karty na pewno ostrzegają przed mandatem - zarówno za jazdę niezgodnie z przepisami, za złe parkowanie, ale i za jazdę na gapę.

Jeśli patrzymy na gry losowe to mam wygrana, ale od razu powiem, jest to małą kwotą.

Przełom lipca i sierpnia to podpisanie dokumentów kredytowych, uzyskanie dobrego kredytu, zwrot z lokaty.

Ale kochani pilnujcie terminów spłat rat, pilnujcie płatności i odbierajcie listy z poczty.

 

Skorpiony, dla Was w temacie pracy zawirowania. Uważajcie na osoba, która już od dłuższego czas próbuje Wam zrobić na złość, która może się przyczepić, być złośliwą. Pora rozprawić się z tą trudnością i przekazać Przełożonym, że nie chcecie tego dłużej tolerować. Co ciekawe – karty pokazują, że osoba ta także innym nie pozwala na swobodną pracę i właśnie teraz będzie czas na to, by zająć się tematem. Skutecznie.

Jeśli pracujecie w usługach to pracy może być odrobinę mniej i będziecie mogli pozwolić sobie na dłuższy urlop.

Przełom miesięcy to karty „pożaru”. Trzeba będzie za kogoś przez kilka dni wykonać pracę, zlecenie, przejąć obowiązki, pracować ze zdwojoną siłą. Na pewno Szefostwo doceni Wasz trud, doceni to ze zmieniliście swoje plany. Pokażcie się z dobrej strony. Dodatkowo Szef bacznie się Wam przygląda i jeżeli będziecie pracować na 200% Waszych możliwości, to nie wykluczam, że jesienią możecie rozmawiać o awansie, nowym projekcie.

Skorpiony, które poszukują pracy powinny zwrócić uwagę na oferty pracy, które znajdują się bezpośrednio blisko Waszego miejsca zamieszkania. Karty wskazują by przyjrzeć się firmom, czy też instytucji blisko i jest to miejsce, które może być nawet widziane z Waszego okna, znajduje się bardzo blisko Waszego domu. Poszukajcie w obrębie spaceru.

Koniec lipca to już są karty pracy, jest podpisana umowa. Będziecie zadowoleni i co najważniejsze – docenieni.

 

W zdrowiu mam ładne karty – siła i optymizm nie będą Was opuszczać. Możecie osiągnąć swoje cele sportowe, możecie rozpoczynać nowe treningi, uprawiać sport, będziecie w ruchu.

Uważajcie tylko na otarcia lub uszkodzenia naskórka – zwłaszcza podczas biegania, ruchu.

Panie i Panowie – uważajcie także na uszy – tu mogą być zapalenia ucha.

Na pewno także zwróćcie uwagę na dietę, suplementujcie witaminy, zwracajcie uwagę na to, czy potrawy są świeże, poszukajcie lokalnych produktów. Tu są karty diety, karty oczyszczania organizmu, dbania o sylwetkę.

Skorpiony – wskazówka od kart – wypowiedź swoje życzenie będąc pod rozgwieżdżonym niebem, spójrz na Gwiazdę, która świeci najjaśniej i poproś ją o spełnienie tego marzenia. Zaufaj i zaczekaj.

 

Rada z karty Tarota

Kochani, a dla Was karta pozytywnie załatwionych spraw, które do tej pory mogły być trudne, mogły „nie chcieć” ujrzeć swojego końca. To nie tylko sprawy sądowe, urzędowe, ta karta wyraźnie wskazuje na to, że coś, co było Waszym zmartwieniem, trwało zbyt długo, teraz uda się załatwić, zamknąć i zakończyć z pozytywnym rezultatem.

Do sprawy włączy się nowa osoba, która będzie działać na Waszą korzyść.

Tu także sprzyjające okoliczności, splot dobrych wydarzeń i dobrych ludzi do pomocy przy Was.

Czasem karta ta mówi by pomóc komuś, bo osoba ta pomoże w przyszłości Wam, w czymś co będzie niezwykle dla Was ważne.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Skorpion

Najlepszy dzień

Wtorek

Szczęśliwe liczby

2, 7, 9, 45

Najlepsze zawody

Policjant, Detektyw, Inżynier, Doradca finansowy, Bankier

Celebryci

Kayah, Edyta Górniak, Jakub Rzeźniczak, Maja Bohosiewicz, Leonardo DiCaprio

ŻYWIOŁ: Woda

Posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni posiadanie zbyt dużej ilości wody może sprawić, że będziecie skłonni że będziecie...

PLANETA: Pluton

Pluton rządzi domeną Skorpiona 
i pokazuje jak jednocześnie 
pragniemy i radzimy sobie z władzą ...

NAJLEPSZE CECHY

Lojalny

Wierny

Pracowity

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Czarny

Czarny

Rośliny

Bazylia Bazylia Cis Cis

Zapachy

Jaśmin Jaśmin Trufle Trufle Lotos Lotos

Kamienie szlachetne

Turmalin Turmalin Jaspis Jaspis Opal Opal

Zrób to każdego dnia

Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli Prowadź dziennik i zapisuj 
w nim swoje myśli Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter Ćwicz sporty walki kształtując swój charakter Spaceruj nocą w blasku gwiazd Spaceruj nocą w blasku gwiazd Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy Czytaj książki, 
kreuj w wyobraźni 
nowe światy

Znak Skorpion a...