Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

czerwiec

W czerwcu Skorpiony skupią się na obowiązkach zawodowych – i tu będziecie najbardziej zaangażowani. Wysypie się worek możliwości, trzeba będzie zająć się nowymi obowiązkami, nie wykluczam, że ktoś z Was obejmie zespół i będziecie szefami.

Dużo będzie teraz zależeć od Waszego zaangażowania i tego jaką ścieżkę wybierzecie.

Przez nawał obowiązków Was związek może odrobinę ucierpieć. Ukochana osoba będzie narzekać na brak Waszego towarzystwa, na to, że spędzacie za dużo czasu w biurze, a za mało w domu. Spróbujcie pogodzić te dwa światy, w tygodniu praca, a w weekendy 200% zaangażowania w dom, Rodzinę, przyjaciół i bliskich. Wkrótce zobaczycie, że Wasze wysiłki wyjdą Wam na dobre, bo w Waszych związkach zawita ciepło i miła atmosfera, a tego wszyscy byśmy chcieli, prawda?

Jeśli szukacie akurat nowego związku, to radzę Wam być ostrożnymi i nie rzucanie się od razu na głęboką wodę. Nie angażujcie się od razu w pierwszą, nowo poznaną osobę. Nie wszyscy mają szczere intencje! Podejdźcie do nowych relacji na spokojnie i z pewną rezerwą, dajcie sobie czas i przestrzeń na poznanie się.

Pierwszy miesiąc lata przyniesie Wam oddech na polu finansów. Ten miesiąc świetnie się zacznie – tu są pokazana przypływy, dobrą kwotę na koncie i pokusy by wydawać – droga wolna.

Ogółem mówiąc pod względem finansowym czerwiec będzie bardzo satysfakcjonujący.

W zdrowiu karty wskazują na zmęczenie, rozdrażnienie, na senność i braki witamin i minerałów. Odżywiajcie się zdrowo, tylko świeże produkty, dieta zbilansowana. W razie niedoborów zawsze możecie sięgnąć po witaminy.

W pracy pośpiech, stres, presja czasu a co za tym idzie – rozwój, awans, premia, ale i zmęczenie. To wszystko karty już na samym początku pokazały. Przede wszystkim musicie wszystko planować punkt po punkcie, trzymać się wyznaczonych zadań, uratuje to Was przed wieloma kłopotami w pracy, wpadkami, niedociągnięciami. Będziecie się też musieli nauczyć niwelować stres oraz działać dobrze pod jego presją, bo to będzie bardzo szybki miesiąc.

Jeśli szukacie zatrudnienia to warto pomyśleć o własnej działalności – to jest coś o czym już wcześniej myśleliście. Możecie poszukać dofinansowania, pomyśleć o wsparciu biznesowym. Pomysł, który macie jest wart uwagi inwestorów. To dobry pomysł!

Rada – uważajcie na osoby, które chcą Was „zmusić” do szybkiego podjęcia decyzji, które nie dają Wam czasu na zastanowienie się. Te osoby nie życzą Wam dobrze.

 

Rada z karty Tarota

Karta mądrości, wiedzy, nauki, ale i milczenia, słuchania. Bądź tym, kto ostatni zabiera głos, analizuj. Masz w sobie mądrość i nie musisz krzyczeć. Prawda sama się obroni. Milcz, słuchaj i ucz się. Wszystko co teraz poznasz przybliży Cię wyżej.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.