Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Skorpion 23.10 - 22.11

Sławne pary: skorpion

Albert Camus i Maria Casares
Skorpion - Strzelec

Maria Casares i Albert Camus, ona wspaniała aktorka teatralna, on pisarz i dramaturg. Poznali się kiedy grała główną rolę w sztuce „Nieporozumienie” jego autorstwa. Połączyła ich miłość i wielka namiętność, jak sama później powiedziała : Rozbudził we mnie kobiecość w całej jej mocy, gdy pojawił się jako zdobywca”. I taką miłość może dać pani Strzelec tylko pan Skorpion. Mieli przed sobą wspaniałe życie, jednak tragiczna śmierć Alberta przerwała na zawsze ich szczęście.

 
Richard Butron i Liz Taylor
Skorpion - Ryby

Niekwestionowane gwiazdy hollywoodzkiego kina. Ich związek był pełen miłości, namiętności ale i kłótni, awantur, rozstań i powrotów, które obserwował cały świat. Ona piękna i romantyczna pani Ryby musiała sprostać wymagającemu i zazdrosnemu panu Skorpionowi, którego żarłoczna miłość zamieniła się w uzależnienie. Kiedy po 10 latach małżeństwa w 1974 roku Liz udało się uzyskać rozwód tylko rok wytrzymali bez burzy emocji, które dawało im szczęście i w 1975 roku ponownie się pobrali. Jednak ich małżeństwo trwało tylko rok.

 
Grace Kelly i Rainier II - Książe Monako

Skorpion - Bliźnięta

Grace Kelly była aktorką kiedy poznała Rainera, księcia Monako. To dla niego wyrzekła się kariery aktorskiej. Ale jak każdą panią Skorpion zafascynował trudny związek i dla takiego jest w stanie wszystko poświęcić . To w imię tej miłości zdecydowała się stać władczynią państwa, żoną i matką. Byli zakochani, mieli poparcie rodziny i opinię publiczną. Czekało ich wspaniałe życie pełne szczęścia, niestety los chciał i tragiczny wypadek samochodowy położył kres ich małżeńskiemu szczęściu.

Znak Skorpion a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.