Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia

Baran 03.21 - 04.20

Baran 03.21 - 04.20

listopad

Miłość: Baranki – karty dla osób w stałych związkach wskazują na stabilną sytuację. Karty podpowiadają, że trudności, które mogły się pojawić na końcu lata lub też na początku jesieni powoli odchodzą w zapomnienie.

Pewna sprawa dotycząca waszej rodziny, może to być sprawa spadkowa, może to być sprawa o podział majątku, ziemi, nieruchomości właśnie do końca roku ma szansę zakończyć się ugodą i dobrym sprawiedliwym rozstrzygnięciem.

W związkach spokojnie, takie karty leniuszkowania. Będziecie zastanawiać się nad wyjazdem – czy to na przełomie roku czy to na ferie – obstawiam rejony górskie. Szukajcie dobrej oferty – to ważne, bo pokazuje się oferta, która jest droga, a nie oferuje tego co jest w reklamie – takie ostrzeżenie dla Was.

Wolne Barany – tu się będzie działo. Będziecie odnawiać swoje stare znajomości, będziecie poszukiwać nowych osób do towarzystwa, będziecie gwiazdami każdej prywatki i każdego przyjęcia. Wchodzi Was silna energia poznawania nowych osób, wchodzi was energia dzięki, której będziecie błyszczeć w każdym towarzystwie. Ruch i taniec – to wskazówki.

Pieniądze: Una oferty bo coś jest nie tak, gdzieś obiecują Wam złote góry, a przy podpisaniu umowy małym drukiem będą inne warunki – także czytajcie to co podpisujecie.

Barany będą teraz musiały zmierzyć się z faktami co do swojego stanu posiadania i nie będzie Wam za wesoło. Gdzieś uciekają Wam pieniądze i gdzieś przepłacacie za coś. Może warto renegocjować umowy już zawarte?

Praca: Uważajcie bo ktoś za bardzo się Wam przygląda, nawet za bardzo, ktoś chce plotkować na Wasz temat. Jest to osoba, która zazdrości Wam pozycji w firmie i może się starać zepsuć Wam reputację.

Na pewno możecie mieć nieporozumienie z osobą z pracy / biura – ale uda się to szybko wyjaśnić – tu nie widzę zagrożenia.

Baranki pracujące z liczbami, tabelami – może tu być więcej pracy – coś na zasadzie zamknięcia budżetu, zamknięcie „roku fiskalnego”. Skupcie się – bo pracy będzie dużo, a chętnych do pomocy Wam niewielu.

Jeśli poszukujecie pracy to karty wskazują żeby pytać osoby bliskie, znajomych, sąsiadów, przepytywać wręcz miejsca Wam znane. Mam wskazane tutaj karty, które mówią, że możecie otrzymać pracę – bardziej na początek na umowę zlecenie – dzięki pomocy osoby znajomej, dzięki wstawiennictwu kogoś, kogo znacie.

Zdrowie: Barany podwójne organy się zaznaczają – i tu mocno zwróćcie na to uwagę. Trzeba będzie wykonać badania, i zaznaczają się badania tupu USG, prześwietlenie. Ktoś z Was na pewno będzie wykonywał rezonans magnetyczny – takie badanie też tu się zaznacza.

Jest też tu Baranek / są Baranki, które przejdą udaną operację – więc nie martwię się na zapas – wszystko się uda.

I na pewno są tu osoby, które rozpoczną właśnie w listopadzie rehabilitację bądź też pojadą do sanatorium – ale to pewnie wiecie, załatwialiście już to jakiś czas temu.

Rada z karty Tarota: Karty mądrości, karty dostępu do wiedzy, karty poszukiwanie wiedzy. Karty poszukiwania mądrości w sobie, karty pogłębiania wiedzy. To także karta hobby, karta zainteresowania się nowym tematem, wiedzą. Karty pogłębiania tematów.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.