Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Horoskop miesięczny:
baran - czerwiec

W czerwcu Barany będą pełne energii i gotowe na nowe wyzwania w miłości. Będziecie wręcz kipieć energią, będzie Was wszędzie pełno, ruch, zamieszanie – to Wasze LOGO na czerwiec. Zwłaszcza wolne Barany będą poszukiwać nowych doznać, może eksperymentować – jeśli wiecie co mam na myśli ;) Wszystko jest teraz możliwe, bawcie się i poznawajcie nowe osoby.

Jeśli jesteś w związku, to może nadejść czas na wspólne plany i cele. Pamiętaj, aby słuchać swojego partnera i ale i wyrażać swoje uczucia. Ważne będzie porozumienie, rozmowa, dialog, ale i odrobina szaleństwa NIE zawadzi.

Tutaj także karty wskazują na uroczystość Rodzinną lub spotkanie w gronie przyjaciół, bliskich. Będzie dużo śmiechu, wspomnień i dobrego jedzonka.

Miłe Barany – w pracy będziecie pełni determinacji i gotowi na nowe wyzwania. I znowu – odrobina szaleństwa i kreatywności będzie nawet wskazana a Szef doceni nowe pomysły. To dobry czas na podejmowanie nowych wyzwań, projektów i to dobry czas na szkolenia, kursy i poszerzanie horyzontów.

Uważajcie w pracy na powtarzalne, monotonne czynności, bo one mogą być źródłem błędu czy też pomyłki.

Jeśli pracujecie na własny rachunek – tu karty sukcesu, nowych Klientów i nowego kierunku, może poszerzycie zakres usług, co?

Jeśli szukacie pracy to warto podpytać Znajomych, Rodzinę czy mogą Was polecić komuś, bo karty wskazują na możliwość otrzymania oferty po znajomości, przez kontakty z osobami, które znacie.

W materii trudności, bo mogą się pojawić nowe rachunki i wyższa płatność. UWAŻAJCIE na mandat lub opłatę za jazdę bez biletu, bo to także obciążenie dla Waszej kieszeni. Planujcie wydatki z wyprzedzeniem, ułóżcie sobie plan na to co trzeba kupić, a z czego można zrezygnować.

Barany – ważne będą w czerwcu kontakt z ludźmi, ze znajomymi, ważne będzie to z kim spędzacie czas i jak go spędzanie, ważne będą emocje. Szukajcie wspaniałych ludzi, szukajcie dobrego przepływu energii.

Koniec czerwca, pierwsze dni lipca, tu cześć z Was już wyjeżdża na wakacje, na zasłużony urlop – więc pozostaje mi życzyć – bezpiecznej podróży i Słoneczka.

W zdrowi kochani uważajcie na bóle głowy, na ciśnienie, skoki ciśnienia, uważajcie na kwestie pokarmowe i zatrucia pokarmowe. Raczej wybierajcie teraz żywność wiadomego pochodzenia, bo tu wyraźnie karty zaznaczają duże zatrucie pokarmowe.

Na pewno także uwaga na skręcenie, złamanie kostki, palca, stopy, uważajcie podczas uprawiania sportu.

Na koniec jeszcze dodam, że karty wskazują na możliwość wakacyjnego romansu, dłuższej wymiany spojrzeń, uśmiechów – ale to już pozostawiam Wam. Ściskam Mirka

 

Rada z karty Tarota

Karta nowych pomysłów, karta nowych wyzwań, czasem karta, która mówi ze mogą się otworzyć DWIE ścieżki, równie kuszące i trzeba będzie wybierać. Na pewno karta ta mówi o pomysłach, zarówno Waszych jak i o pomysłach osób z Waszego otoczenia. I jeśli mówimy o pomysłach dzieci to mogą być szalone

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Baran

Najlepszy dzień

Wtorek

Szczęśliwe liczby

6, 18, 1, 9

Najlepsze zawody

Adwokat, Strażak, Policjant, 
Nauczyciel, Lekarz

Celebryci

Kristen Stewart, Elton John, Agnieszka Woźniak-Starak, Sylwia Grzeszczak

ŻYWIOŁ: Ogień

Jeśli masz za dużo ognia, może się to objawiać tym, że szybko się złościcie...

PLANETA: Mars

Czerwona planeta Mars, władca Barana, rozumie 
to, czego chcecie...

NAJLEPSZE CECHY

Odważny

Namiętny

Zaangażowany

NAJGORSZE CECHY

Porywcze

Niecierpliwy

Ostry

SZCZĘŚLIWY KOLOR Czerwony

Czerwony

Rośliny

Eukaliptus Eukaliptus Kaktus Kaktus

Zapachy

Mandarynka Mandarynka Konwalia Konwalia Ambra Ambra

Kamienie szlachetne

Ametyst Ametyst Diament Diament Awenturyn Awenturyn

Zrób to każdego dnia

Odpoczywaj na wesoło 
z przyjaciółmi Odpoczywaj na wesoło 
z przyjaciółmi Prowadź kalendarz 
lub pamiętnik Prowadź kalendarz 
lub pamiętnik Medytuj aby przywrócić 
wewnętrzną równowagę Medytuj aby przywrócić 
wewnętrzną równowagę Trenuj sporty 
wyczynowe Trenuj sporty 
wyczynowe

Znak Baran a...