Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Horoskop miesięczny: baran - luty

Barany – rozpoczynacie ten miesiąc od spraw ważnych – i tu już pierwsze karty zalecają wzmożoną koncentrację. Będzie się dużo działa wokół Waszej osoby, przy Waszym domu i pracy. Zwracajcie uwagę na tzw. „znaki” – tak jakby wszechświat kierował Was w dobrą stronę, teraz Wasza intuicja będzie działać na doładowaniu. Dużo rzeczy zobaczycie, dużo spraw się wyjaśni.

 

Stałe relacje – miesiąc spokojny, stabilny, budowanie, koncentracja na wspólnych sprawach i na domu. Możecie podejmować ważne decyzje dotyczące większych zakupów, kupna / wymiany samochodu, inwestycji w działkę / ziemię. I tu także – intuicja Wam podpowie i wskaże rozwiązanie.

 

Będziecie też rodzinnie wracać do wspomnieć z przeszłości, możecie oglądać stare zdjęcia, możecie mieć spotkanie rodzinne w większym gronie, uroczystość rodzinną. Bądźcie aktywnym, uważnym Rodzicem, pomagajcie członkom rodziny – zwłaszcza osobom starszym.

 

Koniec miesiąca pozytywne wieści do domu dotyczące kobiety.

 

Single tu karty poznawania, ale – osoby te nie do końca będą takimi jakbyście sobie życzyli, coś Was będzie niepokoić w nowo poznanych osobach, gdzieś będziecie czuć, że osoba ta / osoby te nie szukają relacji a jedynie krótkiej uciechy. I tu powiecie takiej osobie nie – i dobrze, bo jeszcze chwilę, moment i na Waszej drodze stanie osoba do związku, do stałej relacji.

 

Tu także na pewno jest Baran, który oświadczy się ukochanej i usłyszy słowo tak! Gratuluję.

 

Patrząc na finanse - to co pisałam wyżej – karty inwestycji, większych zakupów, odważnych zakupów, ale takich z głową. Teraz jest czas wydawania w Waszym przypadku.

 

Dla chcących jest tu pokazana także wygrana w grach losowych, ale jest to niewielka kwota, taki dodatkowy bonusik. Więc grajcie, obstawiajcie.

 

W pracy odrobina chaosu – zwłaszcza w pierwszych dniach miesiąca. Trudne osoby i trudne tematy – a to mieszanka wybuchowa. Unikajcie konfrontacji, nie dajcie się wciągnąć w biurowe wojny i wojenki. Ktoś może chcieć użyć Was do swoich celów jako tarczy – nie pozwólcie na to. Wy macie swoją pracę, a wojny innych są ich problemem.

II - połowa lutego – spokój, no może czasem mała chmurka – ale wystarczająco daleko od Was być nie zmoczył Was deszcz z tej chmury.

 

Swoją prace wykonujcie na 200%, a Szef to szybko doceni.

 

Jeśli Baranie już teraz uczestniczyć w procesie rekrutacji to nie wykluczam ze odpowiedź, którą dostaniesz będzie twierdząca. A jeśli staracie się o pracę to karty wskazują by jak najwięcej CV wysłać i wziąć udział w jak największej ilości rozmów.

 

Barany – pilnujcie terminu spłat rat i zobowiązań, Baranki – teraz w lutym możecie załatwi więcej niż dotychczas, tu jest pozytywny obrót spraw, przychylni urzędnicy i sprawy uda się szybko popchnąć do przodu.

W zdrowiu uważajcie na układ pokarmowy, na alergie pokarmowe. Uważajcie – bo silnie zaznacza się w kartach kręgosłup, nogi, biodra i kolana i na pewni ktoś z Was będzie miał operację / zabieg właśnie na kręgosłup lub nogi. Od razu pisze – planowany zabieg, który zakończy się poprawą, a to najważniejsze.

 

Panie – uwaga na cerę, chyba nie jest to dobry moment na zabiegi, bo Wasza skora może być podrażniona teraz, wrażliwa.

 

Rada z karty Tarota

  

Karta współdziałania, wspólnej wizji, karta porozumienia i wspólnego budowania. Ja ją widzę jako grupę ludzi o podobnych ideałach, którzy razem są w stanie dokonać wielkich rzeczy. To często karta pomysłów, burzy mózgów.

 

Świetna karta dla dziennikarzy, pisarzy, autorów treści.

 

Karta spółek, dobrych spółek, karta „dzielenia łupów”. Karta, która dba o współpracę i daje każdemu pole i przestrzeń do wypowiedzi.

 

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Baran a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.