Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Baran 21.03 - 20.04

Horoskop miesięczny: baran - wrzesień

Barany rozpoczną wrzesień od ważnych decyzji, od konieczności przyjrzenia się pewnej sprawie. Karty wskazują na Wasz wewnętrzny konflikt, na rozbieżność informacji, które będą do Was napływać. Tu potrzeba spokoju i ciszy – tak, by wybrać mądrze.


Patrząc dalej mogę powiedzieć, że wrzesień może Was zmęczyć ilością informacji, przyspieszeniem wydarzeń i wymaganiami co do Waszej gotowości. I znowu – karty wskazują by wyciszyć się, by nie ulegać szaleństwu.

Dowiecie się także miłe Barany czegoś, jakaś tajemnica ujrzy światło dzienne, coś co było ukryte, teraz pokaże się światu. Uważajcie/pilnujcie tylko by to nie były Wasze tajemnice.


Połowa miesiąca to sprawy dzieci – tu trzeba będzie pilnie coś przygotować, zmienić plan gry, dostosować się do obowiązującego planu.

Koniec września spowolnienie, wyczekiwany odpoczynek, wspólne chwile, może nawet wyjazd na weekend, na wycieczkę.


W miłości dla wolnych Baranów karty wskazują na poznanie nowych osób – tu także przyspieszenie. I tak – kandydatów może być kilku do wyboru, będą spotkania, randki – może tzw. speed randki.

W stałych relacjach dobra współpraca, dobra atmosfera, będziecie planować, będziecie cieszyć się sobą i wspólnymi obowiązkami. Połączy Was wspólna sprawa, wspólne wydarzenie i konieczność przypilnowania pewnej sprawy.


W finansach kochani wydatki – tu karty pokazują, że pieniądze będą przepływać przez Wasze palce, bo będzie dużo wydatków we wrześniu. Są to rzeczy, których nie unikniecie i trzeba będzie te wydatki ponieść. Szukajcie promocji, porównujcie oferty i ceny.


Ważna wskazówka dotyczy zdrowia – tu karty pokazują by przypilnować badań okresowych. Dla części z Was są badania pracownicze i medycyna pracy. Uważajcie w zdrowiu na uszkodzenia kości, skręcenia, złamania, uszkodzenie stawów.


Jeśli szukacie pracy to karty wskazują na rozmowy, na spotkania, na przyspieszenie w tym temacie. Będzie dużo ciekawych ofert, wypłyną dobre propozycje, a Wy weźmiecie udział w rekrutacji. Na pewno dla części z Was z pozytywnym skutkiem.

Jeśli pracujecie – to uważajcie na możliwe konflikty w pracy, na nieporozumienia słowne, na potyczki, na utarczki. Tu karty wskazują na to, że trudno Wam teraz będzie znaleźć porozumienie, każdy w pędzie może coś powiedzieć bez zastanowienia się i może zrobić się nieprzyjemna atmosfera. Przeczekajcie ten czas na spokojnie, nie przywiązujcie się do każdego słowa, zwłaszcza wypowiedzianego w gniewie.
 

Rada z karty Tarota

Karta powodzenia i popchnięcia pewnej sprawy do końca, zamknięcia z sukcesem trudnej sprawy. To także karta otrzymania pracy, otrzymania dobrej wiadomości, karta awansu, karta sukcesu.

Ja patrząc na nią wiem, że to co złe odchodzi i czeka Was nagroda. To czasem – czego życzę – spełnienie marzeń.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Baran a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.