Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady
Znajdź swój znak zodiaku
Zamów darmowy horoskop na maila

Panna 24.08 - 23.09

Panna 24.08 - 23.09

marzec

Miłe Panny, rozpoczynacie marzec kartami typowo miłosnymi. Wolne Panny rozpoczną łowy w intrenecie. Tu będziecie przeglądać portale randkowe, będziecie sami zmieniać swoje profile, będziecie dodawać nowe zdjęcia, zmienicie odrobinkę sposób poszukiwania.

Zajęte Panny mają karty niewielkiego nieporozumienia z ukochaną osobą. Nieporozumienie to będzie dotyczyło kwestii Waszych dzieci lub też Waszej najbliższej Rodziny, spraw domowych, ale pragnę zaznaczyć, że bardzo szybko dojdziecie do porozumienia i sprawa /

sprawy się wyjaśnią.

Spróbujcie zrobić tak, żeby wyrwać chociaż kilka chwil, godzin tylko dla siebie i spędzić ten czas we dwoje, romantycznie. Szybko zobaczycie jak to pozytywnie wpłynie na Wasz związek.

Natomiast w pracy w tych początkowych dniach marca możliwe nieporozumienia, możliwe jakieś sytuacje, które będą stresujące i trudne. Karty wskazują na to, że Wasze pomysły mogą być inne od pomysłów Waszych kolegów lub też co gorsza od pomysłów Szefa i tutaj na

tym polu może dojść do ostrzejszej wymiany zdań. Pragnę szybko poinformować, że to tylko jedna taka sytuacja i uda się wszystko dobrze wyprostować. A i Wy macie szanse wyjść z tej sytuacji, z tej potyczki zwycięsko, Wasze pomysły zostaną rozpatrzone i docenione.

 Dla części z Was kochani podwyżka niewielka, ale zawsze to podwyżka.

 Jeśli Wasza praca polega na przemieszczaniu się, jeździcie samochodem to bardzo proszę uważajcie w czasie drogi, uważajcie w drodze do Klienta, bo może tutaj być jakaś niewielka awaria samochodu, może także być opóźnienie w Waszym dotarciu na miejsce

przeznaczenia.

Jeżeli ktoś jest Wam winien pieniądze, to możecie liczyć na zwrot tej kwoty.

Jeśli natomiast staracie się o kredyt czy też pożyczkę, to także karty wskazują, że marzec będzie dobrym miesiącem na załatwienie tego rodzaju dofinansowania. Dodatkowo karty wskazują na jakiś pomysł, który w przyszłości może Wam przynieść dodatkowe pieniądze.

Może to być także praca zlecona lub też zlecenie / umowa o dzieło od kogoś, kogo już bardzo długo znacie.

Połowa miesiąca i końcówka marca to pojawiające się kłopoty zdrowotne. Część z tych spraw trzeba będzie skonsultować z lekarzem. Karty dla pań - tu pokazują się niestety migreny, dla panów - pokazuje się układ trawienny lub też zapalenie pęcherza moczowego.

 

Rada z karty Tarota

A dla Was w marcu zaświeci słoneczko. Dla Was marzec przyniesie same dobre wiadomości. Wszystko co planujecie macie szanse teraz zrealizować i to z ogromną łatwością, okoliczności wyprostują się na Waszą korzyść, ludzie będą mili, przychylni. Dla Was jest jedna

z najlepszych kart w Tarocie i obiecuje ona długo oczekiwane szczęście, które przychodzi teraz do Was.

Czasami jest to także karta dziecka, czasami jest to karta takiej ufności, takiej wiary w to, że są wokół nas ludzie, którzy dobrze nami pokierują. Bo tak właśnie będzie.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.