NAJWIĘKSZY SERWIS EZOTERYCZNY W POLSCE
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Panna 24.08 - 23.09

Horoskop miesięczny:
panna - kwiecień

Panny – kwiecień przyniesie Wam zamiany na polu zawodowym i / lub finansowym. Jak duże zmiany - to już będzie zależało od tego jakie Wy podejmiecie decyzje.

I zacznę właśnie od zmian na polu zawodowym. Jeśli jesteś Panną, która myśli o zmianie obecnej pracy, jeśli jesteście Panną, która nie czuje się dobrze w obecnym miejscu, macie zamkniętą drogę do tego by się rozwijać i awansować, to karty pokazują – śmiało szukajcie nowej posady, bo taka tu już obok Was stoi. I od razu powiem – tu jest zmiana w finansach, zmiana oczywiście na plus. Więc śmiało sięgajcie dalej, wyżej i nie bójcie się zmian.

W życiu miłosnym karty radzą natomiast stabilnie trzymać się tego co już macie i co już znacie – tu nie pora na zmiany i poszukiwania. Karty pokazują by tchnąć nowe życie w Wasz związek, zaproponować coś nowego, poszukać wspólnych pasji, otworzyć się na nowe doznania, spędzić jak najwięcej czasu razem – tego teraz potrzebujecie – powrotu do początku, do tych pierwszych motylków. A razem uda Wam się to zrobić.

Single – karty Wam sprzyjają, bo na Waszej drodze stanie ciekawa, ale – co wzajemnie się nie wyklucza, nieśmiała osoba, o niecodziennej pasji lub o ciekawym zawodzie. Ktoś inny, ktoś magiczny, ktoś o kim nawet nie myśleliście wcześniej. Może to być osoba, która ma artystyczny zawód, pasję.

Kochani kwiecień będzie sprzyjać osobistemu rozwojowi i nowym wyzwaniom, i tu na polu to co pisałam wyżej zawodowym jak i towarzyskim. Wszystko Was będzie ciekawić, inspirować, wołać do siebie. Będzie Was wszędzie pełno. Będziecie mieli okazję pokazać swoje umiejętności i talent, może wygrać konkurs, pokazać swoje prace szerszemu gronu odbiorców.

Natomiast ważna informacja – zachowajcie zdrowy rozsądek przy wydatkach, pilnujcie wydatków, nie pozwalajcie sobie teraz na zbyt duże zakupy. Raczej inwestujcie w wiedzę, naukę, pasję i wspólne podróże z Rodziną, niż w przedmioty materialne.

Zachowajcie pozytywne podejście do życia i otwarte serce, a kwiecień przyniesie Wam wiele szczęścia i radości. Bo karty wskazują na nowe pokłady energii, siły, także tej witalnej. Będzie Wam towarzyszyło dobre zdrowie.

Natomiast jest tu Panna, która musi uważać na poważne zranienia, uszkodzenia skóry, rozcięcia.

I na pewno jest tu Panna, która może być poddana operacji, ale wszystko się uda lepiej niż było planowane.

 

Rada z karty Tarota dla Panny

 

Nie chcę mówić, że to jest karta smutku, bo tak nie jest. Bardziej zwrócę Waszą uwagę na to, że jest to karta rozprawiania się z demonami przeszłości. Tak jakby teraz pewne rzeczy ujrzały światło dzienne i Wy musicie się zastanowić co z tym zrobić.

Sam proces zastanawiania się i podejmowania decyzji może być trudny lub też bolesny, ale już sama realizacja przeniesie ukojenie.

Nie bójcie się odważnych decyzji, przy założeniu, że analizujecie co jest dla Was dobre. Odwagi!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Wybierz idealnego eksperta dla siebie

Wszystko o znaku Panna

Najlepszy dzień

Środa

Szczęśliwe liczby

2, 5, 29, 7

Najlepsze zawody

Lekarz, Księgowy, Adwokat, 
Weterynarz, Sekretarz

Celebryci

Anna Lewandowska, Sanah, Michael 
Jackson, Borys Szyc, Daria Zawiałow

ŻYWIOŁ: Ziemia

Zaburzenia równowagi ziemi mogą się objawić jako letarg, zmęczenie i bycie...

PLANETA: Merkury

Merkury rządzi towarzystwem 
Bliźniąt i Panien, oferując wgląd 
w ich komunikację, ciekawość, 
i do pewnego...

NAJLEPSZE CECHY

Lojalny

Wrażliwy

Pomocny

NAJGORSZE CECHY

Rozsądna

Dociekliwa

Sumienna

SZCZĘŚLIWY KOLOR Fioletowy

Fioletowy

Rośliny

Storczyk Storczyk Mięta Mięta

Zapachy

Jaśmin Jaśmin Bergamotka Bergamotka Piżmo Piżmo

Kamienie szlachetne

Różowy turmalin Różowy turmalin Tygrysie
 oko Tygrysie
 oko Akwamaryn Akwamaryn

Zrób to każdego dnia

Zieleń Zieleń Szachy Szachy Zadbaj o poranne 
rytuały Zadbaj o poranne 
rytuały Uprawiaj sporty 
zespołowe Uprawiaj sporty 
zespołowe

Znak Panna a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o. Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.