Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Panna 24.08 - 23.09

Horoskop miesięczny: panna - wrzesień

Miłe Panny, już pierwsze karty wskazują na to, że będzie to bardzo spokojny i bardzo rodzinny miesiąc. Na pewno trzeba będzie się zająć na bieżąco obowiązkami domowymi, na pewno trzeba będzie zarządzić tym, co do kogo będzie należało, rozdysponować zadania. Na pewno trzeba będzie pewne sprawy, które mogły być zostawione na czas przyszły, teraz powyciągać z pudeł i piwnic i zająć się nim. Na pewno karty wskazują na to, by niczego we wrześniu nie zostawiać na później, tylko na bieżąco działać. Dzięki temu unikniecie chaosu, czego Panny bardzo nie lubią.


W miłości dla Singli karty pokazują, że będziecie szukać nowej osoby w sieci, w internecie. Możecie założyć też konto na portalach randkowych. Natomiast uważajcie, bo karty pokazują to, że osoby, którą mogą się do Was zgłaszać nie do końca będą uczciwe i mogą prowadzić jednocześnie kilka rozmów, mogą spotykać się z kilkoma osobami. Uważajcie i pamiętajcie, że nie Wszystko złoto co się świeci.

W stałych związkach harmonia, w stałych związkach zbliżenie się do siebie. W stałych związkach dużo czasu spędzonego wspólnie, razem, tak jak lubicie. Będziecie mieli głowę pełną pomysłów, możecie zaskakiwać ukochaną osobę, także w sypialni.


W pracy wykażcie się opanowaniem, unikajcie nerwowych sytuacji, unikajcie jak ognia konfliktów! Chaos nie będzie Waszym sprzymierzeńcem, zatrzymajcie towarzystwo, które może się za bardzo rozpędzić.

Dla części z Was udana impreza firmowa, wspólne wyjście, świętowanie sukcesu.

Jeśli jesteś Panną, która poszukuje zatrudnienia to karty wskazują na szeroko rozumiane branże artystyczne, branże związane z kulturą i sztuką, lub też branże związane z edukacją i nauczaniem. To tu powinniście poszukać.


Finanse dobre, stabilne. Jeśli ktoś pożyczał od Was pieniądze, to macie szansę na zwrot właśnie we wrześniu.

Jest tutaj także Panna, która otrzyma przepiękny prezent urodzinowy i tu ode mnie - wszystkiego dobrego moje miłe Panny.


Zdrowie – tu uważamy na imprezy, a tak naprawdę uważamy na ilość wypitych napoi i nie mam tutaj na myśli wody. Karty pokazują, że dzień po imprezie może być mocno nieznośny i dać Wam się we znaki. Panny świętowanie, świętowaniem, ale zwracajcie uwagę na to co i ile wypijajcie.


Ważna informacja będzie taka, aby unikać sprzeczek. Ktoś może właśnie chcieć Was sprowokować, ktoś może się brzydko zachować względem Waszej osoby. Unikajcie takich osób jak ognia, nie prowadź rozmów po wypiciu alkoholu, bo pewne słowa ciężko będzie cofnąć. Doradzam wycofać się w pół słowa.


Przełom miesięcy to ważna urzędowa decyzja, ważny dokument, ważne wydarzenie dużej rangi. Oczywiście pozytywne dla Was. Możliwy także awans na wysokie stanowisko.


Rada z karty Tarota

A ja dla Panny mam kartę nauki i zdobywania wiedzy, mam kartę uczenia się od innych, ale i uczenia innych. To także to co wspomniałam wyżej - praca w edukacji i szkolnictwie.

Miejcie oczy szeroko otwarte, obserwujcie sytuację, a uda Wam się dostrzec coś, czego inni nie widzą. Może to być w przyszłości karta przetargowa.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak Panna a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.