Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Horoskop na 2022 rok - Panna

Panna 08.24 - 09.23

Horoskop na 2022 rok - Panna

Panna 08.24 - 09.23

ROK 2022

Panny – trudniejszy początek roku, trochę pod górkę, ale już od wiosny kochani jazda bez trzymanki. Rok dynamicznych zmian, przyspieszenia, rok pełen dobrych wydarzeń, szybkich decyzji, rok spotkań z bliskimi.

Początek roku dla Panny przynosi konieczność skupieni się na kwestiach zawodowych, na rodzinie, na obowiązkach. Karty wskazują na wyjazd, może być to wyjazd w sprawach dotyczących rodziny.

W pracy konieczność przystosowania się do szybko zmieniających się realiów, może być tak, że ktoś będzie próbował narzucić Wam / innym swoje porządki. Trzymajcie nerwy na wodzy i skupcie się na swojej pracy, a wszystko rozstrzygnie się samo.

Drugi kwartał roku to trudności finansowe i konieczność gromadzenia zasobów. Skupcie się na pomnażaniu wydatków, a wydawanie pieniędzy pozostawcie na lepsze czasy. Teraz jest czas na oszczędzanie, a niestety pieniędzy nie będzie za dużo. Spokojnie – kłopoty są tylko przejściowe.

Koniec wiosny, początek lata to urlop, na który część z Was pojedzie z dziećmi. Nie wykluczam wyjazdu w odległe zakątki świata, egzotyczne miejsce. Nawet jeśli postanowicie spędzić urlop na działce, to chce powiedzieć, że wyjazd będzie udany.

Czeka Was także wizyta osoby z drogi, będziecie mieli gościa.

Trzeci kwartał, koniec lata i jesień to karty radości, karty spokoju, karty przynoszące odpoczynek po zawirowaniach.

Ważne będą dzieci, ich wybory, ważna będzie ich edukacja. Co ciekawe – pokazują się karty mówiące o tym, że i Wy kochani zdecydujecie się na kurs, dodatkowe studia, poszukacie dla siebie ścieżki edukacyjnej. Warto!

Tu pojawiają się pieniądze – wiec będzie można zaszaleć na zakupach. Pokazują się w pierwszej kolejności zakupy dla dzieci, dla młodzieży, ale jak wiemy to początek szkoły wiec ta informacja nie jest zaskoczeniem.

Koniec roku także ta sama energia spokoju, wytchnienia. Trochę zmartwią Was tylko wiadomości od starszej kobiety – może chodzić o leczenie mamy, babci, cioci, ale wszystko przebiegnie dobrze. Zaoferujcie pomoc i wsparcie bliskiej osobie.

Koniec roku – stawiam na grudzień – dobre wieści, spełnienie marzeń, nowe grono znajomych, wspólne kolacje, wyjścia do restauracji. Będziecie szukać ludzi, będziecie gościć przyjaciół.

Sylwester wystrzałowy – w dużym gronie, miło i zabawa do białego rana. Będziecie błyszczeć na balu!

Panny – poza drobnymi sprawami rok będzie dobry, poza niewielkimi trudnościami zaliczycie ten rok do udanych. Poznacie nowy osoby, będziecie garnąć się do ludzi, część z Was nareszcie zrobić coś tylko dla siebie. Tak trzymać!

Panny – wszystkiego dobrego dla Was na Nowy Rok, spełnienia wszystkich marzeń, radości i słoneczka. Niech spełniają się Wasze sny.

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.