Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 04:14

Zachód: 20:55

Faza księżyca:

trzecia kwadra

sobota 10 czerwca 2023

IMIENINY: Bogumił, Bogumiła, Henryk, Małgorzata, Marzena

Panna 24.08 - 23.09

Panna 24.08 - 23.09

ROK 2023

Na początek wyciągnę dla Was jedną kartę, która będzie wskazywała na to co może być ważne w nowym roku, kartę przewodnią dla Was.

Karta ta wskazuje na sprzyjające zbiegi okoliczności, karta ta wskazuje na przyjaciela, dobrego ducha, na opiekuna. Karta mówi o sprzyjających sytuacjach, dobrym obrocie spraw, wskazuje na pomoc i opiekę mężczyzny, który jest mądry, sprawiedliwy i który dysponuje dobrymi zasobami finansowymi.
 

Panny, początek roku to sprawy związane z urzędami, sprawy związane z sądem, może z mandatami, płatnościami. Tu karty wskazują na konieczność pilnowania spraw materii i spraw domu.

Karty mówią, że Wasze myśli będą biegły w kierunku domu.

Pilnujcie spraw urzędowych, nie zostawiajcie niczego przypadkowi a uzyskacie pozytywny rezultat, wynik.

Koniec zimy, początek wiosny, tu karty wyraźnie wskazują na zakochanie się, na nową miłość, na świeże uczucie. To także karta zaręczyn.
 

2 kwartał roku wskazuje na trudniejszy dla Was czas, na trudniejsze energie. Ten czas jest do pokonania i czas ten szybko się skończy.

Pewna osoba z Waszego otoczenia pracy będzie silnie próbowała Wam zaszkodzić, będzie próbowała podkopać Waszą reputację. I nie wykluczam niestety, nie wykluczam, że ktoś z Was może stracić pracę, może właśnie w wyniku zakulisowych działań osoby, o której piszę zdanie wcześniej.
 

3 kwartał roku dla znaku Panny to karty wyraźnie mówiące o ostrzeżeniu w podróży. Uważajcie w drodze, uważajcie podczas podróży, rozważcie wszystkie za i przeciw, zwłaszcza jeżeli mówimy o dalekiej drodze, dalekiej wyprawie bez przygotowania.

Sprawdźcie stan techniczny samochodu. Raczej nie powinniście późną nocą jeździć sami samochodem.

Koniec wakacji, początek jesieni to karty odwiedzin bliskiej Wam osoby. Osoba ta może przekazać Wam ciekawą informację, może Was zainspirować, może Was też czegoś nauczyć.
 

Ostatni kwartał roku to moje Panny dla wolnych osób poznanie miłości, zakochanie, trwały i piękny związek.

Dla Panien w stałych związkach karty odnowienia przysięgi małżeńskiej, karty porozumienia i karty podróży, wyjazdu, wycieczki we dwoje.

Powiem także, że mam tu układ kart mówiący o dobrobycie w domu, o szczęściu, które zapuka do Waszych drzwi.
 

Panny, rok może przynieść Wam wyzwania, może momentami być odrobinę trudny, ale zdecydowanie wszystko będzie do pokonania. Dodatkowo karty pokazują, że nie będziecie sami, możecie liczyć na pomoc osób Wam bliskich i możecie liczyć na sprzyjające okoliczności. Zdecydowanie tylko uważajcie w 2 kwartale roku pracy i nie dajcie się sprowokować, a w 3 kwartale roku uważajcie Panny na drodze, w podróży.

Dobrego roku!

Horoskop został opracowany przez   Mira Wróżka

Znak zodiaku a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.