Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Panna 08.24 - 09.23

ROK 2022

Przepowiednia dla Panien singli

Bycie spiętym nie pomaga w poznawaniu drugiej połówki. Musicie się pozbyć wewnętrznych blokad, jeżeli chcecie pobudzić tę sferę swojego życia. Nawet gdy pojawi się ktoś, kto będzie chciał zainteresować Was swoją osobą, to może dojść do sytuacji, w której tego nie zauważycie. Z czasem jednak zaczniecie zmieniać swoje nastawienie do otoczenia i bardziej skłonicie się do nawiązywania nowych relacji. Rok 2022 przyniesie Wam bardzo interesujące znajomości, a nawet możliwość wejścia w związek. Po niemrawym początku roku, w dalszej części obudzicie swoje uczucia i zainteresowanie drugą osobą. To będzie trochę taka niespodziewana miłość, ale obfitująca w bardzo ciekawe doznania uczuciowe. Nie jest powiedziane, że to będzie początek trwałego związku, ale postarajcie się dać sobie szansę na nową miłość. Ten rok może się okazać dla Was wyjątkowy pod tym względem. Jednym słowem otwórzcie się na miłość. I chociaż z końcem roku możecie poczuć, że stąpacie po cienkim lodzie, to warto spróbować ,warto poczuć wyjątkowe doznania jakie mogą na Was czekać.

Przepowiednia dla Panien w związkach

Ten rok może Wam przynieść sporo rozterek uczuciowych i dylematów. Uważajcie, by nie pominąć jakże ważnego aspektu Waszego życia w związku czyli dostrzegania drugiej osoby. W pogoni za wieloma innymi sprawami życia, możecie zamknąć się na oczekiwania drugiej połówki i nie dostrzegać tego, że partnerstwo wymaga dawania i brania z obu stron po równo. Szczególnie pierwsza połowa roku może być milczeniem, trudnością z kontaktami z partnerką lub partnerem, ciągłego analizowania swojej sytuacji. To może też doprowadzić do tego, że Panny będą poszukiwały doznań poza swoimi związkami. Musicie to jednak bardzo dobrze przemyśleć, bo wszelkiego rodzaju romanse, nawet krótkotrwałe, mogą doprowadzić do zniszczenia tego, co do tej pory wspólnie zbudowaliście. Koniec roku też nie będzie dla Was rozkwitem uczuć, ale wspólnie razem możecie przezwyciężyć kryzys w związku. Szanujcie się nawzajem, bo to będzie klucz do przetrwania Waszej relacji. Tam, gdzie zawodzić Was będą emocje, postarajcie się podejść do sprawy zdroworozsądkowo.

Rada miłosna dla Panien

Trwałość wymaga stabilności. Jeżeli Wasza relacja nie jest zbudowana na mocnych silnych fundamentach, to wcześniej czy później ta konstrukcja runie. Starajcie się dbać o uczucia, wzajemny szacunek i zauważajcie również potrzeby swojej drugiej połówki.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.