Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Ryby 02.19 - 03.20

ROK 2022

Przepowiednia dla Ryb singli

Dla panów spod tego znaku szykuje się bardzo udany rok. Już od samego początku będziecie czuli energię i chęć do poznania swojej drugiej połówki. Będą też ku temu okazje, bo panowie Ryby staną się obiektem zainteresowań pań. Niektórzy nawet mogą oczekiwać, że ta druga osoba da im do zrozumienia, że jest zainteresowana nawiązaniem bliższych kontaktów. Panie spod znaku Ryb też nie będą mogły narzekać na brak zainteresowania płci przeciwnej. Szczególnie pierwsza dekada roku będzie pod tym względem bardzo energetyczna. Ryby nie powinny chować głowy w piasek ani też zbyt głęboko zanurzać się w swojej wodzie niepewności. Wręcz przeciwnie powinny starać się być bardziej atrakcyjne pociągające może nawet zmienić nieco swój styl ubierania się po to, by wzbudzić zainteresowanie potencjalnych kandydatek lub kandydatów. To będzie też okres, w którym Ryby będą miały szansę poznać kogoś bliskiego na różnego rodzaju spotkaniach, imprezach, konferencjach czy w bankietach. Wiele z tych nawiązanych nowych znajomości zakończy się sukcesem co przyniesie Wam niekłamaną radość i zadowolenie. W połowie roku niektóre Ryby będą mogły ogłosić wszem i wobec, że nie będą już same. Trzeba też do tego dopowiedzieć, że w drugiej połowie roku te nowe związki będą utrwalać swoje znajomości, na przykład wspólnym zamieszkaniem czy w ogóle podejmowanie wspólnych planów życiowych na przyszłość. Trochę zmian może Wam przynieść końcówka roku. Być może odczujecie wtedy nieco niepewności ccy Wasze nowe relacje i związki rzeczywiście prowadzą do czegoś stałego i trwałego czy są tylko chwilowym i przebłyskiem i zauroczeniem . U niektórych to, co wydawało się mieć trwałe podstawy będzie wywoływało niepokój o przyszłość. W innych z kolei, mogą pojawić się chwile zazdrości i zbyt daleko idące oczekiwania od dopiero poznanej drugiej połówki.

Przepowiednia dla Ryb w związku

Pierwsza połowa roku zapowiada się bardzo rodzinna i pełna miłości. To będzie z pewnością czas spełniania Waszych miłosnych marzeń. Sporo osób spod znaku Ryby będzie pielęgnować miłość w swoich związkach . Możliwe jest też zawieranie związków małżeńskich w relacjach nieformalnych czy przyjście na świat potomstwa. Pierwszą połowę roku powinniście przeznaczyć w szczególności na sprawy rodziny i pielęgnowania uczuć. Dopiero w drugiej połowie 2022 roku nastąpią zmiany. Część z tych zmian może przebiegać na początku dość boleśnie, ale będą to zmiany konieczne dla utrwalenia Waszych relacji. U tych osób, u których związki partnerskie nie są zbyt trwałe może dojść do rozstań, które w konsekwencji okażą się dla Was dobrym rozwiązaniem. Ale też części Ryb postanowi zburzyć dotychczasowy komfort po to, by na nowo zbudować jeszcze trwalsze relacje. Nie zawsze bowiem zastany stan rzeczy jest dla Was korzystny. Bywa, że trzeba zbudować coś na nowo, zburzyć stary porządek i na zgliszczach odbudować nowy piękny miłosny porządek w Waszym życiu.

Rada miłosna dla Ryb

Najlepsza rada na ten rok dla Was to aktywność. Nie wracajcie do tego co było i nie zwracajcie się w przeszłość. Myślcie o tym co będzie dalej i z energią i entuzjazmem podążajcie do przodu. Nawet jeśli Wasza droga nie zawsze idzie w parze z drogą drugiej osoby, to warto, aby podążać obok, ale w tym samym kierunku. Z wszelkimi miłosnymi trudnościami poradzicie sobie tym, że nie będziecie stali w miejscu i patrzyli na to co zrobi druga strona. Wasze zaangażowanie przyniesie pozytywny efekt.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.