Data urodzenia
Horoskop miłosny na 2022 rok

Lew 07.23 - 08.23

ROK 2022

Przepowiednia dla Lwów singli

Będziecie mieli nieodpartą pokusę zakończenia tego, co już Wam nie służy. A nie służyć może Wam bycie samotnym. To będzie takie mocne noworoczne postanowienie Lwów. I choć w pierwszej połowie roku niewiele się w tej kwestii zmieni, to mimo wszystko podejmiecie wyzwanie i mocno postanowicie zmienić ten niekorzystny stan rzeczy. W drugiej połowie roku Lwy będą próbowały związać się z drugą osobą. Stan bycia singlem, nie będzie Wam już służył. To przekonanie doprowadzi do tego, że zaczniecie dokonywać zmian w swoim sposobie bycia, zachowania, ubierania się czy kontaktowania z innymi. Dostrzeżecie też większe zainteresowanie swoją osobą. Pojawią się szansę na ciekawe relacje, które niekoniecznie od razu będą zwiastowały już stałe związki. Niektóre Lwy będą starały się rozgrywać tę kwestię równorzędnie: z jednej strony będą chciały być z kimś w relacji partnerskiej, a z drugiej strony zachować na razie swoją prywatność dla siebie do momentu, aż przekonacie się, że to jest to czego oczekujecie. Końcówka roku przyniesie jednak podsumowanie tego, czego dokonacie przez prawie 12 miesięcy i część z tych znajomości niemalże samoczynnie ulegnie zakończeniu.

Przepowiednia dla Lwów w związkach

Zapowiada się dobry rok dla Waszych związków. Wspólnie spędzone wieczory będę tego ukoronowaniem. Nie zabraknie przy tym wzajemnych dobrych, ciepłych emocji i mile spędzonego czasu z ukochaną osobą. Pojawią się też nieporozumienia, ale będę krótkotrwałe. Co prawda, pozostawią po sobie ślad, ale nie aż tak głęboki abyście nie mogli z tym przetrwać nawet najtrudniejsze chwile. Będziecie po tym skłonni do przemyśleń na temat tego, czego oczekujecie zarówno od tego związku jak i od drugiej osoby. U wielu z Was pojawią się nowe plany na przyszłość. Przedyskutujcie je wspólnie i wspólnie podejmijcie decyzję.

Rada miłosna dla Lwów

Pamiętajcie, że izolowanie się pogłębia kryzys. Jeżeli jest coś, co Wam nie pasuje powiedzcie o tym otwarcie tak, aby Wasza partnerka lub Wasz partner jasno i wyraźnie wiedzieli czego Wam brakuje. Płacz do poduszki nie jest tutaj dobrym rozwiązaniem. Niewykluczone, że możecie poczuć rozczarowanie, ale brak wyraźnych sygnałów, że coś jest nie tak, nie sprzyja rozwiązywaniu trudnych spraw między ludźmi. Nie rozpamiętujcie tego co było.

Horoskop został opracowany przez Wróżbita Gabriel

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.