Udzieliliśmy ponad 4 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Zrób to każdego dnia: Lew

Ćwicz intensywnie 
swoje ciało

Ćwicz intensywnie 
swoje ciało

Intensywny trening interwałowy - Znak Lwa rządzi sercem, więc jego ulubione ćwiczenia to te, gdzie pompuje się mięśnie. Ponieważ intensywny trening interwałowy wymaga dużo energii, to jest to doskonały wybór dla władcy dżungli.

Pilates – Władza nad sercem oznacza również władzę nad układem krążenia. I chociaż intensywne treningi są z pewnością dobre dla krążenia, mniej wymagające ćwiczenia takie jak pilates mogą być równie skuteczne. Lew może się wtedy nawet nie spocić, ale pomoże mu to rozciągnąć i uspokoić się, uwalniając negatywną energię, którą ze sobą nosi.    

Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty

Poszerzaj swoje
 kulturalne horyzonty

Teatr - Lew nie jest jedynym znakiem, który ma reputację bycia teatralnym w swoich gestach, ale jest to w jego przypadku trochę zasłużone. Gdy jest na scenie, Lew uwalnia wszystkie emocje, które nagromadziły się przez cały czas pięcia się po drabinie do sukcesu. Bardzo pomaga w tym to, że Lew lubi teatr i bycie w centrum uwagi.

Wycieczki do muzeum/galerii sztuki - Lew ma bardzo kreatywny i ambitny umysł, który ma jednak czasami problemy z uspokojeniem się. Odwiedzenie galerii sztuki, muzeum lub nawet plenerowej wystawy sztuki, na przykład w ogrodzie botanicznym (osobiście lub wirtualnie) to świetny sposób dla Lwa, żeby pobudził swoją kreatywność i uspokoił głowę.

Śpiewaj co Ci 
w duszy gra

Śpiewaj co Ci 
w duszy gra

Śpiewanie/Karaoke - Ciężko jest odciągnąć Lwa od bycia w centrum uwagi, a śpiew to jeden z jego ulubionych sposobów, by się w niej znaleźć. Lubią praktycznie każdą muzykę, ale włącz maszynę karaoke na imprezie lub zabierz go do baru karaoke, a będzie zajęty przez resztę wieczoru.

Malowanie - Ponieważ Lew jest znakiem ognia to woli, żeby jego kreatywność była widoczna, głównie dla niego samego. Malowanie to świetne ujście dla kreatywności, ponieważ pozwala mu to wyrazić swoje emocje. Gdy rezultaty takiej pracy są zadowalające dla Lwa, można taką pracę również wystawić, pokazując także innym swoje talenty.

Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia

Dbaj o swoją energie, aby realizować marzenia

Masaż – Bycie perfekcjonistą 24 godziny na dobę, może sprawić, że Lew poczuje się, jakby niósł cały świat na swoich ramionach. I wraz z całą tą presją, która mu ciąży, nie jest zaskoczeniem, że jego plecy (kolejna część ciała, którą rządzi Lew) często potrzebują masażu. Masaż to doskonały dla niego sposób, aby uwolnić trochę napięcia, które w sobie nosi, nawet gdy taki masaż trwa tylko godzinę. Dodanie do tego gorących kamieni może sprawić, że masaż będzie jeszcze bardziej odprężający, ponieważ nie ma nic lepszego dla Lwa niż ciepło.

Wygrzewanie się - Lew nienawidzi zimna. Drzemki nie należą do ich repertuaru, ale gdy słońce trochę przygrzeje i nie mają nic do zrobienia, może się położyć, jak duży kot, który potrzebuje naładować swoje baterie (jest w końcu kierowany przez słońce). Jeśli zgubimy Lwa będąc w spa, to warto sprawdzić w saunie. Mógłby tam siedzieć cały dzień, gdyby to było możliwe.

Wybierz idealnego eksperta dla siebie