Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Panna 24.08 - 23.09

Zdrowie: panna

Znak zodiaku Panna jest w astrologii przyporządkowany żywiołowi ziemi. To zazwyczaj osoby o spokojnym usposobieniu, które przychodzące do nich bodźce przetwarzają powoli. Gdy Panna jest przeładowana informacjami lub gdy zmuszona jest pracować w szybkim tempie, odbija się to na jej zdrowiu. Ponieważ w astrologii medycznej znak Panny powiązany jest z układem trawiennym, na stres osoby spod tego znaku zodiaku mogą reagować problemami żołądkowymi. Panno, gdy powinnaś coś zmienić w swoim stylu życia, to twój żołądek i jelita jako pierwsze Cię o tym powiadomią.

Panna bardzo martwi się swoim zdrowiem. Najczęściej są to obawy niezasadne i dlatego radzi się im, aby udały się do lekarza po diagnozę, zanim zaczną samodzielnie zażywać leki. Jeśli masz w swoim kręgu znajomego hipochondryka, istnieje duża szansa, że jest zodiakalną Panną właśnie.

W jaki sposób powinieneś dbać o swoje zdrowie, będąc zodiakalną Panną? Postaraj się zrezygnować z perfekcjonizmu, choć może to być trudne, bo przecież zawsze starasz się być najlepszą wersją siebie. Warto jednak podjąć ten trud, aby znacząco zredukować poziom stresu w swoim życiu.

Znak Panna a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.