Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Byk 21.04 - 21.05

Zdrowie: byk

Osoby spod znaku Byka uskarżają się często na problemy z gardłem. Miewają chrypkę, częściej niż inne znaki zodiaku zapadają na anginę. Zodiakalne Byki, raczej kobiety niż mężczyźni, cierpią nierzadko na niedoczynność tarczycy. Jest to związane z czakrą gardła, odpowiedzialną za komunikację i ekspresję. Gdy ekspresja jest zablokowana, Byk nie może wyrażać siebie samego ani swojego zdania na różne tematy w sposób łatwy i komfortowy. Jeśli taki stan utrzymuje się długo, na planie fizycznym u osób spod tego znaku zodiaku pojawiają się właśnie choroby tarczycy.

Byki bardzo łatwo przybierają na wadze. Mówi się, że najszybciej z całego zodiaku! Nic dziwnego, bo to osoby żywiołu ziemi, które kochają jeść, dobrze gotują i często nie znają umiaru w dogadzaniu sobie.

Co możesz zrobić jako zodiakalny Byk, jeśli chcesz zadbać o swoje zdrowie? Dietę będzie Ci trudno utrzymać, więc postaw na aktywność ruchową, która sprawi Ci radość. Do tego pracuj nad swoją asertywnością, abyś mógł swobodnie komunikować swoje zdanie i nie doprowadzać do zastojów energetycznych w obszarze gardła.

Znak Byk a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.