Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposob kontaktu
Styl porady
Data urodzenia
Wodnik

Wodnik 01.21 - 02.18

Wodnik

Wodnik 01.21 - 02.18

Zdrowie

Wodnik żyje w ciągłym napięciu, jego odporność jest, więc osłabiona, przez co często podupada na zdrowiu. Dolegliwości pojawiają się nagle, bez jednoznacznych symptomów i niejednokrotnie mają ciężki przebieg. Dlatego ważne jest, aby Wodnik dbał o siebie, zwłaszcza o układ nerwowy. To stres jest źródłem jego problemów zdrowotnych. Ma predyspozycje do chorób serca, żylaków, migren, problemów z żołądkiem i nogami. Często cierpi na bezsenność, co jest powodem chronicznego zmęczenia.
Wodnik, kiedy źle się czuje nie czeka, idzie do lekarza, ale ciężko od razu postawić diagnozę i wyznaczyć jedną kurację. Biega, więc od lekarza do lekarza, co dodatkowo wprawia go w stres. Jednak, jeśli będzie przekonany o skuteczności przepisanej kuracji i zobaczy szybkie efekty, podda się jej bez sprzeciwu. Sprawdzają się u niego techniki relaksacyjne, medytacje i medycyna alternatywna. Wodnik musi nauczyć się konsekwencji w postępowaniu gdyż często popada z skrajności w skrajność. Głodówki i bulimia, lenistwo i aktywny wysyłek stosuje w zależności od nastroju, przez co bardzo obciąża organizm. Niejednokrotnie jednak zauważy, że dzień spędzony na powietrzu dodaje mu siły. I dzieje się tak nie bez przyczyny, w końcu Wodnik to znak powietrzny. Zbawiennie na niego działa uprawianie sportu, rozładowuje złe emocje i hartuje organizm.
Wodnik powinien również zwrócić uwagę na swój jadłospis. Wprawdzie nie jest smakoszem, ale nie zawsze rozsądnie się odżywia. Preferuje żywność dietetyczną, ale nie odmówi sobie dań typu fast food. Powinien do menu wprowadzić produkty bogate w żelazo, fosfor, mikroelementy i witaminy. Kategorycznie powinien zrezygnować z kawy i palenia papierosów. Żeby zachować dobre zdrowie musi prowadzić regularny tryb życia, znaleźć czas na odpoczynek i zadbać o zachowanie równowagi psychicznej, a przede wszystkim unikać siedzącego trybu życia.
 

Znak zodiaku a...

Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2022 © 4C sp. z o.o.