Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wodnik 21.01 - 18.02

Zdrowie: wodnik

Zodiakalny Wodnik przypisany jest w astrologii żywiołowi powietrza. Przedstawiciele tego znaku to idealiści bujający w obłokach. Rozmyślają o wielkich ideach, o tym, jak zmienić świat, a przy tym często ignorują sygnały ze swojego ciała. Astrologia medyczna mówi, że Wodniki często cierpią na dolegliwości dolnych partii nóg, łydek. Wodniki mogą skarżyć się więc na opuchliznę kończyn dolnych, problemy z krążeniem czy żylaki.

Jeśli jesteś zodiakalnym Wodnikiem, musisz także uważać na objawy dysfunkcji układu nerwowego. Jeśli odbierasz na co dzień za dużo bodźców, masz wyczerpującą pracę w stresie czy hałasie, w pośpiechu, a w domu nie odpoczywasz efektywnie, tylko do późna spędzasz czas przed monitorem czy ekranem telefonu, będziesz za bardzo obciążony psychicznie. Jednym z pierwszych sygnałów, że coś jest nie tak, będą bóle głowy. Później, jeśli nie zadbasz o higienę psychiczną i odpoczynek, możesz doświadczać nawet stanów depresyjnych.

Ponieważ lepiej zapobiegać, niż leczyć, unikaj Wodniku, jak tylko możesz, stanu wyczerpania czy wypalenia zawodowego. Warto, abyś zaznajomił się z technikami redukcji stresu i choć raz dziennie przez kilka chwil starał się z jakiejś techniki skorzystać. Na pewno szybko zauważysz pozytywne zmiany w swoim życiu!

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2024 © 4C sp. z o.o.