Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Wschód: 06:33

Zachód: 18:18

Faza księżyca:

pełnia

piątek 29 września 2023

IMIENINY: Gabriel, Michał, Rafał, Sylwia

Wodnik 21.01 - 18.02

Wodnik 21.01 - 18.02

Dieta: wodnik

Wodniki są wprawdzie świadome żywienia, ale nie dbają zbytnio o zdrową dietę. Zwykle unikają słodyczy i na szczęście nie odczuwają rezygnacji z nich jako utraty radości życia. Lubią jeść lekkie i zdrowe potrawy, takie jak sałatki, pełne ziarna, warzywa, ryby i chude mięso. Wodniki są z natury osobami bardzo kreatywnymi i mają dużo energii.

Oznacza to, że muszą spożywać więcej węglowodanów niż inni. Bez problemu mogą zjadać codziennie sporą ilości pieczywa, płatków śniadaniowych i makaronu. Wodniku, jesteś niespokojną duszą oraz aktywnym i energicznym człowiekiem, więc zwróć uwagę na to, aby twoja dieta była zrównoważona. Nie zapominaj o białku! Możliwe, że pociąga Cię dieta wegetariańska lub nawet wegańska. Będzie ona dla Ciebie korzystna, jednak zwróć uwagę, aby nie była ona niedoborowa.

Osoby spod znaku Wodnika mogą być trudne do zadowolenia, jeśli chodzi o wybory żywieniowe. Są one bardzo wybredne, więc jeśli zapraszasz Wodnika do restauracji, to sprawdź zawczasu, czy to miejsce zdobyło odpowiednią ilość gwiazdek w rankingach! Jeśli Wodnik zaoferował się, że ugotuje dla Ciebie posiłek, nie odmawiaj. Mają one doskonały zmysł smaku i zapachu, co czyni ich dobrymi kucharzami. Czeka Cię z pewnością uczta!

Znak Wodnik a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.