Udzieliliśmy ponad 3 miliony porad
Płeć
Dziedziny
Metody
Sposób kontaktu
Styl porady

Bliźnięta 22.05 - 22.06

Zdrowie: bliźnięta

Osoby urodzone pod znakiem Bliźniąt są podatne na zapalenie oskrzeli, płuc, astmę i inne choroby układu oddechowego. Ich słabe oskrzela i struny głosowe mogą zostać szybko uszkodzone przez palenie tytoniu lub długotrwałe narażenie na działanie kurzu, szkodliwych oparów lub substancji chemicznych. Dlatego tak ważne jest, aby osoby spod tego znaku były świadome zagrożeń związanych z paleniem papierosów i przebywaniem w otoczeniu szkodliwych dla nich substancji. Szkodzą im one wyjątkowo mocno.

Jeśli jesteś spod znaku Bliźniąt, powinieneś również wiedzieć, że Twój organizm jest bardziej niż przeciętnie podatny na alergie. Jeśli czujesz, że coś jest nie tak z Twoim zdrowiem, warto zacząć od sprawdzenia, czy nie masz do czynienia z alergią.

W jaki sposób Bliźnięta mogą zawczasu, czyli przed pojawieniem się chorób, zadbać o swoje zdrowie? Bliźnięta przede wszystkim potrzebują ruchu i różnorodności. Zadbaj o to, aby nie spoczywała na Tobie zbyt duża odpowiedzialność (w jakiejkolwiek dziedzinie życia), która Cię przytłoczy, bo szybko odczujesz przyblokowanie i przełoży się to na dolegliwości fizyczne.

Znak Bliźnięta a...

Facebook
Strona jest zarządzana przez firmę 4C sp. z o.o.
Copyright 1998-2023 © 4C sp. z o.o.